Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 16:24:31
EUR 34.7339 16:24:31
USD 32.5072 16:24:31
ALTIN ONS $2392.1450 16:24:31

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Yorumlar (77)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Hocam nerdesiniz

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Ortalık puslu olunca hemen kaciyorsunuz. size ihtiyacımız var... tecrübelerinizden faydalanmak istiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Dr. nerelerdesinuz . yine kayboldunuz

0BeğenmedimŞikayet

Matrix_58 ()

Tuna hocam son durum nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Hocam iyi aksamlar. dediginiz gibi olmayacak herhalde gumus

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Ons düşmeye devam edecek mi burdan itibaren sizce

0BeğenmedimŞikayet

bluepearl82 ()

@drtunahan hocam satista dolar a parite yapmak şu dönemde mantiklimi sizce? Dolar direncleri zorlicak gibi

0BeğenmedimŞikayet

Altıparmakoğlu_ ()

Hayırlı geceler hocam kuveyttürk marj koymuş ne yapabilirim

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Iyi akşamlar toprağım nasılsın abi haftanın yorumunu alabilirmiyiz beklentin hangi yönde ay kapanışı da var bu hafta

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Sizi yıldırmaya güçleri yetmez hocam elbet Birgün anlayacaklar

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Üstadım, sizede böyle bir cevap yakışırdı, insan birşeyler öğrendiği kişiyi tebrik etti diye küçülmez tam tersi o kişinin ahde vefasını gösterir, sizi bir kez daha takdir ettim üstadım, ayrıca burada bazı arkadaşlar insanları olduğu gibi kabul edemiyor maalesef, bereketli kazançlar dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

teşekkür ederim kardeşim

ghostcrow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Valla üstadım yazdıklarınızı ve üslubunuzu her okuduğumda benimde size olan saygım ve sevgim her geçen biraz daha artıyor. Allah sizden razı olsun hayırlı geceler

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Değerli kardeşim sevmezler tabi. Bankacı arkadaşlara ikide bir yeni hesap açtırıpı
duruyoruz, kendilerini teşhir edip yalanlarını ortaya çıkartıyoruz, sizler gibi gerçek yatırımcı arkadaşlara karşı yapılan sahte yorumları bulup gerekeni yapıyoruz, sorular sorup cevaplarını alamıyoruz ve cevap veremeyen bu sahte hesaplar , sonra bizim hakkımızda böyle yorumlar yazıp bizi yıldırmaya çalışıyorlar.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

üstadım ben sizi seviyorum , sevgi denen duygu da zorla olan birşey değil

-1BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Sizin @Selma5377 onur hocayı sevmemeniz inanın ona hiç birşey kaybettirmiyor ama siz çok şey kaybediyorsunuz en baştada insanlıgınızı

Onnbaşı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Üyelere hakaret ve yalan iftira atan bu onbaşı gibi nickleri engelliyorum ve akabinde hepsi böyle yorumlar yazıyorlar. Alışkınım.

1BeğenmedimŞikayet

Free_Hoca ()

Eyvalla amaç aynı Üstad,
Memleketin güzel yürekli insanları kazansın.
Memleketin çamur insanları bir adım geride dursun. Yeter artık...

Filinta3434 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Filinta3434 ()

Üstadım, benim mamac & cekirge_58 olduğumu yazışmalardaki strateji ve yorumlama anlayışıyla zaten anlayacaktır. Attığımız her grafik formasyonunda ismin mamac1977 olduğunu grafiğe baktığında göreceklerdir. Ben beni bildikten sonra gerisi boş :))) Burada yazmamın tek amacı şudur;
Elin conisi kazanacağına memleketimin güzel yürekli insanlarının kazanması.

Free_Hoca için cevaplandı (yorumu göster)

11BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

ben kendisinden çok şey öğrendim , beni sever de döver de , gıkım çıkmaz , olumsuz eleştiri de yapmam aleyhinde , böyel gördük büyüklerimizden , hatası varsa da düzeltsin diye mevlaya dua ederiz

Onnbaşı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

evet ters flama formasyonu var fakat flama formasyonunun çalışması için flama alt desteğinin kırılması gerekir diye biliyorum, 8-18 ocakta o kırınım yok . çekiç mumum da vazifesini yapmış

-2BeğenmedimŞikayet

Free_Hoca ()

Hak gördüğüm yolda, hesabım kapanmış önemli değil hocam.
Önemli olan bazıları çamur atıp kendilerine prim sağlamaya çalışıyor.
Çamur atıp, attığı çamuru ispatlamayanı çamurunda boğulsun.
Bu kadar meydan boş değill.

Filinta3434 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Filinta3434 ()

Değerli arkadaşım, meslektaşım, dostum,
Biz yaptıklarımıza bakalım. Hak bildiğimi söyleyelim gerisi öenmli değil zaten. Bu isimlerin hepsi bende engelli oldukları için yazdıklarını ve ne dediklerini görmemiştim. Çokta önemli değil salla gitsin

Free_Hoca için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

Onnbaşı ()

@drtunahan kardeş selmayı överken kendi izzetinden kaybediyorsun lütfen yapma. Burda br çok kişi ve ben selmayı hiç sevmeyiz. Yapmayın lütfen.

2BeğenmedimŞikayet

Free_Hoca ()

Sizin üstad dediginiz, insanlara iftira atıyor.
@Filinta3434 hesabı Mamac veya Çekirge nick'li arkadaşımıza ait.
Kaç gündür @Selma5377 Hüstad birilerinin yan hesabı olduğunu iddia ederek iftiralar atıyor. @Selma5377 iddiasını ispatlamaya davet ediyorum. Çamur at izi kalsın demekle bu işler olmazz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

08 Ocak ile 18 Ocak grafiğine bakarsanız 4 saatlikte geniş bir tersflama ve 18 ocakta çekiçmumunu görürsünüz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dün grafiğinin sol yanında yine ters flama mevcuttu ve sonrasında "günlük grafikte" çekiçmumu mevcut dikkatli bakarsan. Bu seferde aynı mum oluştu fakat dolardaki belirsizlik yüzünden bu mumun gereğini yapması geciktiğini yazdım ama çıkmadı.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Üstadım senin yerin gönlümde bambaşka , sen benim üstadlarımdansın , översin de yerersin de , hatamız varsa da düzeltiriz , kişi ustasının hiçbirşeyine kızmaz

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Tuna doktorum bu olabilir arkadaşım cevabını yazdığın kişi free hoca kişisinin bahsettiği benim. Az önce yan hesap olduğunu kanıtladı. Dikkatli olmanı tavslye ederim.

-1BeğenmedimŞikayet

Free_Hoca ()

Sayfada yatırım yorumu yapamayan HÜSTADLAR dedikodu yapıyor.
Sizin gibi teknik bilgi verenleri küstürdüler.
Sayfa kendilerine kalsın diye.
Saygılar @drtunahan hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum