Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 19:34:51
EUR 34.7384 19:34:51
USD 32.4528 19:34:51
ALTIN ONS $2335.2400 19:34:51

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Bitcoin

Xrp de öngörüm grafiği yapmıştım. Buraya attım ilgilenen olmamıştı

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@Cyrpto_0 o grafik yanlış diyor isen bak öncesi bu.

0BeğenmedimŞikayet

Ar_er ()

Merak etmeyin hocam ilgileniyoruz bu arada teşekkürler. bu tarz paylaşımlarınız iyi oluyor yükselişte panik yapmadan bekleyebildim emeğinize sağlık Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Teşekkürler abim...

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

10,8 geçilemez ise 10,15ile 9,92 arası bir iğne atabilir.

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kırşehirli4040 ()

Umarım kardeşim herkes emeğinin karşılığını alır

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Abi xrp için destek neresi nereye kadar düşer ekleme için teşekkürler... Gece için emir gircem de... Saolun.. varolun..

0BeğenmedimŞikayet

Kırşehirli4040 ()

Eyvallah Topram Saolasın Görünen Sanallar Geleceğin Parası gibi görünüyor Alt Coinlerde günü geldiğinde deger lenecektir bende çeşke dememek için aldım açıkçası ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kırşehirli4040 ()

Benim ikitane ufaklık var onların nasibine 15 yıl vadeyle 0 98 den trx aldım 2000 bin tl lik aldım ve unuttum.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sanalda vadeye inanmıyorum. 6 ay ne olur ne biter bilemem, uzun vade hiç bilemem. Al sat yapmayı düşünen vadesizdir. Unutacağım diyorsan, 1 yıl ve üstü sürede hiç dokunmayacağım dediğiniz bir para ve süre varsa BTC xrp ether alıp unutacaksınız. Yoksa şu şu kadar zaman sonra şu kadar olabilir diyeceğim tek jeton şimdilik xrp ve Mayıs ortasında 20 TL üstü bir rakam olabileceği. Başka bir analizim yok.

0BeğenmedimŞikayet

Mirhan$ ()

Onursal abi Mayıs ta Ayı var diyorlar:)

0BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Sağolun hocam cevabınız için. Hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dolar olarak ve TL olarak söylüyor olabilirler mi? Trx TL şu an 1,01tl civarında. Bugün 0,96kuruştan ufak bir çıkış yaptı, 1,02 seviyesi direnç. Düştüğü yer 1,2xli yerler.

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Abim xrp'de destek nereydi.. ekleme yapmak için.. teşekkürler..

-1BeğenmedimŞikayet

Fenerliz ()

Orta vadede holo btt hakkında ne yorum yapabilirsiniz nerden dönebilir hocam grafik çalışmanız varmı

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bilmiyorum:((

Fenerliz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fenerliz ()

Hocam elimizde biraz para coinlerden hangisine yatırım yapabiliriz

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Trx yakın zamanda 1,27ye gider diyebilirim. Ytd

baskatip35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Hocam sayfanın yarısı Hot, Btt, Win, Trx de. Bunlara bakabilir misiniz? Baya düştüler.

0BeğenmedimŞikayet

Coin_gitsin ()

Yani ath noktası... doğrumu anladım hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Hocam nurdan girilirmi şuan lütfen yardım xrp

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Mayıs ortasında 26tl beklentim de var

Coin_gitsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Trx grafiğini takip ederse bir direk daha koyar üstüne.

Coin_gitsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coin_gitsin ()

Ben bunu dikkate almıştım... ve teşekkür ediyorum size. peki daha yolu varmı ...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum