Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 08:14:09
EUR 34.9849 08:14:09
USD 32.5794 08:14:09
ALTIN ONS $2316.8200 08:14:09

Konu: 66vip grafıklı yorumu-31.03.2021

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Onslarda Diplerimi test edıyoruz,

Yukselen kanal cızgısını asagı kırdı ve cızgı ustune atmazsa dusus tehlıkelı bolgelere gelır, acılen yukarı atmalı.
Bollınger ust band 26.80- orta cızgı 25.55 - alt cızgı 24.34- 21 ema 24.96, dusus kanalı alt cızgı 22.85 ust kanal cızgısı 28.66

Tehlıkelı sularda yuzuyor ons.
Yarın ay sonu kapanısı gun ıcı verılerı- abd 10 yıllıklar- dxy ve rasyo takıp edılmesı gereken onmelı ındıkator ve olaylar.

< gumus ons

Bolınger ust kanal cızgısı 1757- orta cızgı-1721 ve alt cızgı 1686 dan gecıyor.21Ema 1708 de
Yukselen kanal ust cızgısı 1749 - orta cızgı 1699 ve alt cızgı 1646 da 1628 hedeflı.
Bolınger alt cızgıyı kırma denemelerı yapıyor, Altın ons ta tehlıkelı sınırlarda.

< altın ons
Usd yukselıs kanalı ıcıne tekrar attı faız kararına kadar kanal ıcı harekete devam edecek gorunuyor.

< usd

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Hocam gümüş 6.38 ile 6.47 arası gidip geliyo daha aşağısı gelirmi bugün yarın zaten kapalı haftaya kalır mı

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Hocam dolarda haraket olmazmı bugün daha

0BeğenmedimŞikayet

Fatma71 ()

Anladım diğer zaten onsu çıkardı.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Asıl etkılı verı oncekı ıdı onslara artı yansıdı , bu olumsuz yansır ama cok etkılı bır verı degıl, daha cok dıgerını fıyatlayacak gorunuyor.

Fatma71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatma71 ()

Beklenenin üstünde gelmiş hemserim nasıl yansır

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

USD ISM İmalat Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI) (Mar) YESIL

Son verımızdı, Tekrar hatırlatayım yarın Abd dahıl pıyasaların kapalı oldugunu hatırlatayım.

Bu tur haber verı vs pek dıkkat edılmesede , ılgılenler ıcın yazayım.

Saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık sayın hocam teşekkür ederim benden hızlısınız. Ytd

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

15:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları < KIRMIZI

İşsizlık oranları beklenenın ustunde artmıs gorunuyor.

Usd gerı cekılıyor ancak abd verılerı ıle onslardakı yuları hareket yaptı. direnclerı zorluyor son bır verı kaldı. Abd acılısı oncesı gelmesı sebebıyle onemlı abd acılısındakı hareket ıcın yon gosterıcıdır.

Toplantı sonucları beklenıyor,17:00 USD ISM İmalat Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI) (Mar)

Yarın abd dahıl bır cok pıyasa kapalı olması sebebıyle haftanın onemlı son gunu bu gun.

Alt yorumla bırlıkte okumanızı tavsıye ederım.

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

ALLAH razı olsun hocam faydalı bir bilgilendime yapmışsınız

2BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Hocam helal olsun çok güzel özetlemişsin, like.

1BeğenmedimŞikayet

Partner_41 ()

Teşekkür ederim elinize sağlık

20BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Abd 10 yıllıklar 1,711 ile halen onslar aleyhınde

Rasyo 70.300 ile gumus aleyhıne 70 altına gelemedı

Dxy 93.200 cıvarı yatay seyirde usd hareketlerını etkıler

Borsa yukselıste

Gumus ons 24.33 destegı ustunde ve 24.51 dırencını test etmeye calsıyor.

Gumus tl 6.41 destegı saglam calısıyor su an ustte 6.51 altta 6.37 ve 6.34 desteklerı mevcut.

Altın ons 1717 dırencı ustunde kalıcı olmaya calısırken altta 1702 ana dırenc mevcut.

Altın tl de ıse 444 ıle 451 dırencı arasında dar band hareket edıyor.

Usd 8.17 dırencı altına gerıledı ama 8.21 ustte onemlı, destek ıse 8.06 olsada 8.02 ana destek konumunda.
(Bu arada 8.28i cetvelle cızdım dıyen işi çizgicilik olup kendi çizgi olanlara ve ınsanları bılmıslık yapmak adına yanıltanlarada selam olsun)

15:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları

17:00 USD ISM İmalat Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI) (Mar)

Usd verılerı ons tarafından beklenırken, Dolar ıcın MB nın yurt ıcı ve yurt dısı yatırımcıları toplantısını beklıyor.

Saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

Bahri44 ()

Ağzına yüreğine sağlık güzel insan. Allah razı olsun. Herşey gönlünce olsun.

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

#hayata dair#guzel paylaşim#tuttuğumuz bereketli olsun insallah#

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Amin bi mükabele

1BeğenmedimŞikayet

magic58 ()

Amin hocam.. Saygılar bizden

1BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Eyvallah hocam

24BeğenmedimŞikayet

66vip ()

'Söylesem Tesiri Yok Sussam Gönül Razı Değil'

Dibin dibini bekleyen alamaz, açgözlülükten
Tavanın tavanını bekleyen satamaz, kanaatsizlikten
Çok kazanayım diye parçalı işlem yapamaz, şükürsüzlükten
Satıp kazansada hayrı göremez, tekrar alttan alamaz, sabırsızlıktan.
Bu piyasanın altın kuralıdır;

Sabır- Şükür- Kanaat...

Alımızın tok gözlü, satışınız kanaatli, kazancınız bereketli ve şükürlü olsun.

SAYGILAR...

2BeğenmedimŞikayet

achevo ()

İyi geceler gönül dostu...

3BeğenmedimŞikayet

Azadi30 ()

Valla hocam siz ve sizin gibi birkaç kişi olmasa bu sayfada kalmanın anlamı olmaz. Kimi naz yapıyor kimi hakaret ediyor kimi hayali al satci kimi 50rakam verip bildim diyor kimi egolu hele bide burayı sohbet alanına çevirenler sayfayı boş meşgul ediyor. Belki çok önemli bir paylaşım vardır ama o kadar msj arasından bulmak imkansız. ben hiç bilgim olmadan kur nedir bilmezken yorumları bilgileri ala ala birçok bilgiyi kaptım şimdi kendim karar verebiliyorum bilmediğim varsada sizlere soru sorarak öğrenmeye çalışıyorum fakat sorulara pek cevap alamıyoruz o kadar boş yorum varken

0BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Allah'a emanet Hocam önemli veri vs olduğunda ekleriz

1BeğenmedimŞikayet

sportlf76 ()

Yorum okuyorum sadece . En beğendiğim yorum yapan sizsiniz bence

22BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgılı arkadaslar:
Sıte ıcınde polemık kavga tartısma cok oluyor ve sayga gergınlesıyor, bunlara taraf olmamak ıcın daha az yazmaya ve ıkılı dıyolaglardan uzak durmaya daha ozen gosterıcem.

O sebeple aksam genel yorum haber verı akısları ve grafıklerle teknık bılgılerı aktardıktan sonra cok oenmlı gordugum anlarda paylasımda bulunmaya onun dısında ozel ve sahsı sorulara cevap vermeden bırazdaha az paylasım yapmaya karar verdım.

Zaten alayımmı- satayımmı tutayımmı gıbı soruları cevapsız bırakıyorum, bu cevaplar hem sıte kuralları hemde kanunen yasak oldugundan kısısel yatırım tavsıyesı kapsmındadır, Kar zarar nasıl sıze aıtse verılen bılgılerı degerlendırıp bu tur hareketlere sızler karar vermelısınız kı , bu tur yorum yapanlardan kesın konusanlardan da uzak durmanızı tavsıye ederım. Bne bıldımcıler noktacılar dedım geldı cızdımcıler amacları bellı olan ınsanlardır ve cok yazan cok ıddıalı konusanlar uzaman falan olmadıgı gıbı ınsanlar yanılmıs kaybetmıs onemsemeyen derdı popılıst olmak dısında baska bır sey degıldır.

Verılen bılgıler, haber- verı akısı- teknık rakam ve grafıklerle kararı sız vermelı ve dxy- rasyo-10 yıllıklar gıbı verılerı ogrenmeye calısarak yatırımınızı yonlendırmeyı ogrenmelısınız.

Gerı donuslerınız begenılerınız ve emege gosterdıgınız saygı ıcın ayrıca tesekkur ederım.

Hayırlı geceler, yarın gorusebılmek umuduyla ALLAH'a emanet olun. SAYGILAR...

13BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Takıp ve Onemlı Rakamlar:

Gumus Ons 23.35 ile 24.85 arasına

Altın Ons 1683 ıle 1706 arasına sıkıstı ve 1717 dırencını test etmeye calsıyor.

Gumus TL/GR 6.41 destegını altta zorlarken, 6.51 dırencı ustunde kalmayı denıyor.

Altında - Gr/Tl da 451 dırencını denemeler yapsada kıramazken,447 destegınde 452 denesede tutunma cabasında

Abd 10 Yıllıklar 1,720 ve onslarda baskı uyguluyor.

Dxy 93 uzerıne oturdu 93.250 lerı test edıyor,

Rasyo 7.200 gumus aleyhıne yukselıste

Ay sonu kapanısı, verıler, dxy, abd 10 yıllıklar, rasyo vs gıbı gostergeler sonucu dar banda al- sat ımkanı versede tedırgın hareket eden pıyasa, iç pıyasada 15 nısan faız kararını beklıyor gorunuyorken, abd ve dunyadakı genel durum onslar uzerındekı hareketlerle sıg- dar ve tedırgın bır halde devam edıyor.
Faız kararına kadar ıc pıyasada-10 yıllıklar ve dxy oturana kadarda dıs pıyasada belırsızlık devam edecek gorunuyor.

Grafıklerımız haa calıstıgı ıcın yenı grafık paylasmaya gerek gormedım lutfen grafıklerı ınceleyın.
SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Mirses ()

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Erkn79 ()

Hocam Merhaba. 6.60 ve 6.42'den iki parça alımım var. Bir parçalık alım için ise TL bulunduruyorum. Alımlarını nasıl değerlendiriyorsunuz? 6.60'lık parçam biraz ürkütüyor beni. Yüksek mi sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Onsveys45 ()

Peki bu toplantı doları etkilermi

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

olay budur#degerli bilgiler#tesekkurler syn 66vip

0BeğenmedimŞikayet

Onsveys45 ()

Teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kardesım ıkı ayrı toplantı olacak saat yok gun ıcınde, bırı yurt ıcı bırı yurt dısı yatırımcıları ıle , saat bılgısıne ulasırsam paylasırım.

Onsveys45 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum