Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 00:30:14
EUR 34.9913 00:30:14
USD 32.3074 00:30:14
ALTIN ONS $2358.2200 00:30:14

Konu: Elliot tan çok anlamadığım doğrudur :) deneme ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

Bir hatamız varsa ustalar düzeltir daha önce kullanmadığım bir metod ilk den

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

impulse(5 dalgalı demek) 1-3-5 inci dalgalar yine 5 dalgalı olmak zorundadır.

2 ve 4 ise 3 dalgalıdır.

(a ve c ) dalgalarıda 5 dalga olmak zorundadır.

'b' dalgası herzaman 3 dalga olmak zorundadır.

Bunlar temel bilgiler. Daha fazlasınıda zamanla ögrenebilirsin. Sana kolay gelsin :)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eyvallah abim emeğine sağlık aynen zamanla hatalarla öğreneceğiz bakalım

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Burada önemli olan kurallara baglı kalmak.Mesela mavi 1 ve mavi 3. dalgalar 5 dalga olmak zorunda.İmpulsive yani 5 li dalgalar böyledir.Dolarda böyle bir sayım yapamadıgım için bu grafikle ilgili çok yorum yapamadım.Bu sayımı euro da daha farklı kuralla yapıp paylaşmıştım.Genel olarak biribirlerine benzelerse de aynı degiller.Sayım farklılıklarını görebilirsin.Bu benim çizdigim grafik çalışıyor anlamına gelmesin.Çizilen grafikler kurallara uyuyorsa sorun yoktur.Zamanla ögrenecegiz.Bneimde bilmedigim takıldıgım noktalar oluyorç.Ama ülkemizde bilen pek olmadıgı için soramıoyruz malesef.

0BeğenmedimŞikayet

Samasor ()

5. dalga çıkışmı dolarda kardeş

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@super_conqueror halil abi acemi şansı :)
3. dalgayı da doğru saymışım
istermisin 4 ve 5 te tutsun şu an 4 e geçti sanki ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Gümüş alim verdi dun hem hareket plani attim hem dun alim yaptığımı yazdim kardeşim gram konusunda fikrim ayni sabirla geri gelmesi beklenecek ya da saglam yerden girilecek parcali islem yapilmadıkca ürundeyken düşüşten Tl deyken çıkıştan tırsmak bu işin içinde var
Parcali islem sepet yatirim
@Recep35

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Senin görüşün geri salacak değil mi abi

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Hocam gram ve gümüş alımı için bekliyorum halen. Sizin fikriniz nedir. Düşmeyecek gibi inat etti durdu. Napsak acaba. bahsettiğiniz 445 gün kapanışlarını mı beklesek. tren sonra uçup gitmesin mi. Tırsıyorum TL de beklemekten.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

iki hafta önce de çıkmayacak gibi geliyor du ben 444 yakin diyince dalga geçiyorlar di her an her sey olur kardesim piyasa da sabırlı olmak lazim

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Zaten bende anlamadım :)

ÖzLeMm09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Gramda ne bekliyorsun abi salmayacak gibi geliyor

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Aynen abim karışık , biraz daha vakit ayırip iyice kavramam lazım

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kaçta aldın sabirla bekle 6.2x te al demedim sana :) dün geldi o rakam neyse sorun yok kardeşim Tl azsa bekle kardesim gerekirse Tl kalsın

inferno2163 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Hiçbişey anlamadim ki

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Elliot la ilgili bilinmesi gereken birkaç noktayı Sen'in vesilenle açıklama olanagı buldukÇok zordur biliyorum.Ama çokda zevklidir :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Neden? Ben'im tekelimde mi? :)Zordur biliyorum. Ama elliot olmadan ben hiçbir karar veremiyorum. Ama eninde sonunda bir yerlerden başlamak zorunda kalabilirsin.

0BeğenmedimŞikayet

inferno2163 ()

Abe daha yükseliş olurmu acaba
Bu sefer biraz acele ettim alımda
Ama biraz TL var 6.2xxbeklimmi

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

42x li bölgelere kadar olma ihtimali var
Tabi ki benim görüşum kardesim sayfamda grafik var istersen bir göz at ihtimalleri gösteren

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Murat abi geri çekilme bekliyormusun

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık abim galiba ilk ve son çizimim olacak elliotu sana emanet ediyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Kadir0 ()

Çin ile Swap anlaşması konuşuluyor. konu hakkında Senin de yorumunu merak ettim hocam?

5BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bu grafikteki sarı 1 ve 2. dalgayı çizmişsin.Ama onun öncesi impulse(itki-5 dalga) oldugunu düşünmüyorum.O yuzden düşüş tarafı agırlıklı bende.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah abim hayırlı günler

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bunu geniş zamanda ele alalım.

0BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

Eyvallah abi

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah kardeşim valla bir elliot dayıya danışayım dedim onun mesajı sert oldu
halil abi baksın belki ben yanlış anladım dayıyı

Ercumentt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@super_conqueror halil hocam alt grafiğe bir göz atarmısın

0BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

murat hocam nasılsın keyfin yerindedir umarım bu grafik çok sert olmuş :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum