Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0684 18:07:47
EUR 34.7129 18:07:47
USD 32.4668 18:07:47
ALTIN ONS $2334.2950 18:07:47

Grafiği gönderen: teknikcii_mesut

1680-1690 destek seviyesine gitmek isteyebilir.düşüş trendi daha bitmiş değil alçalan çizgiyi yukarı yönlü kırdığımız takdirde yükseliş başlamış diyebiliriz.herkese bol kazançalr.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

teknikcii_mesut ()

cümleten selamunaleyküm
Dirençler 1750-1765-1795
düşenide kırdığımızda önümüz açık arkadaşlar roket tarafındayız..

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

bekle en büyük kelek faiz pas grammar 445.. e gelince kelekk yicem en ham olanini

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Dolar bize kelek yapıyor kardeşim:)

Traderxxl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Sağol kardeşim dün birileri fotoğraf çek diyordu bubons gider dediğimde ajanda gidkyor işte:)

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Hadi bakalım hayırlısı olsun:))

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Valla kardeşim 804 ekadar giderde alıcı çok orada:) dolar yavaş yavaş al sinyali yakmış haberin ola:)7950mi son olur bilmiyorum artik

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

aleykumselam
bugun kaci kirar sence
810 denemesi var gece
")

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Kardeşim rüya gördüm altınları 489dan satmisiz:))

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Selamün aleyküm hayırlı sabahlar. bu dolar bize yamuk yaptı haftalardır kırmayan 8140 biz alınca kırdı:)

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

artık 1744 u direnç yaptı gibi .. su gümüş çok hareket ederek altın onsu etkiliyor... mecburen düşmesini bekliyorum forex açmadım... su coınlere burdan slanlarun sonunu düşüne mıyorum.

nurcans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

nerde yaşıyorsun memleket il

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Olabilir kardeşim Mesut Bizde çok:))

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

gün aydın nurcan buy lari kapattın mi.

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Bilmiyorum kardeşim hayırlı kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Tşk ederim Üstat hayırlısı bakalım neler göreceğiz ytd

teknikcii_mesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

teknikcii_mesut ()

rica ederim benim görüşüm yükseliş çok yakın 1780 aştığımız takdirde yukarı sert hareketler gelecek... ama hala bi kez daha dip yapma olasılığı var.1680-1690 gibi ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Neyse kendine iyi bak usta Yeni okudum yorumlara tek tek cevap vermiyorum demişsiniz toplu cevap verince bu sorum aklınızda bulunsun ytd

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Ustam günaydın tşk ederim paylaşım için bir sorun var ustam biraz ileride uçurum vardı ne olacak sizce geçer miyiz yoksa dibine inermiyiz tşk ederim Üstat hayırlı kazançlar

teknikcii_mesut için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

teknikcii_mesut ()

herkese selamunaleyküm..
1.736 direnci aşılmıştır 1.745 ve 1.756 sıralı dirençler olarak takip edilebilir. olası düşüşlerde 1.700 seviyesi hedefte kalmaya devam edebilir. Ara destek 1.718 seviyesinde.
yorumlara tek tek cevap veremiyorum kusura bakmayın arkadaşlar.

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Devam... )))erken kapattığını düşünüyorum.. ama sen biliicen artık. bol şans

özcan_bilgin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

fx ker kapattım 1727den

özcan_bilgin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

iyi gunler aziz abi durum nasıl ben gözleri yolladim.. viop bekliyorum.

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Kocaman bir like... )))

_BöRü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_BöRü ()

Vayyy be olay bu kadar basitmiş adam iki çizgiyle anlattı gitti biz kaç aydır bunu nasıl düşünemedik:)) desteğe gitmek isteyebilir dediniz de hocam oraya gelince alım yapalım mı ordan mı yükseliş başlayacak

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

yanlız 1680 iki dip aynı yer bir dahamı yapicak 1680..

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Alçalan çizgi kaçtan geçiyor abi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum