Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 06:14:46
EUR 34.9839 06:14:46
USD 32.2051 06:14:46
ALTIN ONS $2414.8350 06:14:46

Grafiği gönderen: HARPUT

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Amin inşallah teşekkür ederim kardeşim şükür bende iyiyim

HARPUT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

TSK ler ablam hamd olsun mevlaya devam Allah bugunlerimizi aratmasın saglıgımız yerınde daha ne olsun umarım sen de ıyısındir ablam

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Hocam hoş geldin . seni bulmuşken sıcağı sıcağına bir gümüş yorumu alabilirmiyiz?

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık abim
Hayırlı günler

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Selam kardeşim emeğine sağlık nasılsın iyisindir inşallah sevgi ve saygılar @HARPUT

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

tskler kadım dostum eyvallah bır mukabele

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aziz dostum emeğine sağlık. Çalışmalarında başarılar, kazancında bereket dilerim. Sevgiler saygılar.

2BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Elinize sağlık @HARPUT ben bilgili olmadığım için beklentilerimi okuduklarımdan aklıma yatan şeylere göre oluşturuyorum biraz - ons altın düşer gibi geliyor. Görücez hep beraber. Teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Emeğine sağlık Dostum.

1BeğenmedimŞikayet

Saudade_34 ()

Tşk ediyorum Harput bey selamlar...

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

malesef oyle hayırlısı olsun bakalım

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Kardeşim, bumerang gibiyiz. atiyorlar geri geliyoruz:)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa_abi_18 ()

Like verili dostum eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

Eyvallah kardeşim emeklerine sağlık

2BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Teşekkür ederiz abim eline emeğine sağlık saygılar

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

ablam en fazla 6.10 kadar gerıler yıne yukarı yonlu devam eder

Lalem için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

@DUMRUL dostum benım on gorum bu sekıl @Altın_avcı kadım dostum ne dersın ben bu sekıl dusunuyorum @Hanım_Teyze @Negatif dostum umarım ıyısındır benım yorumlşarım ana sayfaya dusmuyor bır turlu duzelmedı o yuzden etıketleme yapıyorum @Kral6161 saglıkla kalın

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Harput gümüş nereye kadar düşer sence

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

rıca ederım ablam tskler eyvallah

Lalem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

rıca ederım kardesım hayırlı cumalar

Nurten128 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurten128 ()

Ve Aleykumselam cumamız mubarek olsun bilgi icin tesekkurler abi sabırla bekliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Teşekkür ederim harput iyi olmaya çalışıyorum allah sanada iyilik sağlık versin arkadaşım

4BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

@Memur06 dostum yoksun umarım ıyısındır @hakan7038 kadım dostum umarım ıyısındır benım fıkrım bu yonde @Murat5635 dostum ınsaAllah ıyısındır @Nur_71 @Nurten128 @Saudade_34 @Öznurr_16 @Tunaq @hayrr @Lalem BENIM YORUM LARIM ANA SAYFAYA DUSMEDIGINDEN alt yorum saglıkla kalın

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

Alt yorum cıkıyor mu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum