Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 11:42:04
EUR 34.8238 11:42:04
USD 32.3379 11:42:04
ALTIN ONS $2301.8900 11:42:04

Konu: BTT boğa flama çalıştı. (digimen)

⭐⭐Digimen ()
Bitcoin

136 yolculuk başlamıştır..

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

inşallah hocam btt bizim vazgeçilmezimiz :)

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

hocam bendede chz var 8.3k lot 4.2 liradan almıştım inşallah 11.5 lira hedefim var bol kazançlar

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

X2 kısa vademi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

satışlar sizi yanıltmasın.. her seviyede satış düzeltme tabiki olur.. silkelenmeyelim.. btt ½55 lik karı geri aldı zaten.. x2 yapmadan derin düzeltme beklemiyorum.. ara ara ufak formasyon gereği satış düzeltmeleri olacak tabiki..

Sivassli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Btt cok sevindin insaallah hedef gelir Chz için düşünceniz varmı? Winlarimi zararına sattım toparlanmaya çalışıyorum. tsk.

goldman123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sivassli ()

Hocam kesin 0.1de yine cok satis girilmiştir. Görür mu bugun sizce. Elifle ben terste bekleyenlerdenz :)

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Trx destek. direnc nedir hocam biraz ekleme yapmk istiyorm burdan yapilirmi

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

1H de tamamlamış..94 üstü kalıcılık olursa formasyon çalışır..

goldman123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Flankes21 ()

tşkrller hocam ay sonuna kadar beklemedeyim karışmıyorum btt lere

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

bekle sen bekle en cok sen hakettin bu yükselişi
btt birazdan fişek :)
1 h grafik flama bayrak tamamlamış

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Farkındayım abi bende btt yukselirmi gercekden demek istedim yerlerde süründü çalışıyormu hala formasyon bu zaferde chz birakmiycak sanki

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

btt hot trx bu üçlü beraber hareket ederler.. hangisi önde gider farketmez zaten sırayla pumpları oluyor..

Flankes21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Flankes21 ()

hocam btt hot beraber hareket ediyo sanki btt onu geçme ihtimali varmı orta kısa vadede

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Hocam 933 bin adet var 0.075 ortalama çok tedirginim vade sorunum yok ama çok bekledim stres yaptım baya

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

btt lerinize ellemeyin...

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Hocam buralardan döner mi yani sabırla bekleyelim mi yoksa satıp alttan alım mı bekleyelim

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

hafta içi grafiği vermiştim.. destek 70 idi... şu an ki grafiğe bakarsanız hala 70 destegini korumuş.. dip seviyemiz artık 70 tir..

Vonali_25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

doge gece ikili tepe yaptıgı anda çıkış yaptım.. hemen btt ye geri geçtim.. doge ile beraber yükselişte olan coinler şimdi tam tersine döndü.. doge bir ayda ½450 arttı.. b süre düşüşü devam eder..

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam doge ve chz yüzünden ilerleyemiyor bu rakamlarun gelmesi gerecekden. mumkunmu? tsk.

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Günaydın Sayin @Digimen dediginiz direnc rakam ini TL olarak demeniz mümkün mü. Hayırlı bereketli kazançlariniz olsun

1BeğenmedimŞikayet

Vonali_25 ()

Hocam bu Melet düşünce de gelsen buraya , tek kalıyoruz düşerken , hep çıkarken grafik var , hep burda olun:)

0BeğenmedimŞikayet

İsobey68 ()

@Digimen tahmininiz nedir 136 hedefine ne kadar süre zarfında ulaşır hocam. Kısa vade mi yoksa uzun vadede mi

0BeğenmedimŞikayet

Kadirguay ()

Günaydın trx için hedefiniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

tşkler rica ederim.. bol kazançlar güzel hafta sonları..

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Eline sağlık @Digimen hocam

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

evet usd olarak.. dirençimiz günlükte 0.0137 usd.. asıl hedefim benim 0.0160

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

@Digimen gunaydin hocam usd olarak bu rakam. dimi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum