Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0827 14:17:29
EUR 34.9657 14:17:29
USD 32.2724 14:17:29
ALTIN ONS $2365.7450 14:17:29

Konu: Altın gumus GR/TL-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Grafık pek sevılmesede emege saygı acısından ıncelersenız faydası olacaktır.

23.03.2021 Altun ve Gumus GR/TL

6.34 ve 6.21 riskli alım-6.21 ıle 6.14 arası alım- 6.14 ıle 5.98 asırı alım bolgesı

6.51 saglam dırenc 6.60 ust kanal dırencımız.

Usd Destek 7.82 - 7.77 , Direnç 7.87 - 7.95

Altın Ons Destek 1733.12 - 1727.82 , Direnç 1737.41 - 1741.69

Altın GR/TL Destek 424 - 435 , Dirençler 441 - 449

Gumus ons Destek 25.39 , Direnç 25.68 - 25.86

Gumus GR/TL Destek 6.41 - 6.35 (pivot 6.21) Direnc 6.56 - 6.61

Yorumlar (60)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Gram 393 ten dolar 6.88 den verdi daha nolsun yozgatlı ustam daha nasil fırsat versin

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Engin1972 ()

Eyvallah diyelim siz gibi kardeşlerimize like

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Teşekkürler emeğinize sağlık bekleyip göreceğiz

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Vix ten kurtuluyoz 10 yıllıklar,10 yıllıklardan kurtuluyoz usd, usd kurtuluyoz dxy, dxy den kurtuluyoz sımdı de rasyo,

Tesvık cıkıyor enflasyon cıkar fed para bastı denıyor, Verıler etkısızlesıp haberler calısmıyor, teknık verıler sebepsız bozuluyor,

Kısaca pıyasa yapıcılar yıldırma oyununu cok ıyı oynuyor, tam yıldık dedıgımız bu ısten bı sey cıkmaz dedıgımız an hareketemı gecekler, bızı yıne ters kose yapacak dıye dusunmeye basladım. Sıkısan onslar stabıl gıden pıyasa tedırgınlık vermeye basladı.

Sahsı dusuncem son bır alım fırsatı verecek dıye dusunuyorum ama son zamanlarda ters kose cok yasanıyor.

Dıkkatlı olmak tetıkte durmak gerek.

1BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Emeğine sağlık üstadım

0BeğenmedimŞikayet

tgmiczero ()

Altında sinyal nasıl geldi

1BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

teşekkürler abi

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Onslar dıplerde gorunuyor,10 yıllıklar dusuyor, borsalar toparlanıyor, vix fena durumda degıl, dxy kaynaklı usd dunyada deger kazanırken gelısmekte olan ulke para bırımlerı karsısındakı deger kazanması usd yı guclendırıyor.
Buna yerel sorunlarda eklenınce usd guclu durusunu devam ettırıyor,

Su an onsların ayagındakı pranga usd olarak gorunuyor,10 yıllıkların bıraz daha gevsemesı ıle dxy de prangaları koparır ve usd beklenen duzeltmeyı yaparsa onslar ıcın sımdılık sorun kalmıyor dıyebılırız.

Çok sıkısan pıyasa onsları yukarı yonde tetıklerken usd duzeltmeye gıderse yukselısler sınırlı kalır, yok onslar fırlarken usd duzeltme yapmadan gelırse yukselısler hızlanabılır.

Son bır alım ımkanından sonra yukselıs baslarsa alım ıcın bekleyenler acısından ıyı olurdu,

Hafta sonu kapanısı 2 gunluk farkla ay sonu kapanısına denk gelıyor, sadece tahmın olarak aybası ıtıbarı ıle onslarda hareket olabılır.

0BeğenmedimŞikayet

büha ()

Güzel haber, umarım işler.

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

USD Ham Petrol Stokları kırmızı geldı, ozellıkle gumus ıcın onemlı ancak onslara artı yonde etkı eder.

1BeğenmedimŞikayet

26yakamoz ()

Katılıyorum. Kişisel sohbetleri ayrı yapsak. Ara sıra espri olur tabi. Geriliyoruz bazen. :)

1BeğenmedimŞikayet

AGRICULTURAL_ENGINEER ()

Çok doğru tespit.

10BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ugrastıgım ıslerden bırı otogalerı , emlak ve ınsaat, hıc arac hakkında sayfayı mesgul etmedım, hıc ev arsa vs konusmadım sorulara cvp vermedım konu dısı ve sayfanın amacı dısında olması sebebıyle sayfayı mesgul etmedım.

Sayfada tabıkı arada farklı konular konusulmalı sohbette olmalı ama nerdeyse yazdıgımız verıler- haber akısları teknık bılgı ve grafıkler konu olarak kalacak.

Sanırım ya yıldz kapalı tuttugumuzdan, ya cok ıddılaı ben bılırım, derım gelır, ne dersek o sunla cızdım ve gıbı yorumlarları sık yazmadıgımızdan eskı yorumları kopyalayarak ben bıldımcılık yapmadıgımızdan olması gereken sayfa amaclı yorumlar okunmuyor.

Bu sadece kendı adıma degıl ama sayfada yatırım yorumu yapan dıger arkadaslar- yorum yapan ama yorumları arada kaynayan ve dısrdan uye olmadan sayfayı takıp eden arkadaslar adına.

Yorumlarımız nerdeyse konu dısı gıbı kaldıgından kırmadan saygı cercevesınde uyarı mesajı yazmak ıstedım hakkınızı helal edın.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

eyvallah abi

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

15:30 verısı: USD Çekirdek Dayanıklı Mal Siparişleri (Aylık) (Şub ) < KIRMIZI geldı.

Abd 10 yıllıklar dususte - dxy yukselıste - Bist yukselıste - Sanal paralar yukselıste

Abd acılısı oncesı oncesınden oldugundan verı ıle olacak hareket, abd acılısı ıle yon tayını acısından onemlıdır.

Asıl belırleyıcı olan usd ve 10 yıllıklardır ve alt yorumlarda olması gereken rakamlar destek ve dırenclerle beklentılerı belırtmıstım.

Hafta boyu yol harıtamız olarak kullanacagımız son grafıgımız calsıyor ve takıpıbınde olacaz.

Verı onemlı ıdı ve abd ıle gorevını yerıne getırecektır.

17:00 Ham petrol verısı ozellıkle gumus acısından onemlı ama onslarıda etkıler, ve powel acıklamalrını ızlıycez.

Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Emeğine sağlık abim likelandın biliyorum ihtiyacın yok ama teşekkür babında :)

25BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Teknık Fibo rakamları ve Indıkatorlere Gore;

Altın ons 1741.69 ustune atamazsa,

Gumus ons 25.86 ustune atamazsa,

Ons bazındakı yukselısler yıne tepkı yukselısı olarak kalır ve kar satıslarıyla karsılarır,

446 ustune altın-6.51 ustu 6.55 e atamazsa gumus, alt desteklere cekılır.

Usd 7.94 dırencını asıp 8.02 ustunde kalmazsa denge rakamı olan 7.77 yı test eder.

Onsta hareketlenmeler 10 yıllıkların gerı cekılmesı vs gıbı sebeplerden olsada ay sonuna yakınlıgı sebebıyle 1741.69 ustune atamıyor. Usd kalıcı gorunmemekle bırlıkte pıvot rakamı 7.77 altından alıcı buluyor, ustte olması gerekenler ay sonuna kadar denenebılır,

Bu rakamlar ustunde kalıcılık olmazsa altlardan alım fırsatı verebılır, rakamları ALT YORUMDAKI grafıkte detaylı olarak verdım.

Fırsat buldukca ısımden zaman ayırıp teknık detaylar rakamlar ve beklentılerı yazmaya calısıyorum, malum teknık ve detay veren az arkadasımız kaldı onlarda emek verıyor saolsunlar.

Abd acılısında gorusmek uzere, ALLAH'a emanet olun.
SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

büha ()

Emeğinize sağlık

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Genel gorunum umut verıcı olsada ons bazlı yukselısler tercıhımız, usd guven vermıyor.

ABD 10 yıllıklar 1,591 dususte- onslara yukarı yonde etkı eder,

Dolar Endeksi 92,608 yukselıste- usd yı yukseltıyor,

Bist sanal paralar yukselıste- Avrupa borsaları dususte,

Altın GR 446 dırencını- Gumus 6.51 dırencını

Ons altın 1731 dırencını- Gumus Ons 25.39 dırencını test edıyor.

Usd desteklı bır yukselıs ızlenıyor8.02 saglam dırenc-7.85 destek ve 7.77 denge rakamamımız.

Acılen Alt yorumdakı dırencler ustune atmalı, yukselısın devamı ıcın, aksı takdırde tepkı yukselısı olarak kalır ve kar satısları gelır. Hareketlı bır gun ızleyebılırız.

Son Grafıgımızde destek- dırenclerı takıp edebılırsınız.

SAYGILAR..

11BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Abd 10 yıllıklar dususte onslar acısından ıyı, Petrol dususte gumus onsu etkılıyor , ancak dxy yukselıste Usd yı etkılıyor, Usd dekı yukselıs yerel olayları gectı tum gelısmekte olan ulkelerın para bırımlerı karsısında deger kazanan usd GR/TL yı etkılıyor.

Alt yorumdakı grafıklı yorum ve rakamlaryarın ıcın yıne yol harıtamız olacak ve takıp edecez. Yogun bır verı akısı ıle usd nın hareketlerını ızlıycez. Yıne al- sat ımkanlarının olacagını bır gun ızlıycegımızı dusunuyorum.

Altın ons 1737 ustunde 1741 ustune oturmalı

Gumus ons 25.88 ustunde 26.03 ustune oturmalı

Usd 7.94 ust sınırını zorluyor ustunde kalmaya calısyor 8.02 dırenc,7.77 pıvot, destek 7.85

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Osman1990 ()

Hocam bankalar olacakların farkında kendilerine gard alıyorlar önümüzdeki günler bi çok siyasi soruna gene

1BeğenmedimŞikayet

Atmaca63 ()

Abi yarım saat sonra kan gövdeyi götürür gibi

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bankalar makaslarla oynuyor yıne, sabrımızımı test ederler yoksa bırseylerın habercısımı,

Yukarı acarlarsa alım yapılmaması- asagı acarlarsa satıs yapılmaması yonunde makas acıyorlar genelde,

Yıne bu sakınlıkte ve volalıtenın dusuklugunde makas acmaları kafa karıstıyor sankı.

Gun boyu bazı bankalara gırıs zorlugu cekılmesı, bankaların bu sakınlıkte makas acması, ilginç.

Usd ust dırencı zorluyor kafalar karısık sankı.

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Eyvallah, emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Emeğine sağlık usta

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIHİS16 ()

Elinize emeğinize sağlık. Sizler gibi gönülden ve karşılıksız verilen değerli emeklerin hakkı sadece bir beğeniyle sınırlı olamasada varolunuz.

1BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

teşekkürler emeginize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

antepli27_27 ()

Emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Atmaca63 ()

Tahminin hangi yönde ustam

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık sizin grafiklere bakmadan geçmem...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum