Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 09:41:59
EUR 34.7339 09:41:59
USD 32.5072 09:41:59
ALTIN ONS $2392.1450 09:41:59

Grafiği gönderen: ASRN

ASRN ()
Dolar

Hızı düşürmek istiyorsanız, hatalarınızı kabul edip düzeltmeye başlamalısınız

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

medcezir bir gün bitecek
Olmazsa olmaz!
Sürdürülebilir bir para politikası ile başlangıç olmalıdır
Kardeşim

Saygılarımızla

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

dalgalarla boğuştuğumuzdan ziyade gemiyi limana getirebildikmi önemli olan dao

Mennan_usta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Ben teşekkür ederim
Amacımız en az hasarla gemiyi limana yetiştirmektir
Kardeşim

Saygılarımızla

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Siz alınmayın üstüne alması gerekenler alır

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Farketmez ikisineden birine bimmezsen yaya kalıyorsun işte :)

Tekirdağlı_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Sizede sayın Mennan teşekkür ederim

Mennan_usta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Bol bereketli
kazançlar dilerim
Kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Üstüme alınmadım desem yalan söylerim.

0BeğenmedimŞikayet

Ekotahmin ()

Grafik herşeyi anlatıyor aslında elinize sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@Ekotahmin @ÇANCILAR_PET_SHOP
Kur nereye gidiyormuş nereye kosturmuslar

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Teşekkürler sağlamam yapıldı. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Tüm ind ve göstergeler al veriyor yükseliş diyor bazen çok fazla şişer ve yanıltabilir bu hafta günlük takip edecez gozuken
8 altına dusmedikce trend yukarı

0BeğenmedimŞikayet

Zeze_ ()

Hocam grafiğiniz çok faydalı elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Sayın @ASRN ichimoki an itibari olumlu, sadece bulut pembe. RSİ 14 80 üzerinde. Trend dönme ihtimali nedir sizce. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@Zeze_ @Antonio alttaki grafik muhabbetinize gelsin

1BeğenmedimŞikayet

TiTaNs ()

Çok güzel ifade etmişsiniz. Daha önceki günlerde faiz indirimi ihtimali vardı. Şimdi pek kolay değil.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Faizi kısa sürede indirmeyecegine ve gerekirse faizleri artıracağına piyasaları bir şekilde inandıramazsan bu at koşmaya devam eder

0BeğenmedimŞikayet

mfsa ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Ankarali_UD ()

Benim kanaatim doların bu yükselişinde dolar$ endeksinin yükselişinin etkisi de var ama 8.16 ya gelmesinde sanki hafta sonu sürprizlerinden korkanların alımlarının da etkisi var gibi. Pazartesi sabah az daha yukarı atar gibi yapıp yine aşağı salınımına devam edebilir, yinede endekse dikkat etmek lazım. Endeks yukarı devam ederse döviz de eşlik edebilir, tersi durumda aşağı hareketler biraz daha hızlı devam edecektir.
Rakam veremem ortam kötü :)
Yatırım tavsiyesi değildir.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

O boşluğu illaki doldurmak zorunda değil hocam bir kısmını da doldurabilir tamam minida hiç doldurmadan da devam edebilir

Son 3 lu grafikte ki formasyonlara bakarsanız 3 u de böyle bir hareket yapabilir diyor

serser34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Aslına bakarsan bu konu üzerinde çalışıyorum. Meraklıyım. Ülkemizde olaylar maalesef bazen grafik yorum dinlemiyor. Bu şartlarda olmazsak bu konuda istikrar olsa kesinlikle grafik takibi yaparım.

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Bu beklentin asagıda bosluk kaldı doldurması gerekli o yuzdenmi?

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

8.02 ı gördü sizce kısa soluklu bir düzeltme diyemezmiyiz. Sonra tekrar yine yukarı gitti. Yani şu an ki 8.16. Burdan tekrar düzeltmeye mi yol alır yine dersiniz. Yoksa yukarı mi gidebilir. Bu arada ben tekrar a b ve c ye tekrar bakayım. Cevabı orda bulabilirim bel ki.

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Anladım hocam saglik olsun

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Öyle bir beklenti içinde değilim
düzeltme dalgasının 7.65-7.85 aralığına kadar sarkabilecegini söylüyorum

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Pardon 3 günlük bildirimlere baktım göremedim. Karıştırıyor olabilir misiniz. Genel kimseyi yanıtsız bırakmam. Yine de pardon. Selamlar sizede kardeşim

mfsa için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum