Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:27:29
EUR 34.7748 05:27:29
USD 32.4684 05:27:29
ALTIN ONS $2337.9850 05:27:29

Grafiği gönderen: Invincible_lion

Gümüş onsta25.00 Altın da 24.00-23.00 bölgesi önem arz ediyor takipte olmakta fayda var arkadslar

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Grafiğin basında 1 şubat redditler 30.00ons(6.98) noktası sonrası 2 1. dip testi şubat26.00ons (6.11) ardından oradan yine yukarı atmak istemiş 2. Yukarı denemesi 28.00ons ardından 2. dip testi 25.00ons sonrasında 3. yukarı denemesi biraz sınırlanmaya başlamış 27.00 sonra buradan 3. dip derinlesmeye başlamış 23.79 (6.38) 4. yukarı yine sınırlı kalmış 25.00 bölgesi bir süredir buradayız 4. dip (henüz yok) 24.00-23.00 bölgesi önem arz ediyor ayı boğa diyoruz ya bu 25.00üzeri giderse boğa piyasası (26.00 ve yukarısı) ayı piyasası (24.00 ve dipler) neden bu şekilde anlattım yeni yatırımcı meraklı arkadaşlarımız grafiklerden uzak durmasın keyif alsınlar kendi hedeflerini belirlesinler alım satım konusunda. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Varol_81 ()

Toplantıya kadar bekleyelım

Besleney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Besleney ()

Ben de henuz almadim ama bir alasim var

Varol_81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Buradaki düşüş ve yükseliş şeklindeki zigzaglara bakarsak her kırdığında bir alt noktaya gitmek istemiş dikkat ederseniz. bu grafikte dikkat çeken nokta bu ve çok şükür 25.00 altına çok temas etmiyoruz aşağısı biraz sıkıntılı görünüyor çünkü. doların o anki değeri belirliyor 23.00-24.00 onstaki gümüş tl değerini mesela en son 23.79 da 6.30ların üzerindeydi net birşey söylemek yalnış olur

onbaşıı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Acele ve telaşla alım yapmayı düşünmüyorum hayırlısıyla yoğun haftalık gündemde önümüzü bir görelim sevgili kardeşim

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Kafanızda ki rakam nedir

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Günaydın kıymetli kardeşim henüz alım yapmadım bu hafta önemli ekonomik gündem ile alım yapmayı planlıyorum hayırlısıyla

Varol_81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Hocam dolara onsa göre tl karşılığı değişir ama yaklaşık gümüş gram fiyatları 23-24 onsusd de ne olur emir girip ekrandan uzak durmak istiyorum size zahmet

1BeğenmedimŞikayet

Varol_81 ()

Günaydın Hayırlı işler Hayırlı sabahlar ne var ne yok nasılsınız bu hafta yavaş yavaş günüşe girmeyi planlıyorum Siz Sanırım bir parça almıştınız sattınız mı onu

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Mb dan önceki gün mü gelir acabA

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum