Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0692 17:48:03
EUR 34.8731 17:48:03
USD 32.5921 17:48:03
ALTIN ONS $2391.7600 17:48:03

Grafiği gönderen: ntmen_x

⭐⭐ntmen_x ()
Gram Altın

Ons 1740 üzerinde kalmazsa

447 aşağısına 423 e kadar iniş yaşanabilir

453 uzeri kalışlarda 464 ve 472 tekrar test edilebilir

Genel olarak 1740 üzerinde kalmazsa ons dip seviyeye gelebilir 1705 ve 1680 lere iniş yaşanabilir

Tam olarak yükseliş bandına oturmadı xauusd

1740 ve 1755 i geçmezse malesef inişe doğru gecer

Al sat tavsiyesi değildir

Yorumlar (240)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

4.80 ekleme yapilmisti suan korku canlari mi caliyor:) stop koymamistim birden atti ssaniim yukari ,
Evet biliorum. Coin olarak hot mi?

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

Neo ıçin mı hocam

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Gram altınmi 480 olcak yıl sonu neyi kaçırdım ben)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

İnşallah canım sabırla herşey olur inşallah

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Insaallah canım benim vakit sıkıntım yok oyuzden rahatladim biliyorsun kızım Elifin tedavisi için ama daha 2 3yil bekliycez yurtdışından haber gelene kadar ama sende üzülme bak basladigin gün nasıl pump yapıyordu tik tik yükseliyordu inşaallah gene öyle olur inşaallah zaten Dogeye bak 0.46 kris falandı ben aldiğimda korkup sattım sonra fırladı inşaallah btt haber olur anlaşma bisey olur toparlar. Btc bağlı sanırım inşaallah çıkış izni verir bizede.

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

İnslaalh güzel günler görürüz canım üzülme sende zor olan şeyler güzel olurmuş inslaalh bir günde daha ne kadar yükselecek acaba die uykusuz kalırız

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Canım altında yükseliyo oda sinirimi bozdu bir insan heryerden mı batar burası düştükçe param burda batıyo altın yükseldikçe ordan batıyo burdan çıkabilirsem gidip tepeden altın alıcam her türlü battım yani

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Aynen bende biseye atlayıp zararimimi kapatmam lazim ama cesaretim yok geçen hafta dondan çıktım patladım şuan zararim 2kati oldu hem win hem btt

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Öyle deme kendini cok yiprattin kipirdasaa btt rahatliycaz ama nasip vakti var sanirim uzme kendini bende btt.

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Anladım canım sırayla bizde batarız artık şaşırmam

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

İnan bugün farklı birşey alayım dedim cesaret edemedim benim biran önce kurtulmam lazım

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ben bilmiyorum canım ne desem yalan olur btc bağlı yükselişler düşüşler bende bekliyorum hemde sadece full Btt. Toplamaya başlıycam ben doge falan ama sanki herşey yüksek gibi şuan olumlu kapanışlar olmasını bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hayır canım firmanın adı Thodex senin hesabın binance degilmi Elif sakınmak canım bisey yok bizlik.

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Batmamız bile an meselesi yani

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Thodex batmış diyorlar canım yerli borsaymış Paribu gibi sanırım şikayetler varmış hesaplardan para transferi falan olmuyormuş ulaşılamıyormuus merkezlerine gidilmiş suç duyuruları yapılmış. Firmada 4gunluk sanırım bakım sureci falan demiş yeni ortakmi olacaklarmış biseyler biseyler haberlerde var thodex yaz çıkar.

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Ne haberi bu canım

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Ben kayıtlı değildim
Binance ve btc türk kullanıyorum
Doğruluk payını tam bilemiyorum
Nette yazıyor ama
İnş doğru değildir

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Siz kayitlimiydiniz haber doğru degilmi? tsk.

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Aynen öyle yazdım bu cümleyi beynime

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

İnş. Doğru ürün Sabır = Kazanç ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

:))) olursa süper olur
Bugun çok korktum
Thodex dolandırıcılığından
İnş güzel şeyler olur

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

x2 çok az hocam, x10-20'den aşağısı kurtarmıyor :D :D

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Tmm hocam vade sorunum yok
Şuan bile x2 yaptı beklicem

1BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

O civarlar kasım sonu gibi gibi ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Yıl sonu derken aralık ayımı
Ben yeniyim o yüzden soruyorum hocam
Cvp için tşkler

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Herkese inş. Ben de 12usdt'dan beri takip ediyorum. :) Boğada dalgalanmaları pek önemsemiyorum. Kısmet, hayırlısı ; ))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Bereketli olsun umarım beklentiniz olur bende yok malesef almadim sadece soran arkadaşlar için takipteyim en son 400 civarı almıştım 470 yapıp indikçe minik miktar al sat yaptim en son 520 lerden önce obo vardi 465 e iner derken füze yapti :))

Yoksa neo 170 lerden beri takibimde

@Aybar hocam sormuştu o zamanlar onda vardi galiba

1BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Merhaba, aynen. Balinalar oraya götürmek için senaryo hazırlıyor yılsonuna doğru, ytd.

1BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Aynen, hocam Neo için daha hiçbir şey yapmadı bence, bu kadar içi boş koin xx yaparken neo'nun şovuna daha başlamadığını düşünüyorum. Yılsonuna inanılmaz rakamlarda buluşmak dileğiyle.. ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Mrhb cidden mi bekliyorsunuz?
Hazirana kadar tutmayı hedefliyorum o yüzden sordum
Cvp için şimdiden tşkler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum