Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 08:23:11
EUR 34.7339 08:23:11
USD 32.5072 08:23:11
ALTIN ONS $2392.1450 08:23:11

Konu: XAUUSD, Günlük Grafik Çalışması

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevg ili dostlarım gümüşle ilgilenen tüm kardeşlerimiz bilsin ki gümüş yükselecek , kaçacaksa Altın da en azından yürümelidir, aylardır takip ettiğimiz grafiğimizn son durumu bu , 1762 seviyesi kale gibi direnç seddimiz , bunu kırmadan gümüşe rahat yok , takip etmeye ve dikkatli olmaya devam ediyoruz, cuma günü gelen ABD verileri onslar adına maalesf olumsuz , bakalım alım fırsatı vercek mi , sağ da olAsı aşağı sarkmalarda destek seviyelerini koyu renkle işaretledim , HAYIRLI BOL VE BEREKETLİ BİR HAFTA OLMASI TEMENİİSİ İLE..

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kaya_007 ()

aynen hayırlısı olsun hakkımızda

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

İnşallah hayırlısı olsun hakkımızda

kaya_007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaya_007 ()

bende almistim biraz ama dolar kuru dusuyor diye sattim su an yine full tl deyim alim bekliyecem

0BeğenmedimŞikayet

kaya_007 ()

iyi hayirlisi olsun kismet

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Belli olmuyor bakalım duruma göre uygun yerlerden giriş yapacağım nasipse

tiasis9 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Ben 2 kez küçük miktarlarla al sat yaptım

6,28den fullerdim ya da duruma göre yarısından fazla alırdım ama yoğundum alamadım ?
Siz ne yaptınız?

kaya_007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaya_007 ()

emel siz alim yapmadiniz demi sizde su an tl desiniz galiba

0BeğenmedimŞikayet

tiasis9 ()

Bence gümüşün artık en gevşemiş hâli bu seviyeler Tabiki bir yatırım tavsiyesi değil fakat görünen şu ki 6.30 altını zor görür artık

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

8.80 olacakmış :)) hangi veriye grafiğe göre ?

mrttt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Umudumuzu koruyoruz inşallah güzel alımlar yaparız

mrttt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

aynen öyle kardeşim

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mrttt ()

Pazartesi salı gevşeme olma ihtimali ons bazında olabilir çünkü dolar 8,3'den aşağı açmaz. Düşüş diyorsun ama açılışta gümüş direk 6,80 bile olabilir ytd

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

inşallah kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Ah inşallah gevşer de alırız

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Kıymetli kardeşim hayırlı günler yeni ay 11 12 nisanmi ay takvimine gore Allaha emanet olun

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

6.35 altı iyidir, 6.25 altı çok iyidir. 6.15 altı çok çok iyidir

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

yok daha iddialı rakamlar bekliyorum kardeşim

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Bir de 6.40 ve altını bekliyordunuz. doğrumu hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Gram TL olarak kaça tekabül eder hocam ?

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Allah razı olsun kardeşim , teşekkür ediyorum

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Tunahan hocam, benim bilmediğim bir şey anlatmıyorsunuz ama gerçekten öyle güzel ve açıklayıcı anlatıyorsunuz ki, bildiklerimi bile tekrar sizden öğreniyormuşçasına okurken zevk alıyorum. Grafikler, sitil çok hoş. Hem göze hem beyne hitap ediyor. Balık tutmayı sabırla öğreten sizin gibi emekçilere selam olsun. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

bereketli be bol kazançlar size de kardeşim

0052bulut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

0052bulut ()

Teşekkürler hocam bol kazançlar

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

pazartesi salı bir gevşeme bekliyorum sonra yenı aya kadar artış

0052bulut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

0052bulut ()

Emeğinize sağlık hocam bir düşüş beklentiniz var sanırım bu hafta mı olur acaba

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teknik olarak 1538 rakamı gelebilir bu da grafiğimizde düşen alt fan çizgisine tekabul ediyor , benim olası düşüş beklentim de sağ da 3 koyu çizgi ile belirginleştirdiğin destek değerleri

kimyagerme için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Hocam selamlar, peki onsun 1505 usd olması gibi bir plan duyuyoruz. bu konuda fikriniz nedir. ohtimal dahilindemidir. (Gr altın 375tl)?

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

teşekkür ederim kardeşim , damdan düşmüş bir kardeşiniz olarak çok iyi anlıyorum zararda kalmış olmayı

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

sanırım 10 aydır ilgileniyorum bu piyasayla 3 kez terste kaldım :) 2 kez 6.70 1 kez 6.40 oda şöyle oldu sabırla beklerken uçtu kaçtı sürekli okuyunca almış bulundum zarerım olmadı bekledim az karla çıktım... ama en büyük tecrübemi edindim bu arada sabır şart belli bir rakkamın üstünde almamayı öğrendim .. b ve c pilanları düşünmeyi öğrendim :) sizin gibi birkaç değerli insanı takip ediyorum iyiki varsınız..

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

evet kardeşim , temel prensip sabır ve panikle işlem yapmamak

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum