Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 09:31:53
EUR 34.8746 09:31:53
USD 32.4640 09:31:53
ALTIN ONS $2330.9050 09:31:53

Grafiği gönderen: RESSST

cogunuz bunu gormedı anlasılan :))

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Lina bana az kar verdi. 3 gun falan once. Sonra düştü 3 4 seder stop patlattı. Bir daha bakmadim yüzüne. Dusen trend vardi onu kirdi tam yol almaya başladı. Tekrar düşüşe geçti. 0.9 0 8 gelmeden almam.

kasva22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasva22 ()

Bu lina ne zaman baş kaldıracak alıp ertekeyemi yatsak yoksa ikili dipmi beklesek :)

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

öğün çıkmış emrim 6.32 deydi nasip bekliycez

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Gideli çok oluyor. Sabah sattim dedim bütün voinleri. Yani stoplari yukselttim ve hepsi satis yedi. Hala nakitteyum. ytd

Soner058 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Gecen aldim 4.37 den aldim.5.55 den sattim. Simdi 3.94 o gunde demiştim 3.50 de bekliyor olacağım diye. Coin grafigi yeni. Benim hesabıma göre 65% dusus yapan koinler tekrar beklettikten sonra yukseliyorlar. Alinca hemen çıkacak diye bir kaide. Yok. Al satlarim genelde 12% üstüne çıkmış koinlerde potansiyel varsa 20% 30% yapma ihtimali. O zaman girer stop kor beklerim 1 saat falan. Gelmezse cikarim beklemem. Beni bilen bilir. ytd
Pundix gelir mi bilmem 3.50ye ama 3.60 3.70 piyasanın durumuna göre girerim belirli bir noktadan.

gattuso için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shn1907 ()

Eksik yazmışım. 30 31 lere iğne atmış kısada toplamış takibi yapılmalı aynen.

Shn1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shn1907 ()

30 31 lere iğne atıp takibi yapılmalı aynen.

1BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Chr 0.30 0.31 gelirse beklemem alirim.

0BeğenmedimŞikayet

Shn1907 ()

Yani stratejiniz farklı biraz ama saygı duyarım tabi. Bu işin kendisi başlı başına bir kumar zaten de ben genelde grafiğe göre işlem açarım

0BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

öyle de ismi. degisince düştü ya ondan dedim ekledim. pundix olarak 5 60 4.92 5.32vs

0BeğenmedimŞikayet

Paluri1 ()

Takipteyim, inşallah bulunur

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

65% dusus yapmış koin alınır. Burda herkes çıkmış koin pesinde. kumar zaten hepsi:)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Nspx degil, pundix. Biancede 3.94 şuan. 3.50 3.70 bekliyorum. Gece gelirse gelmezse buralardan yarin gece girerim artik. Ytd

gattuso için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shn1907 ()

Merhaba Pundide gözle görülür bir grafik oluşumu yok kumar olmazmı bir nevi?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

chr bende var zaten :)))

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Nakit varsa simdilik bekle. Tek tek yazamıyorum ve yatırım tavsiyesine girer. Ne aldik ne sattık yazıyoruz. Ytd

Paluri1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

@Şaşkın1 ekledikçe. dustu npxs e. cvriminde zarar ettim biraz daha eklesemmi. diyorum bende ekleye ekleye. baya bir yüklü girdim:(

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Gece daha yeni başlıyor. Chr ve pundix kestirdim Gözüme.. gel beraber girek.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Tamam sen tekrar gelmesini istiyorsun.4.20 ye anladım. Bugun geldi geldi. Gelmedi baya bekletir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Paluri1 ()

Vurkaç fırsatı çıkarsa yazar mısınız bana da.. biraz zarar kapatıp anaparama yaklaşıp rahat uyuyayım bu gece biraz

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bılmıyorum cılgın bır balına cıkıpda satıyorum demezse bısey olmaz bence. o ıgnede sadece bıstamp da olan bırsey o borsadakı long stopları patlatmak ıcınde olabılır . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Oldu cikmadin mi.

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Oranin aşağısına gelir gibi...

0BeğenmedimŞikayet

Snnsys ()

Helal olsun hocam keşke çok daha önceden atsaydınız grafiği peki bundan sonra oraya iğne atma durumu varmı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum