Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 18:15:35
EUR 34.7748 18:15:35
USD 32.4684 18:15:35
ALTIN ONS $2337.9850 18:15:35

Grafiği gönderen: celik2119

Bugünün üçüncü ve son coin önerisi blz. Hedef 0.8

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gececi_ ()

Abi yorumlarınla yakınen ılgılenıyorum hedefte degısıklık ve revızyon olur ise benide etiketleyebilir misin?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

artemis_ ()

. Audio yetisemedim dün hocam.4,44 den yarısını sattim. Birde oraye gelene kadar baya bir al sat yapmistim neyse ki. Bugun cümle içinde geçen coinleriniz bile dahil :)sepetimi yaptım bekliyorum. Saolun hocam. Hersey güzel kalbinize gore olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Gececi_ ()

Teşekkürler abi

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yok kardeşim. Düzeltme olarak düşünüyorum.

Gececi_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gececi_ ()

Hocam Merhaba yazdıkların dusuyor mu hedefte bır revızyon soz konusu mu?

0BeğenmedimŞikayet

Gececi_ ()

Hocam duzeltmemı

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

Algo 1.20 yi geçemedi hocam. burdan girilir mi

0BeğenmedimŞikayet

Gececi_ ()

hocam kactan aldınız?

0BeğenmedimŞikayet

MahoAğa1 ()

Hocam uzun vadede hot ne olur tahmini? (1-2 yıl)

0BeğenmedimŞikayet

MahoAğa1 ()

Hocam hot ne olur uzun vadede(1-2 yıl)

0BeğenmedimŞikayet

kasva22 ()

Npxs te sağlıklı bir düzeltme yada flama yapıyor dimi abi :) cok ümitliyim ondan inşallah yanıltmaz

0BeğenmedimŞikayet

Shadem ()

Öyle yaptım hocam. 7 coin var şu anda. Toplamda 2 bin usd çevirip duruyorum. Asıl sermaye platinde ama bu mecra da acayip bir şey . Ordan geçip yüklü girsem mi diye düşünmüyor değilim.

0BeğenmedimŞikayet

Melike1983 ()

İyi günler yeniyim sizi Gümüş sayfasında biliyorum sepetimde NULS UTK VE DENT ve drep var ytd olmadan yorumlar misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Sancar2321 ()

Abi avax i sormustumda ilgilenmiyorsun heralde.
Celr için ne düşünüyorsun

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Little Little, in the middle. Ortaya az az karıştır :)

Shadem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shadem ()

134 den çıktım ben de . Tekrar gireceğim

0BeğenmedimŞikayet

Shadem ()

Bir miktar aldım hocam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Günaydın. Sağlıklı bir düzeltme hocam. Mehter takımı gibi düşünün. İki ileri, bir geri.

Ümraniyeli3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ümraniyeli3434 ()

Çelik hocam Hayırlı sabahlar Allah gününüzü bereketli kılar inşallah fil bayağı bir geri çekildi acaba Düzeltme mi yaptı diyelim fikrinizi alabilir miyim

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Dün Audio'ya pump yaptılar, o sırada denk geldiğimiz için stochastic ile takip edip 4.80'den yollayabildik. İsterseniz önceden hedef seviyesine sat emri verebilirsiniz.

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Hayırlı sabahlar

Der ve blz accık accık alındı... teşekkürler

Yanlız çıkışı nası yapıcaz?
Örnek dün audio size 4.50 olduğunda yazmıştım tabi sonra bakmadım 4.9 vurmuş ve şimdi 4.0 altına inmiş.. sürekli ekran başında takip etmek olmuyor...

Önceden satış emrimi girmek lazım nası yapıyorsunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum