Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0781 19:03:52
EUR 34.7922 19:03:52
USD 32.2488 19:03:52
ALTIN ONS $2294.6950 19:03:52

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevg ili dostlarım onsta ufak hareketlenme var gibi gözükse de gümüş onsun hala düşend trend regresyon kanalı içerssinde alt ve üst bantlar arasında hareket ettiğini görmekteyiz, üst sınır kırılıp 4 saat bu seviye üzerinde kalmadığı hatta gün kapanışı yapmadığı sürece trendte değişim var diyemeyiz. Saygı ve hürmetlerim ile

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Hayırlisı insallah.

Hocam grcmeyen öksüruk gıcık var bogazimda napsak

Boşver hocam piyasayı gel sevaba gir :)

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

1 hafta önce 6.35-6.52 bandında ay sonuna kadar hareket edecek demiştik , dolar yukarı onslar aşağı bir dengeleme sebebiyle. ŞİMDİ DE UÇACAK KAÇACAK DİYORLAR, trend dönüşümü olmadan bu iş mümkün değil ve trendin düzeldiğine dair bir emare henüz yok

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burak1665 ()

İnşallah güzel bir alım fırsatı verir beklemedeyiz bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Bay_Aldal ()

Teşekkürler hocam Allah razı olsun fuul tldeyim bende sizinle bir alımlarımı gerçekleştirmek istiyorum 2 sefer vurkaç yaptım ama riskede atmak istemiyorum yorumlarınız değerli benim için tekrardan teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Cihani ()

Bu trendi kaçırma korku ve heyecanı abi

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Ağzına sağlık ustam. Bugün parça al sat yaptım yarın olmadı pazartesi bakarım uygun yerden almaya. Günlük al sat fırsatlarını da değerlendirmeye çalışıyorum. Şuan full tly'de bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_sılver_ ()

Abi bu seviye gelecek gibi durmuyor ons 24.80 e dayandı

0BeğenmedimŞikayet

Cihani ()

Sa tunahan abi ne zaman gelir tahmininizce 6,25e

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Gelmiyo bi turlu

Bende yuh deyip 6 39 dan aldim.

2 hafta bekletti dusmedi

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

alykum selam kardeşim , ilk alım planladığım seviye 6.25

Bay_Aldal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bay_Aldal ()

Selamun Aleyküm hocam sizin ilk alım yeriniz kaç olur gümüşte sakıncası yoksa öğrenebilir miyim

0BeğenmedimŞikayet

narmanlı ()

Teşekkürler hocam...

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

kapalı değil yarın erkem kapanacak , yanılmıyorsam akşam 8 de

Burak1665 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

bugün borsayı gördünüz dolar düşmeye başladı ve borsa buna olumlu tepki verdi , ama bu fiyatlar borsaya girmek için hala yüksek 125000 bandına dönmeden ben girmem, riske gerek yok

narmanlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burak1665 ()

Yarın piyasalar kapalı diyorlar

0BeğenmedimŞikayet

narmanlı ()

Hocam iyi akşamlar. Merkez Bankası nın etkisi yarın başlarmı? Borsalarda etkisi ne olur.

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

yahu ben zaten yarın gümüşte düşüş bekliyorum millet şimdiden üçacak kacaçak demeye başlamış , dolar da gevşiyor bak , alım fırsatı daha gelmedi bile gümüş ve altında. Bir de şu gerçeği unutmayın amaç en alttan almak değil amaç yükselen trendi yakalayıp o trend içinde kalabilmek , niye o kadar acele ediyorsunuz , sakin olup bekleyiin daha dün dolar 8.40 idi

Deniz58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

8 kırılırsa 7.85 e gelir ve 7.40 a gitmek ister kardeşim , onsun da grafikte gördüğünüz gibi biryere gittiği faalan da yok regresyon düşüş kanalının daha üst bandına bile gelemedi

Onsveys45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut2555 ()

Insh gelir hocam. bizlerde aliriz dusukten. tesekkur ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

Hocam biz gumuslerimizi alalim sonra Bahar gelsin :)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

benim alım sstratejim 6.25 ile 6.05 arasında 5 kademeli

Davut2555 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Canka71 ()

Hocam full TL de kaldık. Hafta sonuna girmeden 6.39 ve altından parçalı girmek istiyordum, olmadı. Gümüş tekrar 6.39 lara bu gece kapanışından önce döner mi? Alım fırsatı verir mi bize? Grafiklerden anlamıyorum. Sizleri takip ederek alım satım yapıyorum. Cevaplarsanız sevinirim. Ekrana bakmaktan gözler gitti :)

0BeğenmedimŞikayet

Onsveys45 ()

8 i kırdığında onsta 25 i kıracak hocam hiç bir anlamı kalmıycak sanki

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

amin kardeşim

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut2555 ()

Hocam mrh 6.20 altına düşme ihtimali devam ediyor mu. almak icin halen beklemediğim. alirim terste kalırım diye korkuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Onsveys45 ()

Hocam grm gümüş fırsat vermicem gibi

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Hocam bugün böyle kapatıcak gibi alım için pazartesiyi mi bekliceksiniz

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

pazartesi gününden sonra bahar inşallah

sfbll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

rabbim sağlık ve sıhhat versin

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

doların düşeceği öngörümüz devam ediyor, dün aylık mum kapanışı düşüş sinyalini vermişti bugüm 8.11 leri gördük , önce 8 sınırını kırmasını bekliyoruz

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum