Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 12:47:20
EUR 34.7799 12:47:20
USD 32.3888 12:47:20
ALTIN ONS $2341.7500 12:47:20

Konu: btcusdt

⭐⭐USTAMM ()
Bitcoin

17000 den gelen yükselen trend çizgisini aşağı kırmıştı. Yükselişe devam etmesi için bu trend çizgisini yukarı kırması gerekiyor.
44000 önemli destek var. Bu desteği test eder ve kırmazsa haftalıktaki büyük çanak kırılımı onay almış olur. Oradan yükselişe devam eder.
64000 den gelen düşen trend çizgisi de direnç olarak çalışıyor. Bu trendi kırmadığı sürece düşüş devam eder.
10 günlük hareketli ortalama 50 günlük hareketli ortalamayı aşağı kesmiş. (İyi bir şey değil elbette.)

YTD

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Hocam onay aldi mi artik rahat nefes alalim mi dersiniz

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Sağolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Üstte nerelere gider hocam peki

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

onay aldığında yazarım inşallah.
YTD

Blluzncln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Cok tesekkur ederim takipte olacagim hocam ama siz tecrubelisiniz onay aldiginda bi yorum paylasirsaniz treni kovalamak zorunda kalmiyayim. Kendimce bayaca ciddi bir zarara nakite gectim.

0BeğenmedimŞikayet

Alperen_yanha ()

Ustam günaydınlar

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Anladım alım yapmak için bekliyorum oyüzden sordum hocam şuan alınabilcek hangi coinler sizce ytd olarak grafiğine güvendiğiniz coinler al demeyin fikir sadece?

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Doğru ayy kafa gitti özür dilerim tamam inşaallah sizden sinyal gelirse dalariz:)sorumluluk biz ait zaten sagolwun bikac arkadasda yardim edecek. insaallah bizde alımlarımızı yapariz. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

aşamaz diye bir şey yok. aşar ama hep onaya dönmesi beklenir. ne zaman erken onay alırsa o kadar iyi olur.
YTD

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

bu çizgiler yatay değil ki. :)
ne zaman dokundu ve tepki aldı o zaman onay aldı diyeceğiz.
YTD

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam günaydın 53 bini aşamaz dönermi diyosunuz ilk durak 51150 mi olur doğrumu anladım?

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

genelde onay almak adettendir. onay almazsa her zaman onay alacak diye beklenir sağlıklı olmaz. hep risk unsuru olur.
YTD

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ustamm dip dediğimiz yer 47.011 15dk burdan mi pekı onay alicak kabaca sorsam size elimde terste kaldigim coinler var tl var biyern baslarim sorumluluk bana ait zararimi kapatmaya azaltmaya calisayim. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

dün tencerenin dibini sıyıralım gibi olmuş talimatlarımız var Ustam Hocam :)
retest derse boş tabağa 1 kepçe daha sunmuş olur sevindirmez mi :)))

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Yani bu onayi almadan yukselis olmaz olursada saglikli olmaz o zaman hocam anladim. Beklemek daha mantikli.

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

nşa da retest yapar çoğu durumda. malı olmayan takip edebilir tabi kendi bilir.
YTD

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

yatay direnç değil bu iki direnç. nerede dokunacağı belli olmadığı için rakamlar değişir. Ama bugün retest yaparsa 51150 ve 50170 gibi olabilir. Yarın 51400 ve48750 olabilir. Takip ederek görülür retest yaptığı.
YTD

atmetmuti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Ustam dönerse fırsat sunar mı demek olarak anlayalım :)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tşk Ustamm

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Hangi bölgeye yani hocama

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

bunlar yatay direnç değil. biri düşen trend biri yükselen trend. tam belli olmaz. takip etmek gerekir. grafikteki kalın mavi çizgileri tekrar görmek isteyebilir.
YTD

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Hocam ben acemiyim. Yani bu söylediğiniz tekrar 46 binlere dusus mu demek

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

Yani hangi dirençler?

Tekrar dibe dalmasın da..

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam kacdan retest yapicak. tsk.

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Retest yani onay almaya dönmesi beklenir
YTD

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bu kırdığı dirençlere onay almak (retest) için dönebilir.
YTD

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Ustam kıran kırana mücadelenin kazananı olacak mıyız bakalım Hadi hayırlısı

elde olanları ucuzdan satmayalım artıkın :)

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Merhaba hocam Ben dun komple nakite gectim. Destek ve direncler neresidir alim yapmak icin takip edeyim

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Kaç direnci vardı hocam btc bazında

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Direnclerin üstünde olumlu oluruz
Ytd

atmetmuti için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum