Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 15:13:52
EUR 35.0085 15:13:52
USD 32.2639 15:13:52
ALTIN ONS $2388.8700 15:13:52

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Bitcoin

08nisanda xrp için yaptığım analiz ve beklenti rakamım

Güncel xrp grafiği. Bundan sonra 10,5 seviyesine bir temas yapabilir fakat daha sonraki hedefi

Ytd

Yorumlar (108)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Tamam abi yazarım şimdi

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Onursal hocama söylermisin beni engellemiş , niye olduğunu bilmiyorum sevdiğim biridir ama.

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Bereketli olsun onur abi. Xrp yeni hedefin 17 mi abi. Sen yaptıysan muhakkak gelecektir. :)

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pakapaka ()

İyi yapmışsınız bizde gecen hafta btt parayi iki ye katlamistik şimdi anaparanin yari yok :)

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

hocam merhabalar rica etsem xlm ile ilgi grafik çalışması yapma imkanınız varmı sanırım xrp grafiğini takip ediyor
saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Sagol değerli hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hkn111 ()

Abi ne yapsınlar onlarında vizyon okadar engelle geç abi en güzeli uğraşmaya cevap vermeye değmez amaçları seni yormak zaten

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yeni takıldım:) bir xrp macerası yapayım dedim 6100adet almıştım 7,8 den.

pakapaka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pakapaka ()

Ooo hocam sizi buralarda gormek ne güzel ben yeni gordum daha doğrusu :)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Rica ederim bora dostum. Hayırlı kazançlar dilerim

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Huylu huyundan vaz geçmiyor, nick değiştirip geri geldi Selma abiniz diyor.

Hkn111 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şalgamı dolapta görüyorsun ama bakınca. En son grafiğe bakınca da , Yanında mum olmayan siyah yukarıya doğru çizginin işaretlendiğini ve en sağ tarafında mavi renkli rakamlarıda görüp almaya veya almamaya karar verebilirsin toprağım.

Osman_DOĞAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Osman_DOĞAN ()

Sevgili hemşerim grafikten anlamıyoz bide açık anlatsan bizim için gram sayfasından tanırım seni bu şuna benziyor Asmaaltı kebap salonuna oturuyorsun duble adana geliyor yanında şalgamı yok :)))

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

@Onursal5377 abi eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

ELVS ()

Bereket versin iyi alsat yaptım 1.5 doLarı gecmıyınce 1.40 cıvarı cıktım bakalım düşerse aLırım düşmezse canı sagoLsun zaten btt hot npxe de çakıLdık bı onda 3 5 al sat yaptık

0BeğenmedimŞikayet

Hkn111 ()

Onursal abi nick hayırlı olsun gerek yoktu gerçi ama yinede gereksiz sataşanların nick üstünden laf yapmasından kurtulmuş olmuşsun abi... xrp bi düzelteme sonra 17 seviyesi hedef sanırım teşekkürler abi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum