Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 09:56:54
EUR 34.8631 09:56:54
USD 32.4731 09:56:54
ALTIN ONS $2328.4200 09:56:54

Grafiği gönderen: celik2119

1. coin Vet. 0.17 hedefliyor.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Vet için böyle demişiz.

0BeğenmedimŞikayet

memomkc ()

Hocam vurmadı binance de 0,17 ye siz nereden baktınız?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shadem ()

sağolun hocam. Allah sizden de razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

emreozkan21 ()

Hocam sizi etiketelyerek medaj yazdik dustu mu acaba?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu hedefi vurdu galiba. Allah bereket versin.

Shadem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shadem ()

@celik2119 hocam günlük paylaşımlarınızdan azar azar ekliyorum. Arada hedefe gelmeyenler oluyor ama genel olarak çok başarılısınız. bunu da sabah aldım ve gayet iyi gidiyor şu anda . Teşekkürler . ?

0BeğenmedimŞikayet

Soner058 ()

Kısaca wın mağduruyum hocam hedef 0.01 dolar beklerken şuan 0.0015 de

0BeğenmedimŞikayet

Soner058 ()

Yok hocam ikisinde duruyor diğerlerini sattım zararına şimdi eps ve ctxc de param

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Aldıklarınızı satıyor musunuz sonra?

Soner058 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Soner058 ()

Hocam ctxc 0.70 hedef vermiştiniz 0.66 dan döndü ve ben yine satmadım :) dünde eps de aynısını yaptım alıyorum kar oluyor satmıyorum sonra zarara dönüyor nolacak benim halim bu iki haftada %40 zararım oldu bana yardımcı olun hocam lütfen ne alıyım tutuyum zararım çıksın yeter sabırsızlıktan oluyor hep ytd olmadan tabi

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Al- sat önerisi vermiyorum. Trendi olumlu olan ve kendi aldıklarımı yazıyorum sadece. Bazıları tutar, bazıları tutmaz.

rüzgar81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Profilimden Grafikleri açın. Daha rahat ulaşırsınız.

th35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

th35 ()

Yorum bölümünde olan coin mi üstad, giriş rakamları ne olmalı sizce... Göremedim sayfalar arasında giriş rakamlarınız. Tşk.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

bunun saati yok, 7 gün 24 saat devam ediyor. Haftasonları daha yoğun işlemler oluyor. Siz ne aldınız, kaçtan aldınız?

Tubikrb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tubikrb ()

Slm ilk defa aldım ama düşermi acaba çıkıyımmı belli bir saati varmı altın pıyasası gıbı bıtkoın de bekleme yapıyımmı sizce

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Dün ve bugün 10 coin paylaştım. Bunlara ilave olarak biraz bnb de alabilirsiniz.

Bugtun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bugtun ()

Selamlar bugun giris yapabilecegim önereceğiniz grafigi ve yorumu güzel olan coin varmıdır ? Almak istiyorum elimdeki nakit le . Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bilgim yok kardeşim.

salihbakanligi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1321gp1321 ()

Vet 102 alıp 120 de sattım onay almaya gelmiş yavrucak bilemedim gitti :)

0BeğenmedimŞikayet

salihbakanligi ()

Hocam günaydın bitcideyim ben fikrinizi sorabilir miyim?

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Parite... anlaşıldı

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İnsanlar genelde önce tüm paralarına btc alıyor. Sonra o btc'lerin bir kısmı ile alt coinleri alıyor. Mesela btc'min yarısına btg aldım diyelim. Btc yükselmeye başladığında btg'yi tekrar btc'ye çeviriyorlar. Böylece btc alt coinlerin sırtına basarak yükseliyor. Sonra btc doyuma ulaştığında yeni gelen paralar alt coinlere akmaya başlıyor.

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

@celik2119 bey biraz vet alındı. Teşekkür ediyorum hayırlısı.

Btg/bct grafik attığınızda almıştım.

Soru; Btc' nin (yukarı/aşağı) hareketlerinden Btg etkilenir mi? Nasıl?

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Çok güzel olur üstad. OM a bakabildin mi üstad?

0BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Hocam emeğinize sağlık. Like

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu haftasonu 5.80'i görürüz diye düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Üstad; eps de durum ne olur?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum