Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:05:44
EUR 34.9839 10:05:44
USD 32.2051 10:05:44
ALTIN ONS $2414.8350 10:05:44

Konu: Gümüş hareket planı :) Ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

Kendi planım kimse uymak zorunda değil :)

Yorumlar (96)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Mustafam, yeni Merkez Bankası başkanının tarzı bu yönde. Ekonomik olarak mevcut duruma nasıl gelindi, ne yaptılar, ne yapacaklar, başımıza ne gelecek, sorularının her birinin cevabı kendimce ve kendimde fazlasıyla mevcut. Ancak her zaman dediğim gibi tarafsızlığımı korumak adına susma hakkımı kullanıyorum. Sevgiler saygılar kardeşim.

Mustafa_abi_18 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu__ ()

Bu nasıl güzel bir kalp ya, selam ve dua ile, ben bu yorumun üzerine gidip huzurla uyuyayım, :)

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah abim grama da yapalım mı diyecektim neyse gerek yok
bereketli kazançlar hayırlı akşamlar

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

işlemeyen trend ne onu anlamadım

Deco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

O trend işlemez güzel kardeşim boşuna emek verip uğraşmişsin, Emeğe saygılı olan biri olarak, Şükranlarımı sunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

kendisinin yol haritalarına karşı boş değilim zaten, şımartmak gibi olmasın diye fazla dile getirmiyorum. :)

nasılsınız?

https://yorum. altin.in/tum/gumus

Hanım teyze seni onore ederek, latife yapmıştı, seni seviyoruz ve takdir ediyoruz kardeşim...

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eyvallah kardeşim
hayırlı akşamlar

Gemici1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bereketli olsun neye kızgınız

ÖzLeMm09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa_abi_18 ()

Abi mahallenin dalışını ipini bırakacaklar gibi
O yönde söylentiler var ne dersin
Düşük faiz yüksek kur

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ne oldu abim niye şımarıyorum

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bence artık Algoritmik sistemde olayları incelemeniz gerektiğini düşünüyorum. Sizin hızlı düşünme ve uygulama kapasitenize grafikler yetişemez efendim. Hata sizde değil, düşüncelerinize ayak uyduramayan grafiklerdedir diye düşünüyorum. Bırakın yapay zeka çizgin grafiklerinizi, o söylesin al- sat zamanlarını. Sizde efendisi olarak hümedin. Yine bildiğinizi yapın:)))

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

6.33 başla 6.04 bitir anladım

0BeğenmedimŞikayet

Gemici1905 ()

Meğine sağlık Murat kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Sana pas vermeyecek adamı kendim dahi olsam, gol yollarını açabilmek adına kadro dışı bırakırım. Her daim seviliyorsun can dostum. Sevgiler saygılar:)))

Altın_Dostu__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Önemli olanda mesut ve memnun olmak zaten, platin benim bankamda olmadığı için alamıyorum. Kazancınız bol olsun.. Haa laf aramızda @Murat5635 şımaracak bir çocuk değil :))

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Alım yeri neresi peki

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

demin ikili tepe olduğuna karar verdiğim (ama aslında öyle olmayan, fakat valla benziyordu) bir formasyona M harfi çizmeye çalışırken ne hale geldiğimi görseydiniz bana ne derdiniz bilemiyorum. siz nazik insansınız, dalga da geçemezsiniz ama ben çok dalga geçtim kendimle. :)

1BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu__ ()

Hiç bana pas vermiyorsun, Kıymetli Hocam, selam ve dua ele, seviliyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eyvallah
hayırlı akşamlar bereketli kazançlar

Themachine için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bir parçacık gram altın, sadece. o da neredeyse bir şey satmak olsun diye oldu. kalan kaldı ve kalmasından dolayı bir zarar görmedim. gram altın fazla yok bende, birkaç ay önce aklımda neredeyse bir tek o vardı, şimdilerde en az dikkatimi çeken şey haline geldi.

gümüş sattım bugün biraz. platin satmak zaten istemiyorum henüz, hatta fırsat bulsam alırım. durumdan şikayetim yok, memnun mesut bakınıyorum gözümden önemli bir şey kaçmasın diye. :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

fırıncı ustası :)

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Gönüllülere hayır yok

0BeğenmedimŞikayet

Themachine ()

Grafik yorumunu gördüm suan bulamadım inci gibi dizmişsin. Çok güzel :)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Teşekkür ederim, dün ne yaptınız, metalleri sattınız mı?

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eyvallah abim hayırlı akşamlar
saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

kendisinin yol haritalarına karşı boş değilim zaten, şımartmak gibi olmasın diye fazla dile getirmiyorum. :)

nasılsınız?

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

doğru dıyorsun emeğını hıc eksık etmedın sıteden, ama taze cıkınca fırından daha dıkkatle ızlıyorum nedense :)

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Hoşgeldiniz, iyi akşamlar. @Murat5635 güzel bir yol haritası çizmiş değil mi..

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

kimse uymak zorunda değil tabii... ama ben dikkate alırım. eline sağlık, teşekkür ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık can kardeşim. Sevgiler saygılar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum