Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 13:49:50
EUR 34.9839 13:49:50
USD 32.2051 13:49:50
ALTIN ONS $2414.8350 13:49:50

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Şimdi ons direnç destek rakamlarının yazdığı grafiğe birkez daha birlikte bakalım. Dün gece 25,78desteğini ziyaret etmiş ve ordan geri dönmüş. Parça alım için bir teyit vermiş. Fed açıklaması ile ne yapmış, 26,32 direnç testi yapmış ve bir üst direnç olan 26,57 direncini 26,52den geri döndürmüş, satış için bir teyit yok. 2632 direncinde tutunmaya çalışıyor diyebiliriz. Ytd

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

27,1 da dolar da 7,5 ve üstü olursa güzel olur 6,5 civarında.n

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Ben yapmadan yinede sizden ufak bir vızıltı beklerim bilginiz olsun tekrar özür dilerim sanki inat yapar gibi oldum gerçekten üzgünüm ?

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hocam valla kızmadım:)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kendini hatırlatmana gerek yok, unutulmadın. Senin hedefe tam varmak üzere iken dolar düştü 28 29 ons olduğu zaman. Ama bu geçiş döneminde her ikiside bir süre ortak hareket edebilir. Birisinin sert çıkışında mutlaka parça kâr realizasyonu yapılabilir.

-1BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Anlaşılan seni kızdırdım abi istemeden yaptım özür dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Abim yanlız mesaj attım hal hatır için diye ama yinede kendimi hatırlatmak istiyorum üç beş gram artırıp iyi bir yerdende satış için vızıltı ve şifrelerinizi bekliyorum bir ay vaktim kaldı Allah'ın izniyle ve senin yardımınla inşallah güzel yerden çıkarım tekrar hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Estağfurullah hocam , her hitap şekli aslı olacak değil.

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

? ya alışmışım hocama abi farklısı tuhaf geliyo ama böyle deyince utandım şimdi amacım sizi rahatsız etmek değildi çok özür dilerim ben hayatta bişeyler öğrendiğim insanları hocam olarak görürüm allah bin kat razı olsun sizde onlardan birisiniz ama madem istemiyorsunuz demem birdaha

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Neden engellediniz. Son yazdığınız yorumu okumak isterken yanlışlıkla sildim, sayfanda bakmak istedim , hiç yorum göremedim.

Bergman için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben fikrimi ve düşüncemi yazıyorum, grafikler ile destekliyorum, sen bana neden birşeyi empoze etmeye çalışıyorsun
Gümüş için altın sadece onsun hesaplanmasında çarpandır. Gümüş kendi dinamiklerinde hareket eder. Bunun örneklerini teknik grafikte gösteriyorum. Neyse bu kadar yazışma yeter. İyi geceler. Altın sayfasında yazarsanız daha uygun olur. Ben altın almadım.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sonuçta altına göre şekilleniyor gümüşün hareketide. Demişsiniz . Şu fiyatlara bakın bence. Sabah yazdım.

Gümüş için Selma5377 (14 saat önce) Cevap yaz
Grafiklerde altın ons ve altın grama bakan kişiler , gümüş ons ve gümüş gramında aynı şekilde ve daha fazla düşeceğini öngörüyor ve o yüzden 3,5 4leri bekliyorlar. Altın ons bu ay 1680lere yani 2020 Nisan ayının seviyesine düştü , o zaman altının gram fiyatı 376 da idi. Gümüş gram ise 3,34 de gümüş ons ise 15 dolar idi. Bunu gören şelaleci tayfası o yüzden gümüş ons ve gümüş gram için bu rakamları dillerine dolamışlar. Yoksa bildikleri birbşey yok.

https://altin.in/selma5377

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Altına göre şekilleniyor yırumunuza katılmıyorum. Bunu grafikler ile rakamlar ile defalarca anlatmaya çalıştım. Neyse ben gümüş ons odaklıyım. Altın değil.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Rica ederim Mustafa hocam. Kendine iyi davran, yiğenime sevgiler.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Değerli arkadaşım 2020 Nisan'da altından çıkış yapıp gümüşe geçtim, gümüşün durumuna odaklıyım. Altın bir süre gümüş gerisinde kalabilir. Bu durum gümüş gramın yüksekliğini mutlaka etkileyecektir elbette. Fakat gümüş her durumda benim ön planımda.

1BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Bilgilendirme işin çok sağolun Hayırlı geceler hocam Allah'a emanet olun

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

İsabetli olmuştur umarım.

ank1453 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ank1453 ()

Eline sağlık 6.42 talimat vermiştim bugün için olmadı kısmet

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum