Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0763 17:36:56
EUR 34.7111 17:36:56
USD 32.2242 17:36:56
ALTIN ONS $2363.7850 17:36:56

Konu: Doge bayrak direk formasyonu hayırlı olsun.

⭐⭐Onursal5377 ()
Bitcoin

Başka sayfaya iksrepe diye yazdığım için alayedildim, grafiklerim çalıntı denildi, öngörüleri tutmuyor, sallıyor ancak denildi. Bunları yazanlar engelli hepsi bende. Bakın görün nasıl sallamışım.

Nerden nereye.

Yorumlar (73)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Hocam 4.8 hedefine gider dimi. O sebeple aldim . Insallah kimse zarar etmesin

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

İnşaallah abim :(

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Canak vardi simdi Kulp oluşuyor. Yukselis beklemekte haklı. Grafik açısından. ytd

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Hocam tşkler yorumlar için. bekleyecegiz 3,5 seviyesini.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Beklenti o evet. Bunun teyiti 3,5 seviyesi üstünde bir mum ile olacak.

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

4.82 bekleniyor ozaman degilmi. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

İptal olan birşey yok.

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi hedef iptalmi destek kac acaba? tsk.

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Tıkır tıkır işleyen bir gırafik daha :) kar yazıyor yine sayenizde

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Hocam , doge de devammı?

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Bankadan direk binance Türke para gönderimi oluyor mu hocam. Binance global ile ne fark var

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Benim ilk takibe aldığım flama direk formasyonun grafiğinin takibi. Sizin bakış açısı olabilir kulp olarak. Teknik çizim görüş açısı kişiden kişiye değişir.

Bufi3461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Teşekkürler. Risk alıp pozisyonumu koruyum. Beni üzecek bir meblağ ile girmedim bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Karadayi_akrep ()

Hangi uygulamadasin hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu yatırım tavsiyesi olur cevap veremem.

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu 4 saatlik grafik, 23 nisana kadar bir süre. Bu jetonlarla vade işi pek olmaz bence. Aldın mı kaçacaksın:)

rüzgar81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Güzel bir durumda aslında. Mayıs beklentisi yüksek. Tekrar 15 seviyesi test eder bu ay içinde bence. 12,2 direnç günlük üstünde kapatması önemli olacak orayı takip ediyorum. Ytd

Lazeko3461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Benimde gerze :)

0BeğenmedimŞikayet

Lazeko3461 ()

@Onursal5377 usdat xrp ne yapar

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Hocam zaten 4000 tl param var.. fazla para ile girmedim daha yeniyim diye. grafikteki 4.8 tl fiyat orta vadede ki hedef mi bugün ki hedef mi

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Bu gece binance globalde güncelleme olacak. İşlem yapılamayabilir. Siz pozisyonu bozup beklemeli mi sizce sn @Onursal5377

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kütük Sinop Ayancık bu yancuğu

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Öyle bir para ile gireceksiniz ki, sıfıra inse de dert etmeyeceğiniz bir miktar. Gerçi bizde öyle para yok ama işte öyle bir para ile gireceksiniz risk almaya. Ben poşet parasını hesap eder ve markete poşet ile giderim.

rüzgar81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Teşekkürler abim saol varol.. doge de var elimde.. grafiğin takibinde.. saygılar..

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sizden razı olsun Allah'ım. Fakat ben ne yazık ki o kadar jetona bakacak ne durumdayım nede donanımdayım, çok dar alanda takılıyorum. Bana yeterli olan jetonlar oldu, trx xrp doge.

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Hocam 0.38 den cesaret edemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

@Onursal5377 Abim Neo ile ilgili öngörünüz nedir geleceği varmı kısa orta uzun vade beklentin nedir.. şimdiden teşekkür ederim.. Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

683QG1ss referans ile binance türk

Altın_çocuk_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum