Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 17:55:24
EUR 34.9134 17:55:24
USD 32.5042 17:55:24
ALTIN ONS $2334.3050 17:55:24

Konu: Xrp olası hareket yönü

⭐⭐Onursal5377 ()
Bitcoin

Ters fincan formasyonu sonrası dönüş yolu.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

Doge şuanda altını mı dolduruyor sizce

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

440 hedefi gelsin sonrasında düşüneceğim bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hayırlı olsun inşallah. Kâr miktarı tatmini sana Kalmış. Gümüş gibi tıntın olmuyor bil yani.

rüzgar81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

15.400 bulurmu diyorsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Hocam doge aldim bakalim

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

15,4 xrp de satış yeri olabilir bana. Alttan alım verirse alırım sonrasında. Ytd. Hedefte değişiklik yok.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Günaydın değerli arkadaşlarım. Hayırlı kazançlar dilerim. Xrp 12,2 seviyesi üstünde günlük kapanışı bekliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Temel haber o doğrudur.

Recep3472_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

Ben baktım bir saatlikte öyle gördüm. Yine de siz bakın bir hocam. Eminim ki benden daha iyi görürsünüz.

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

Davasından dolayı mı hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

Bir saatlikte de baktım öyle görünüyor. Siz yine de benden daha iyi bir analiz yapacaginizdan eminim hocam.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

detay bakarım birazdan bir grafik yapıp atar beraber değerlendirme yaparız. Ben çok güvendiğim için duygusal anlamda yanılmada olabilirim :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ters fincan formasyonu işledi. şimdi yukarı bir dönüş olacak mı onu takip ediyoruz, 12,2 seviyesi önemli olacak. Mayıs 2. Haftasında inşallah çok güzel seviyelere gidecek. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

15 dakikalık baktım böyle gördüm. Tabi çok yeni oldugum için muhtemelen yanılıyorumdur. Bir bilenin cevaplaması ve yorumlamasına ihtiyaç var. Umarım sizin de dediğiniz gibi olmuştur.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

30 dk lık da net tobo belli birazdan yukarı tepki vermek üzere

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

Hocam şu an xrp'de tobo yok mu sizce? Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİYİM_BURALARDA ()

Merhaba hocam tko ile ilgili bilginiz varmi kaça kadar cikar yardimci olursanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Cikti hocam emin olun:) bu piyasanin dili farkli kimi bilmediginden kimi bilerek bunu yapabiliyor. kimbilir kac uye var sitede her birine takilsak piyasayi takip edemeyiz, en dogrusunu siz bilirsiniz hocam.

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Sizi anlayabiliyorum, inanin hepimiz bu bilinmezligin tecrubesinden gectik, nacizhane tavsiyem formasyonlari, trendleri ogrenmenizdir volatil bir piyasa inanin acimasizdir ki, bugun yasadik bunu, bunlari kayba ugramamaniz ve uzulmemeniz icin tavsiye kabul edin. takildiginiz anlayamadiginiz noktada ben de her zaman yardima hazirim. demek istedigim bu piyasa dilini öğrenmek sart. ben de hala ogrenmeye devam eden biri olarak soyluyorum. saygi ve selamlarimi yolluyorum.

baran6576 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Karşınıza o kadar enteresan kişiler çıkmadı galiba. Yani yükseliş mi olacak bu grafikte , diye soran bir kişi, daha sonra " yükselecek diyordu onursal, grafikte yükselecek yani diyordu" onursal diye yazıp polemik yaratan kişiler gördüm. Masumane sorulmuyor birçok soru:)

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Onur hocam, ben tabi gecmisteki iletisimi bilemem ama inanin grafik okumayi bilemeyen, bilmeyen bir o kadar da fazla insan olabiliyor, nacizhane ekstra anlatima ihtiyac duyulabiliyor, hatta ekstra anlatilsa dahi anlasilamayabiliniyor ve gercekten maddi kayba ve bilinmemezligin heyecaninda kayba ugruyorlar. nitekim samimiyetiniz ve duyarliliginizdan dolayi cesaret gostermis fakat yanlis uslupta sormus olabilir, tecrubesizligine verelim:) saygi ve selamlar gonderiyorum emeginize saglik:)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ayrıca ben kendisine açıklama da yaptığım halde bu tarz polemik yazıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O arkadaşın amacı farklı. Sabah bana attığı yoruma bakın.

Bitcoin için baran6576 yorumu (7 saat önce) Cevap yaz
Ne kadar büyük bir kulp fincanın kendisi kadar. Sanki orda iki fincan yan yani

https://altin.in/baran6576

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Baran arkadaşım keşke açıklama yapsa diye sitem ediyorsun ama ben de sitem ettiğim zaman Suçmu oluyor. Sabah laf atıyordun fincanın iki boyuda aynı diye. Yani işi biliyorsun ve burada ajitasyon yapıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

baran6576 ()

Çok teşekkür ederim Müge hanım. @Onursal5377 bey de emek verip bir çalışma yürütmüş bu şekild e açıklasa herkes anlasa ne olacak ki kimisi ilk defa giriyor, kimisi üye değil takip ediyor ama grafik nedir bilmez, kimsisi zarar da ve şu anda ne yapacağını bilmiyor yardımcı olunurken herkesi kendisi gibi grafikten anladığını düşünmemek de önemli

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hocam yukarda 19 hedefi görünuyor dogrumu

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

O sayılmasın onur abi. Bozmasın şunu:)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Flama üst bant çizgisi dışına ufak bir çıkış yaptı sanki.

Hkn111 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Ters fincan formasyonu tamamlanmis yani dusus bitmis, fiyat donusu asagidan yukari bos fincan seklinde olabilir diyor Onur Bey

baran6576 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum