Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 20:24:46
EUR 34.8953 20:24:46
USD 32.5598 20:24:46
ALTIN ONS $2327.6000 20:24:46

Konu: altın ons grafikte benzerlik

daha öncede böyle bir paylaşım yapmıştım o zaman düşüş hedefliydi şuanda yükseliş hedefli. geçen sefer verilen hedef geldi bu seferki de gelir inşallah diyelim.

yatırım tavsiyesi değildir. sadece bilgi amaçlıdır.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Niye öyle düşündünüz ben dün gece almıştım 6.50 den şu an sattım 6.62 den neden yalan olsun

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dunde hatirlatma yaptim bugun de yapayim. Hafta sonundan zaten 1723 cekilmesini yazmistim. Alim yeri demistim alanlara yukari hedefte gelirse hayirli olsun. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Es_26 ()

Allah razı olsun, teşekkürler

emekli_madenci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emekli_madenci ()

Profilimde kişisel görüş bölümünde yazıyor kardeşim, Borsaların işlem saatleri(açılış/kapanış) profilime bakabilirsiniz, hayırlı sahurlar dilerim kardeşim..

Es_26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gkhndkl1 ()

Masaüstü sürümüne alınız sayfayı, sağ alt köşede piyasaları göreceksiniz. Altın in sayfası oldukça zengindir.

Es_26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Es_26 ()

Bir de saat kaçta kapanıyor bu piyasalar yazabilir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Uzakdogulu34 ()

Vazgeç hocam. Emin ol para emtialarda fed, jp nin elinde oyuncak olmuş. İsterlerse yükseltirler. O da bankalar yedirmez. Iyi keklediler 50 dolar,100 dolar diye diye... Kagit bitmediği sürece ons yukselmez. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Hacı abi sanki ayı tuzağı mı vardı ytd

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Gelmez biraderim boşuna bekleme Ytd :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Iste artik geri donsunler :)

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kapanisi yapsin kardesim bakalim ama asya alim yapmazsa iyi olmaz dusebilir ama altin ons a bakinca kotu gitmiyoruz. Ytd

Avnifatma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Çin çan çon lardan bi cacık olmaz birader ytd zaten onların yüzünden işler böyle oldu :))

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

başkan gidişat hakkında görüşün nedir. kapanışta yorumun almak isterim.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

emekli_madenci ()

01.00 Yenizellanda, 03.00 Avustralya, Japonya ve G. Kore 04.30 Çin ve Hong Kong 06.45 Hindistan (Çarşamba günü 1 iş günü Tatildir) 10.00 Ülkemiz ve Avrupa Borsaları, 16.30 Abd ve Kanada Borsaları işleme açılır

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ediyorum

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Asya tarafı yeni zellanda borsasi saat birde aciliyor ama en etkili islemleri cin borsasi yapar saat 3.30da

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok 01.00 da

1BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Kaçta açılıyor siz söyleyin o zaman

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Ikiside degil sordugun borsa çin borsası ise 3.30da

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Asya kaçta açılıyor 04:30-05:00 mi

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Grafik hala çalışıyor. Izlemede kalmakta fayda olabilir.

Gümüş 24.85 in altina inmeseydi daha iyiydi ama şuan için çok da kotu degil. gece asya alim yaparsa belki toparlar. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum