Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 20:07:26
EUR 34.9839 20:07:26
USD 32.2051 20:07:26
ALTIN ONS $2414.8350 20:07:26

Konu: altın ons grafikte benzerlik

BUNU 2 AY ÖNCE PAYLAŞMIŞTIM.

BU DA YENİ PAYLAŞIM.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Bünyaminy bunyamin hocam bende bu sekilde bir benzerlik yakaladim.

2009 daki dusus benzerli de var. Yukari yon alma ihtimali yuksek gibi geliyor ama izlemedeyiz.

Tum cizimlerin dusus gostermesi de beni ayriyetten işkillendirdi.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@celo_57 bunu da 2 hafta once paylasmistim donus yerleri calisiyor ama cikislar kisa kaldi hep

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim etiket yapayim. Bir yaziya belki faydasi olur. Genel yon acisindan. Haftalik degerlendirme atarim altin sayfasina da. Bdn gumuscuyum ama altinin dip tepe degerlerine gore al sat ayarliyorum.

Darphane_burda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Darphane_burda ()

beğeniler bizden herzaman bekleriz. herkese hayırlı iftarlar afiyet olsun

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekur ederim kardesim.

Ons sitesi ile gram altin sitesi farkli mi eskiden gecen yil burda cok yazi yazilirdi grafik attim 2 kere kimse birsey yazmayinca yada begeni olmayinca pek yazasim gelmedi ilgi gormuyor diye.

0BeğenmedimŞikayet

Darphane_burda ()

hocam tebrikler. ellerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@sanatsanat bak bakalım bu grafiği paylaştığımda kaç gün önceydi ve altın ons 1759 dan sonra nereden döndü benim hedefim neresi?

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim kardesim ne demek

Ferdi_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Çok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim kardesim kritik sayilara geldiginde dikkat etmekte fayda var ara degerleri de gormemekte fayda var ytd

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Eyvallah kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

7.2-7.4 beklentim vardi gelicek mi izliyoruz persembeye kadar gelmezse diyelim

Altin 1770-1790 bandinda ve gumus ons 25.8-26.2 bandinda ise ordan satip cuma geri alim yapabilirim. Ytd

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Usta sen satışı kactan yapacaktin bir rakam vermistin

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

HAFTALIK DEĞERLENDİRME

GÜMÜŞ ONS İZLENMESİ GERKEN DEĞERLER.
22.8
23.2
23.6
24.4
24.7
25.12 altına inerse üstteki değerler takip edilebilir.
25.33
25.52
25.78
25.90
26.15
26.38 üstündeki günlük kapanışlarda alttaki değerler takip edilebilir.

ALTIN ONS 1770-1790 arasında ve GÜMÜŞ ONS 25.8-26.2 arasında ise altın ons da 1760 a kadar geri çekilme beklenebilir aşağısı düşüş tehlikesidir.

Altın ons 1810-1817 arasında ve Gümüş ons 26.6 - 27.3 arasında ise ALTIN ONS da 1770 e kadar çekilme gerçekleşebilir.

Altın ons 1815 üzeri günlük kapanışlar yaparsa ana hedefi 1860-1896 bandı olacaktır. Buraya gelebilirse GÜMÜŞ ONS HEDEFİ 28.3 ile 29.4 arası olması beklenir.

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Gümüşte nedir peki önemli destek ve dirençler. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

kardeşim altın ons da sadece ana destek ve dirençlere bakıyorum gümüşteyiz biz. buraya sadece buralara gelip dönebilir diye paylaşıyorum. ara desteklere çok bakmadım ama

1747 ustu 1750-1759 arasına atar
1760 ustu 1770-1775 arasına atabilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Destekler nedir acaba?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@ILGAZ77 bunun altina yazma ama altin sayfasinda bu. Bu grafik calisirsa eger ilk duzeltmede alir guzel yerden satabilirsin. Ben cikis yapip. Duzeltme yerini bekleyecegim eger gelirse. Full alim yapacagim takip etmekte fayda olabilir. Ytd

Dondugu degere bakabilirsin ve haftasonu buraya kadar cekilme bekliyordum geldi ve dondu gibi insallah yukari gelir duzeltmede aliriz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yukselis olma ihtimali var neden elinizdekini cikartiyorsunuz ? Attigim grafik yukselis yonlu

Nevzat_gümüş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevzat_gümüş ()

Veya elimdeki gümüş ü cikarayimmi bi yorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum