Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:47:30
EUR 34.9777 01:47:30
USD 32.5449 01:47:30
ALTIN ONS $2332.2900 01:47:30

Konu: Gümüşte yol ayrımı.

Kişisel fikrimdir. Kimseye akıl verecek kadar bilgili olduğumu düşünmüyorum. Çok enteresan bir noktada kalmış görünüyor. İçinde bulunduğu geniş bant düşüş kanalına bakarsak, destek ve direnç noktalarına göre izleyeceği yol ile, yeni oluşan dar yükseliş kanalı içinde destek ve direnç noktalarında izleyeceği yol gibi görünüyor. Pazartesi ve Salı göreceğiz sanırım.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Garmagan ()

Bu akşam ve yarına da bakacağım. Kanaldan da çıkmış durumda. Fakat Fedin etkisi olabilir. Hatta geniş düşüş kanalına döndü. Kesin konuşamıyorum. Dün akşam 26,30 üstü kapatsaydı içim çok daha rahat olacaktı.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

beratayaz ()

senin 8 az rötar yapti :)))

feuermann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

26.30 üstü kalamadı hocam. Umarım fazla düşüş olmaz

Garmagan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Peki benim bu düşüncem sizce nasıl yanlış mı yorumlamisim. Birde şu var mayisda turkiyede aşıyı çıkartacak Buda emtia yi dusurirken borsayı cikarcak bu noktada borsa devam edicem

0BeğenmedimŞikayet

feuermann ()

Hedefi yükseğe koyalım da ne kadar yaklaşırsak o kadar iyi

beratayaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Garmagan ()

Bunu günümüz şartlarında bilmek çok zor. Çok sıkıntılı bir süreç yaşıyor dünya. Her an farklı bir gelişme var. Ama okuduğunuz bu ise, takip edin derim. Yanlız bir b planınız muhakkak olmalı. İkinci bi yatırım aracı ile kendinizi korumaya alabilirsiniz. Ya tersi olursa diye düşünmek gerekir. Kayıp yaşarsanız açığınızı kapatabilmelisiniz. Zaten sepet yapın tavsiyeleri hep bu amaçladır.

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SİVEREK ()

Geçmiş olsun canlarr.

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Merak etme bende 7 den aldim :)

1BeğenmedimŞikayet

beratayaz ()

seninde hızına yetisilmiyor sabah 8 aksam 12 yapıyorsun siverek in yukselis versiyonu :)

0BeğenmedimŞikayet

feuermann ()

Ben 7 den alıyorum 12 loadinggg

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Yani bende şöyle düşündüm malum herkes 22 dolar 5 tl ler gelecek diyo bu yil içinde mutlaka gelecektir fakat herkes nisan mayis hep ucmus diyor. dese bile benim düşüncemde mayis ortasından sonra belki 21 mayis bile tepe yapip akabinde dip çalışmasını sert yapacağı yönünde taki haziran ortasına kadar bi dusme durumu var gumus ve altinda. kimi de geçen yol 5 mayisda 50 kurus dustu yine öyle olur diyo ama benim mantigima uyan hep 21 mayis sonrası baya bi dusus olacağı yönünde. Hatta 15 mayısa kadarda emtialarda pozitifim. Sizce yanlismiyim dogrumu :)

0BeğenmedimŞikayet

Garmagan ()

Evet kesinlikle doğru. Geniş kanal şubat başından beri izlediği hareketlerle oluşan geniş düşüş yönlü kanal. Dar kanal ise bu kanalı kırmaya çalıştığı yükseliş yönlü kanal. O gün benim yorumuma göre kritik bir belirsizlik vardı. Şimdi yönünü dar olan yükseliş kanalında tutmaya zorluyor. Bu grafiğe göre, 26.30 altı, düşüş kanılını terk etmediğini, 26.50 üzeri ise kesinlikle terk ettiği anlamına gelir. Yanlız buradan da dönüş yapmayacağı anlamına gelmez. Fakat herhangi bir olay olmadığı sürece ihtimal zayıf.

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Affınıza sığınarak grafik karisik geldi bana tam çözemedim ama burda iki ihtimalden bahsetmisiniz yanlismiyim acaba

0BeğenmedimŞikayet

Garmagan ()

Sizce hangisi daha ucuz?

gainturk için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Ali_Fırat_can ()

Ytd ye yatırın hocam

gainturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_atila ()

Emeğinize sağlık ustam
31 martta 23.88 kendine destek edinmiş dediğiniz gibi mavi kanala düşmesi için on yilliklarin 1800 üzerine çıkması lazim yada fed faiz arttırması lazim haftaya faiz kararı var diye biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

gainturk ()

Gümüş mü altınmı daha cok kazandirır. ? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Garmagan ()

TL olarak bir şey söylemek çok zor. Maalesef biz bile TL ye güvenerek hareket edemiyoruz. Fakat ons bazında 29 dolar beklentim var. Haziran ortası veya sonu. Kısmet.

Gulsoy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Emeginize sağlık.. gümüşte yol ayrımı aşagı olarak varmı? tl olarak rakam oñ görünuz nedir? tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

ögreniyorum ()

Emeğinize sağlık hocam biz acemiler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum