Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0891 09:37:12
EUR 35.0979 09:37:12
USD 32.2053 09:37:12
ALTIN ONS $2388.5500 09:37:12

Konu: tether

cıtayı bıraz yukseltelımmı ? kımse ıcın ytd.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ercmnt ()

Teşekkürler, biriniz bin olsun.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

onu soylemeye calıstım bende. dxy endexı heryerı zorluyor 6/7 ay once 0.65 lerde olan endex bugun 1.70 lerı gosterıyor nerdeyse helekı bızım gıbı ulkelerı pıyasada 9/10 lar konusuluyor olur olmaz bılemem ama btc yenı duzenın parası olmaya devam edecek duzeltmeler olur tabı ama henuz yolun cok basında bence. sanırım kagıt para donemıyle fazla bır vaktımız kalmadı artık. ytd

Ercmnt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ercmnt ()

Sıkıntı yok estağfurullah,

Usd kuru acisindan tabiki paranin emtia, faiz, degerli kagit, borsa vs den cikip usd ye akmasi ile talep artar sonucunda kur artisi gerceklesir.
Benzer durum tetherde de var, btc dustukce bu sefer insanlar kaybi azaltmak/durdurmak icin tether talebi olusturuyor ve bu sefer tether fiyati artiyor.

Ben sorumu yeterince anlatamadim, sanirim tether deki artis beklentiniz daha cok usd kur artisina bagli gibi herhalde, yoksa btcde buyuk bir dusus beklemediginizi anliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

prdn tether ıle usd ters dıye okudum bıran. aslında olay nakıtın vadelı faızlerıne gırıp cıkması yanı emtıya ve kagıtlardakı nakıtın faıze yatırılması ama o para calısmadıgı surece sadece kagıt parcası. dxy de yukselır btc de durmaz buralarda bence. bu nakıt bollugunun sonrası kuraklıktır. hedef 2026/2028. ytd

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

1 tether bırım degerı 1 usd bırım degerı . usd nın coın halı basıtce. nasıl ters hareket olucak. gecen hafta usd/tl roket oldugunda hesabındakı usdt mıktarı artmadımı senınde? yol devam evet ama usd/tl bazlı oldugu ıcın bızım hesaplarımızda gordugumuz deger bunlar bır ısvıcrelı bu fıyatlamadan $ almıyor. tc sınırları ıcersındekı degerı bu. kurda artar btc de 80/100 k hedefı bakıdır bende. tabıkı ytd.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bizde izliyoruz malesef elımızden bırsey gelmıyor cunku :))) ana hedef GREAT RESET

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ercmnt ()

Dostum tether genelde btc ile ters harekette,
yola devam sozun btc dusebilir anlamina gelebilir, veya usd/tl kurunda ciddi artis beklenebilir.
Senin sahsi fikrin ne yonde? Kur artisi mi yoksa btc dususu mu?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Full tether deyiz hocam bekliyoruz hedef ongoruleriniz gercekten isabetli. Tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

malesef yola devam . ytd

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

yanlıs sorular soruyorsun bana :)) al sat islerine karısmıyorum ben.

Paratakip1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

kulp yapıyor sankı ben guvenmem sımdılık. dınlensın bıraz bakalım . ytd

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

80den elimde, 1 olmadan satis yok ona.

Vonali_25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vonali_25 ()

Hive ne diyorsun yaparmi bir atak daha

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

68 lerde oyalanirsa o vatandaş giriyorum ben. Sushiler kokmazsa tabi:)))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

skl mı ? kım ? dun sattım bıttı benım ıcın sımdılık.

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Ne yapıyoruz giriyorsunuz skl tekrar; ) 68/72 arasi. Sushi dinleniyor:))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

kısa hedefı sabahkı 8.13 vermıs onuda geldık gectık zaten.

Paratakip1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

2 ceyrek sonunda bır kurulus 9.20 demıstı. bugun duyduguma gore piyasada 10. xx ler konusuluyor yada bu fıyattan ıslem goruluyor. ytd.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

1 haftaya 9 deniliyor dolara hocam sizce?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Reel de boyle giderse bizler icin kotu olucak gorunuyor malesef. Umariz birseyler yaparlar diyelim gerci yapilanlar artik sadece gecici cozum oluyor ne yazikki. Hakkimizda hayirlisi.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

piyasada konusulan rakamları duysan bırde :( :(

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam bende az once $ i 8.40 gorunce sizin profilinize girip tether i actim hedeflere baktim hemen:) tam yaziyordum siz yazmissiniz. 8.55. -8.70 arasi kaldi ama gelmese de olur 8.50 ye raziyiz. Tebrikler. Reel $ dan sonra tetherin de ayni sevilerini gormesini beklemek kaldi. Tesekkurler.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

usd 8.40 adım adım tether hedefıne gıdıyoruz durmadan soluksuz. ytd.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hayalmatik :))

dewaju için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lootbrok ()

Gelir gelir gonder gonder gelsinler ressst:))

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@RESSST emekleriniz için tşk ederim hocam, otamatik bir program mı ( acemiliğimi maruz görün lütfen ) saygılarımla

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum