Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 00:33:11
EUR 34.8238 00:33:11
USD 32.3379 00:33:11
ALTIN ONS $2301.8900 00:33:11

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Bu eşitleme 8 Mart'ta ve bundan önce 2 Mart'ta şunu yakalamışım

Burada görülüyor ki 2 marttan sonra dolar artmış ve ons düşmüş. İlk grafikte düşük ons gelmeden önce, tezimde dolar kurunun bunlardan önce 6,90lı rakamlara kadar düşüp oradan geri döndüğü için , bunda da ons'un 1690 lı rakamlardan geri dönmesi gerektiğini yazmıştım ve oralardan da döndü.

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Tamam abi
Son grafik 28.80 li takibimde
İyi ki varsın can abim

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

26,80 gelir ve değerlendirilmesi uygun olur anlamında yazdım. Tabi bu süre uzadıkça gelmemiş ise iptal olur.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Amin onur abi
Sana ve sevdiklerine hayırlı bayramlar dilerim
Az önce bi yerde yazdın
26.70 li 26.80 li rakam yazdın
Buraya düşmesini bekliyormusun
Şuanki kapanışa göre
Yoksa 27.50 ler daha mı yakın
Önemli ve kıymetlisin

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Amin ustat sitedeki tum arkadaslarin bayramı mubarek olsun

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Amin değerli arkadaşım, tüm ibadetlerimizi kabul olsun, hayırlı bereketli günler diler, tüm İslam aleminin bu mübarek Ramazan bayramını kutlarım. Bizlere de hayırlısı ne kadar ise o kadar nasip etsin. Ne fazlası ne azı. Çok parada gözümüz yok, elimizde olanı kaybetmemek için piyasaya uymaya çalışıyoruz sadece. Allah olmayana da nasip etsin inşallah.

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atilla5541 ()

Hocam bu şifreler buralara yön istikametimizmi anlamı

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat hayirli aksamlar Allah tutugumuz orucu kabul etsin yarin bayram sizin ve ailenizin bayrami kutlu olsun Allah bu bayramda yapacagimiz dualarin islam cografyasinda akan gozyaslarin durmasina vesile kilsin

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Amacınız ne. Anlamadığınız bir şeyi illa ki bu tarz saçma eleştiri mi. Bennsalağım ya, her gün bu ihtimali yazıp duruyorum. Özel bir durum var ki yazdık her zaman bu biri yukarı biri aşağı sert hareket mi yapıyor. Ben neden görmüyorum.

yusuf_06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ne kadar kolay bir sonucu öğrenmek değil mi. Sor sonucu bekle cevabı. Beklenti bir tarafın artacağı, bir tarafın azalacağı veya yataya bağlayacağı.

yusuf_06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yanda euro var sifre euronun oldugu degere dolar cikacak olabilir mi?

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bir şifre analizini de bu alt grafikte yapmışım. 1731,92 ons 7,3192dolar

0BeğenmedimŞikayet

ÖMER1532 ()

İyice kanaat getirdim şifrelemeye.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şifrelemede alt tahminde durum ne olacak merak ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Eymen_yilmaz ()

Tesekkur ederim

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Eymen_yilmaz alt yorumlara bakın, belki anlatmışımdır. Grafiklerde de böyle rakamlar varsa onlara da bakınız.

0BeğenmedimŞikayet

Sencer_ ()

Sağolasın hocam..

Nigar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nigar ()

Kolay gelsin kardeşim iyi nöbetler. :)

Sencer_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sencer_ ()

Vlla hocam tl deyim almadım.. faiz artırır mi hala bilmem ki sabit bırakır gibi geliyor ama dediğin gibi doları düşürmek için artırabilirler..7.55 şuan dolar.. haberleşelim hocam .. bugün nöbetçiyim takipteyim ..

0BeğenmedimŞikayet

Nigar ()

Lise sınavları malum, yoğunuz biraz :(( Umarım Cuma alım yapmışsındır. Parçalı alım yaptıysan bugün yarın parçalı çıkabilirsin. Mb mecbur faiz arttıracak gibi geliyor bana. 18 Mart için ben biraz tl bulunduracağım elimde. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sencer_ ()

Tesk ettim hocam..

ChevronOmaha için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

1731 e 7,31 de iken şifreleme olmuş. Şimdi ons yine 1731 de ama dolar 7,53lerde. Bakalım ons doları ne zaman eşitleyecek. 1753 e 7,53 olup sonrasında dolar 7,31 e düşüp ons da 1785e mi çıkacak.

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

18inde karar mb nin

0BeğenmedimŞikayet

Sencer_ ()

Nerelerdesn hocam göremedim sizi? Mb faiz kararı var yarın miydi ? Sonuç ne olur düşünceleriniz hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Sencer_ ()

Hocam haftaya icin bi duyum mu var yoksa :)) aynen yalan dünya biz kiracıyiz tek dogru gercek var ölüm var hocam ölüm .. dediginiz gibi illaki çıkar beraber kazanırız.. ist neresi sizin hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Nigar ()

Birlik beraberlik her zaman iyidir. Güzel yerlerden alım yapın da siz ben mutlu olurum. Nasıl olsa çıkar sorun değil :) Düşmez kalkmaz bir Allah dimi. Haftaya kutlama yaparız.

0BeğenmedimŞikayet

Sencer_ ()

Vlla hocam gördüm ama sizin gibi kaybedeceği bilsen bile karsindaki Biri için daha da düşer diyebiliyorsunuz.. cok tesk ederim

-1BeğenmedimŞikayet

Nigar ()

İnşallah daha da düşer de alım yapabilirsiniz. Ben full gümüşteyim. Sonra haftaya güzel bir çıkış yapsın. Hep beraber kazanalım:)

0BeğenmedimŞikayet

Sencer_ ()

Düşüyor hocam galiba .. yeni uyandım bende nöbetçiydim dün gece.. dussun de yine alttan alayım diye bekliyorum ..6.25 den çıkmıştım geçen haftA 6.10 dan aldığımı..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum