Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 09:27:40
EUR 34.8814 09:27:40
USD 32.4624 09:27:40
ALTIN ONS $2331.5450 09:27:40

Grafiği gönderen: Yusuf_Dagdeviren

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

100 bin tl üzeri varsa vakif katilim uygulamasina giris yapip, üstte soldaki profil menusunden bize yazın sekmesi var ordan siz mesaj olarak yazıp bildirim yapıyosunuz. diger gun size donus yapiyorlar.

Mert_987 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Profilde paylastim gumus ile altin alis satis fiyatlarini. Altlı üstlü normal kur ve özel kur şeklinde yazıyor. Dolarr kurunuda atayım.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mert_987 ()

Özel kuru şubeden mi telefon bankacılığından mı talep ettiniz, nasıl tanımlattırabiliriz özel kuru

Yusuf_Dagdeviren için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

müdür senin şimdi dolar ile gümüşte peki kur farkı nedir ? özel kur ile kaç özel kur yokken kaçtı

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Kuveyt iyi değildi. Makas araligi Tfx ve vakif katilima göre fazlaydi. Beni cuma gunu 01:00 ile pazartesi gece 01:00e kadar olan makas araligi ilgilendirmiyor. isterse 200 tl olsun. Özel kur yokkende vakif katilim kuveyte göre iyiydi. Yani özel kurun disindada kuveyte gore makas araliklari uygun. özel kur ile mukemmel oldu bende.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

kuveyt iyi değil mi? kuveytten vakıfa geçtiğinize göre... birde KT bankasındayken kur makas aralığınız kaçtı ? özel kurmuydu gene

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Kuveytle baslangic yapmistim ama bir katilim bankasi gibi davranmadigi icin vakifa yoneldim. Baskada secenek yoktu rfx disinda.

Frknzcn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Frknzcn ()

Pandemi ilk basladigi donemde cok fazla oynuyordu o ara al sat yaptim epey bi. Ama sonra bir sattim birdaha alamadim 530 lara kadar nakitteydim 450 den aldim 530 lardan sonraki dususte simdi bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Kar payına hiç girmedim ama arastirma yaptigim kadariyla başlangic olarak katilim bankalarinda 32 gün diye secenekler vardi. Uygulamayi indirip giris yapmadan hesaplamalar kismindan bakabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Kendi adıma 5/24 olarak tavsiye edebilirim. Yine karar sizin. Tfx daha iyi deniliyo ama ondanda çok şikayet okuyorum sitede. yine karar sizin.

ahmetdumanoğlu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Ona rağmen bile arada çok gümüş al- satmışlığım oldu geçen sene :)

0BeğenmedimŞikayet

Mert_987 ()

O zaman diyelim tl deyiz altın veya gümüş düşsün diye bekliyoruz,10 gün bekledim elimdeki tl 10 günde hiç artmaz değil mi Vakıf Katılım da

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Sanirim en iyisi sitede Tfx diye söyleniyo ama ben bankamdan memnun oldugum icin ihtiyac duymadim :)

0BeğenmedimŞikayet

ahmetdumanoğlu ()

Gece alım satım için bende vakıf katılıma geçmeyi düşünüyorum tavsiye edermisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Frknzcn ()

Yok al sat yapmiyorum surekli olarak ama ara sira yapmak icab ettiginde sinir bozuyor fark

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Başlangic olarak 32 günluk kar payi sistemivar. sonrasi 3 aylik 6 aylik şeklinde. Kar payi oldugu icin getirisi faiz bankalarina gore dusuk oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

farkına varmaz belki yontarız demişler yememiş demek ki :) yada geçen mb başkanı bankalar ile konuşmuş ondan sonra misal ziraat makas 5tl idi şimdi makas 8tl olmuş o zaman değişmiş olabilir. Bakalım ben kuveyt türk kullanıyor burdakiler izinli günümde gidip açtıracam ordan. 2 altında özel kur veren banka varsa hemen oraya geçerim yani :)

0BeğenmedimŞikayet

Frknzcn ()

Varsın yaptirmasin gece

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Vakif katilimdanda mutlaka memnun olmayanlar vardir sitede ama kendi adima ben aylardir hatta bir yildir diyebilirim memnunum. En sikinti cektigim bir kac problem oldu. Gecen pazartesi gecesi yüksek gapli acilis yaptiginda sabaha kadar makasi duzeltmediler. Acil nakit ihtiyacim olmadigi icin sorun etmedim. Trader olarak bu isi yapiyorsaniz bu durumlarda sikinti olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

ahmetdumanoğlu ()

Akbankın kötü yanıda 18=00den sonra işlem yapmıyor ama gün içinde abartılı artınca alım satım yaptırmama gibi saçmalıklar yapmıyor

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Bana daha önce tanimliydi özel kur, lakin kendiliginden iptal olmuştu. Iki gün önce uygulamadan bir ileti yazdım diğer sabah tanimlatmışlardı.

0BeğenmedimŞikayet

Frknzcn ()

Bende en olmayacak bankadayim herhalde ya nerden bulastim

0BeğenmedimŞikayet

Mert_987 ()

Tl de kaldığınız zaman vakıf katılımda tl ye günlük vadeli var mı, yoksa ne var tl ye

0BeğenmedimŞikayet

lisan07 ()

Ne farkı bu?

0BeğenmedimŞikayet

Frknzcn ()

Kesinlikle yarin vakif ile gorusecegim. Finansta ariyorum cikacagim diye banka mudurunden memuruna hepsi telefondan dusmuyor ardindan ozel kur geliyor 3 5 gun sonra yine ayni durum adamlari dürtmekten biktim.

0BeğenmedimŞikayet

ahmetdumanoğlu ()

Benimde akbankta 400bin var son yükselmeden önce 1.1di şimdi 1.7oldu makas

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla ben kuveyt türkü aradım. bana dediği müşteri hizmetlerin. özel kuru portföy ile görüşmeniz gerekir dedi. şubeden şubeye artık neye göre ise orasını anlamadım özel kur fiyatı bile değişiyor dedi. bu forumdan biride bana 50bin üstü kabul etmiyorlardı ama ben otomatik talimatlarımı felan aldırıcam dedim zorladım yaptılar demişti. normal kur 3 imiş onun kuru 2 mi 2.5 mu ne olmuş öyle diyordu.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Vakif katilimdan memnunum. Kuveytten gecmiştim.

0BeğenmedimŞikayet

Frknzcn ()

Finans ta benim 1 milyon kusur var makas 3.70 artik sabir tasti

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Şubeden şubeye değişirmi bilmiyorum ama bende bu şekilde oldu.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum