Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 17:56:59
EUR 34.6567 17:56:59
USD 32.3603 17:56:59
ALTIN ONS $2301.7800 17:56:59

Grafiği gönderen: Traderxxl

Traderxxl ()
Ons

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Çaylaks_16 ()

Oraya gelmez gibi üstat o kadar salar mı

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Kırmızı bant ile işaret eden bölge altı trendi bozar ytd

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Ama konusuyorduk, analiz ediyorduk. . peki:) baska zamanda devam edebiliriz. iyi aksamlar

Betwars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Bu da sizin yorumunuz. iddia yok, bir de soyle bir grafik ciz bakalim ne goreceksin diyen yok, sadece bir yorum ve ben bu yorumunuzdan teknik temel herseyi, duz ters korelasyonlari cikarip oyle yazdiginizi dusunuyorum. net konusuyorsunuz, o yuzden diyorumki ons cikarsa dolar cikar, peki ben gecmis ons ve gram tl grafiklerine bakip oyle olmadigini gorursem ne yapmaliyim? siz den mi suphe duymaliyim grafiklerden mi?

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Size en fazla yazabilecegim ons cikarsa gram cikar anlami tasimayacagidir. neden? bunu arastirin isterseniz. hala üslup ayni, bilgi sizi guvene goturur. bunu da abla tavsiyesi olarak almanizi tavsiye ederim, cunku bu sizi sadece burada degil hayatta da ileri noktaya tasir, herkese egolu tanimlamasi yaparken, büründügünüz kisisel zirhla kendinizi yansittiginizi farkedin. tekrar bol kazanclar.

2BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Allah razı olsun değerli kardeşim en içten saygılarimi selamlarımı sunarım

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Rica ederim hocam, bilgisini saygi cercevesinde paylasan bir insansiniz. saygi ve selamlarimla..

Traderxxl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Şuan için kanatimce beklemede yabancıların çıkışı sinirlandi ciksalar bile yüksek kur ile bu aralıkta tutarlar ancak tekrar aşağı yönlü hareketi olabilir MB bunu isterse Tabiki ytd

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Canınızı sıkmayın kardeşim ... teşekkür ederim

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Sordugunuz soru naziklik icerdiginde dönüşü hic kimse negatif yapmaz. o yuzden üslup dedim dikkat ederseniz. birbirimizden rica edebiliriz, bilmiyorum yardimci olur musunuz diyebiliriz, hem verimli hem saygili bir dil kullanmis oluruz. bereketli kazanclar dilerim.

2BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Üslup tarziniz gercekten hos degil!

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

bu hafta mb bi hamle gelir mi ?
yoksa toplantiya kadar boyle devam mi
ne dersin
")

1BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Arkadaş yerine arkadaşım kardeş yerine kardeşim daha samimi olur o zaman karşındaki seni daha samimi bilir.. sonuçta burda bir aileyiz şahsen ben öyle düşünüyorum

2BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

İyi edersin ego falan yok kardeşim sadece üslubun garip Allah yolunu açık etsin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Bilgi paylaştıkça güzeldir değil mi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Arkadaş tavsiye verme varsa bir bilgin sen yaparsın.. kusura bakma sipariş üzerine çalışmam ytd

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Amin inşallah kardeşim

maycicegi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

maycicegi ()

bende biliyorum yerinde saydığını. 2 hafta öncesinin 5 üstünde kapadı bu hafta. ben fx ten falan anlamam ama artık uçup gitsin şu ons. hep k- ri- ptolar yüzünden.

fizyoterapist_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Yaw uçmayı bırak yerinde sayıyor 1 aydır ... 1760'a bile gelemedi ... Adamı kanser eder bu ONS ...

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

dikkat ederseniz tüm zamanlar grafiği ve trend uzun vadeyi gösteriyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

maycicegi ()

hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Tahvillerin yükselişide bunu öngermekte kanımca ... Tahviller ile birlikte faiz artırılmazsa onsun yükselişide başlar kısada ytd..

0BeğenmedimŞikayet

maycicegi ()

grafikten anladığım kadrıyla ons uçuş moduna geçmek üzere. ons uçsun dolar düşsün.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum