Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:58:26
EUR 34.8238 20:58:26
USD 32.3379 20:58:26
ALTIN ONS $2301.8900 20:58:26

Grafiği gönderen: celik2119

Daha önce de bu grafiği paylaşmıştım arkadaşlar. Kötü senaryo bu. İnşallah olmaz. Ama 54.500'ün Altın da duracağı yer belli değil. tedbirli olalım.

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Erenabi Biz sadece uyarabiliriz. 54.500'de iken uyardım. @alihoroz3344

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@sadettiin88 Bu uyarılardan biriydi.

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Anladım eskiden 3 veya 4 coinin vardı dirençleri kırılan yok mu bu aralar :)

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde kapanış yapmalı. Şu anda 41.200 seviyesinde.

Sportteacher_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Kardeş burdan döndü demek için yine 41500 mi geçmeli?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu da iki ay önceki tedbirli olalım grafiği.

0BeğenmedimŞikayet

Fatih0606 ()

Öylemi ben o herşeyi satıp çıkarım kısmını goremedigim için oldu sanirim farklı bı yorumda yaptınız galiba neyse kısmet böyleymiş peki öneriniz nedir usta şuan bana zararı çıkartmak adına

0BeğenmedimŞikayet

Fatih0606 ()

Öylemi ben o herşeyi satıp çıkarım kısmını goremedigim için oldu sanirim farklı bı yorumda yaptınız galiba neyse kısmet böyleymiş peki öneriniz nedir usta şuan bana zararı çıkartmak adına

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

52 binin altına düşünce çıktım. 36.500'den küçük bir parça aldım. Şimdi bekliyorum.

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Al sat yapmıyormusunuz yani? tsk.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

54.500'ün altında yeni alım yapmam demiştim. 52 binin altına düşünce de her şeyi satıp çıkarım demiştim.

Fatih0606 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih0606 ()

Ustam burda yorumunuz biraz öncede yazdım düşmedi sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Fatih0606 ()

Beğendim ustam yorumunuzu okuyabilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Kriptomağduru ()

Abi stop koymak için limit kismina ne yaziyoruz

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

ve ölçtüm şimdi sol umuzunun tüksekliği baştan büyük, dolayısıyla böyle obo olmaz, omuzu başından daha yukarda insan varmı:)

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

0,382 %38 demek aşağı yukarı, ölçüm yaptığınız ok varya, onu oraya taşıyın ölçün bakın sol omuzun boyun yüksekliği ne kadar, omuz nerdeyse baştan büyük, ben ölçmedim ama göz kararı söylüyorum

0BeğenmedimŞikayet

dBarcn ()

hocam btg' ye giriş 1530lu rakamlar uygun olabilir mi ? fikriniz önemli benim için

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam boyun çizgisini düz zeminde alıyorsanız dediğiniz doğru. Eğik zemin üzerinde inceliyorsanız o kural bozuluyor mecburen. Eğik zeminde obo olmaz diyenler de var tabii.

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARAFBEY ()

Mrh abi binancede mailee dogruma kodu gelmiyor maili nasıl değiştirebilirim . dünden beri öyle bir sorun oluştu

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Diyebiliriz hocam. Sonuçlar aynı zaten

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

hocam yanlış anlama maksadım seni karalamak değil, benimde dalgınlıkla yanlış çizimlerim olabiliyor sizde beni uyarın.
btc de günlük grafikte obo yok, omuz baştan en az 0,382 fibo seviyesinde aşağıda olmalıdır yanlış hatırlamıyorsam kurala göre

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Üstad Peki , son iki yi ters fincan kulp yapsak? Sanki sonuç aynı ama daha düzgün mü olur?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Biraz yukarıda ama kalan kısmı uyuyor.

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Sol omuz çok yukarda değil mi hocam?

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

var bu obo nizami değil, omuzla baş aynıbüyüklülte olmaz

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ne bakımdan hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Üstad, sol omuzda sıkıntı yok mu ama?

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Btg maşallah sağlanmış...

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

56400 üzerinde kalabilirse iyi. 57750 üzerine çıkarsa çok çok iyi.

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum