Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:09:49
EUR 34.9839 12:09:49
USD 32.2051 12:09:49
ALTIN ONS $2414.8350 12:09:49

Konu: Canlı sığ piyasa dolar

Vedolizim ()
Ons

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

1,25 te yeter abi:)

omubu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Ab ile gerileceğiz. liderler zirvesi fos çıktı. her şekilde önümüze kıbrıs meselesini çıkarıyorlar. orta yol yok demeye getiriyorlar. Kıbrıs kırmızı çizgi.

Ferdi_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Doğru tercih. orta vade 1.27 cepte. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Benim için iyi. Eurodayım:)
Bakalım zaman ne gösterecek.

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Hayırlı kandiller. duruyor Mesut kardeşim. yarın bir strateji yapacağım sakin kafayla:)

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hayiirli kandiller kardeşim dolarları ne yaptın sattinmi

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Hiç fikrim yok.

nurcans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nurcans ()

Bist için de var mı fikrin @omubu
Yön olarak sadece

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

7.50 cok makul. aşağısı sektörel anlamda sıkıntı. yukarısı zaten malum

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Takip ettinmi bilmiyorum ama
Geçen ay Millet 6.50 olacak derken martta dolarin uçacağını söylerkende ciddiydim:)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Kürdan para kazanmak için illa 8. 10 gerekmez bir bant Aral funda heteket etsin yeter gerçek dolar ne 690 ne 8 gerçek dolar şu an 750 ile 780 arası burda tutmak lazım ne indirecek ne cikracan

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Ytd diyeyim yinede. ciddiyim kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Ciddi misin abi? Güçlü bir dolar yılı olacak gibi.

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Bide bize muz cumhuriyeti diyenler var:)))

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Çok doğru tespit. EyvAllah:))

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Bir şey söylemem güleceksin Eurousa paritesi ise biz düşürdük takip et Türkiye'de ne zaman dolar 8 kerim üstüne çıksın parite ve ons düşüyor bunun kesinlikle yurt dışında TL bulmak için dolar TL swwap faizinden kurtulmak için TL karşılığı Euro bozup alınan TL ile dolar alıyorlar

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Euro $ parite hedef buralardan en az 1.27 bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Ustam iyi yerden yakaladım.7.25 ortalama yüklü fulledim. pazartesinden beri illaki gapı hemen doldurmayabilir dedim. sende biliyorsun 15 nisan a kadar herşey mümkün. ha teknik olarak hedef 9.50 oda başka tarafı işin.9.50 den sonra bir daha uzun süre $ a bakmam. sonrası uçurum. yahu tereciye teremi sattırıyosun bana. sen daha iyi bilirsin:))

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Dolar için ne diyorsun ksrdesim

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Amin kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Sanada güzel kardeşim Allah Ramazan'a ulaşmayı nasip etsin

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Usta hayrlı geceler. hayrlı kandiller

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum