Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:07:08
EUR 34.8238 18:07:08
USD 32.3379 18:07:08
ALTIN ONS $2301.8900 18:07:08

Grafiği gönderen: celik2119

XRP 0.60'tan almıştık. 1 desteğine tutunmaya çalışıyor. Günü 1'in Altın da kapatırsa kar alır çıkarım. 1'in üzerinde kalırsa ilk hedef 1.2. Size kim XRP aldırdı diye soran arkadaşlar olmuş. Konfor listesine uğurlandılar. ben kimseye birşey aldırmıyorum. Kendi aldıklarımı yazıyorum. Yazmaya da devam edeceğim.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yok kardeşim. Süre tahmini yaparsak "şu gün gelecek dedi, gelmedi" diyenler çıkar. Her eleman 10 tane yan hesap açıyor saldırmak için. Bu hırsı teknik analiz öğrenmek için kullansalar şimdiye Porsche biniyor olurlardı :))

aserdar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aserdar ()

hocam düşmedi belki;
100 dolar hedefi için süre öngörünüz var mı, fikir olarak..

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TAŞTAN ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

aspova ()

Hocam btcde sorun var cidden 58.500 üzerine bir türlü gidemedi

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Alacağım tekrar ama azıcık hareketlenmesini bekliyorum.

TAŞTAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TAŞTAN ()

Çelik hocam benim mesaj gözden kaçtı galiba. Sepetinizde ada yı göremedim. Ne düşünüyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

kemalilkan ()

peki bu gibi durumlarda ne yapmak lazım , yok mu bilgilendirecek birileri :)

Abdullah3442 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aserdar ()

Gece 03.00 kapanış saati oluyor hocam doğru mu?

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Neo şuan 532 TL çelik hocam alım için iyimi yoksa beklemek gerekir mi

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah3442 ()

Domi sert attı yukarı attı bütün altlar düştü

kemalilkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kemalilkan ()

hocam xrp aniden düştü bi haber mi var

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Hocam günaydın İcx coin umud vaadediyor mu? Bakar mısınız? Çok teşekkür ederim @celik2119

0BeğenmedimŞikayet

Defnejeo ()

Tamamdır hocam

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bunlar yatırım danışmanlığı soruları. Hiçbir şey önermem. Ben aldıklarımı yazıyorum sadece. Şunu alın dersem 3 gün banlatırlar. Sevmeyenimiz çok dikkatli olmak gerek :)

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yeni alım için btt ve trx değil neo öneririm ama alım satım konusuna bir şey diyemem.

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam Powell'ın konuşması çok önemli ama şu an nakite geçmeyi gerektirecek bir işaret yok.

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

@celik2119 çelik bey bir yorum yaparsanız sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Profili güncelleme hakkımı almışlar. Maalesef orası şu an güncel değil. Bugün son halini mesajla atacağım.

Defnejeo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Tamamdır üstad , şiödi aynı fikirdeyiz

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Alabilir ama 1 psikolojik destek. Orası önemli. Aşağısında kalırsa 0.84'e kadar gider. oradan tekrar alırız. %16 az para değil.

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Üstad xrp nin kijun sen İ şu an 0.84 den geçiyor ama 1 usd altında kapanış yapsada 0.84 ten destek alamaz mi?

0BeğenmedimŞikayet

Ahaltın ()

Sen grafiklerini paylaş hocam aklıma yatanı alıyorum kimse zorla mal aldırmıyor kendi kararımı veriyorum. Birçok grafiğinden istifade ediyorum emeklerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Günaydın çelik bey siz takılmayın öyle şeylere sizin grafikleriniz hepsi nokta atışı size bir şey soracağım önemsiz bir rakam trx var yüklü miktarda btt var kar zarar bakmadan satıp neoya geçelim mi sanırım sahne majörler de son sorum olarakta yarın için yüzde 50 nakitte olalım mı abd tahvilleri için cevabınız için teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum