Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0784 12:04:08
EUR 34.8094 12:04:08
USD 32.2560 12:04:08
ALTIN ONS $2345.4850 12:04:08

Konu: Rasyo fincan kulp formasyonu

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Bir konuda istişare yapalım. Soldan kulp ve fincan formasyonu iptal mi olmuş yoksa diğer grafikte kulp oluşumu mu beklenir.

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

teknik olarak yeterli bilgiye sahip değilim o zaman şöyle diyelim kulp tamamlanınca alım yaparım yada

nur33 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Nerede eşitlenecek bilemem , sadece tezimde doların , ons rakamı ile eşitlendikten sonra 7,78lere kadar çıkıp oradan döndüğü rakamı şu an ons için bekliyorum, 1777 1778 seviyesi yani. Dolar o yoldan geri dönerken ons ile hangi noktada karşılaşır ve selam verip ons'a hayırlı yolculuklar, senin gittiğin yoldan biz geri dönüyoruz der , işte o noktayı göreceğiz.

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeheb11 ()

Hakkımızda hayırlısı diyelim.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mse_ ()

TOBO oluşumu olabilir mi Onur bey. Omuzların oluşumunda açılar farklı şekilde düşünürsek

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

15 inde rasyo dipte oluyor nasıl alım verecek ki gümüş rasyo düşükse gümüş yüksek olmuyormu

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Altın yatırımı belki geri plana atılabilir, gümüş ise bu sayede ön plana çıkıp , sanayi sektörüne paralel artışını hızlandırabilir. Dediğiniz altın ons rakamları yüzünden gümüş rasyo ne kadar da düşse bunun ons gümüşe yansıması o kadar olmayabilir haliyle. 1460 lı rakamlara ben şu zamanlarda pek sıcak bakamıyorum.

Zeheb11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

doğru anladınız .. kulp tamamlanırsa 14-15 inde alım fırsatı verecektir ordan kollayacağım alımlara gümüş için

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Üstat dolar kıpırdanıyor senin 1750-7.50 i gelir mi

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Ondan sonrası 72-73 ama burayı da kırmamalı

Zeheb11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeheb11 ()

Benim duyuşum, Altın onsta 1600 lü rakamlar sonrası 1463leri deneme sonra yükselme ihtimali,
fincandan kulptan anlamam ama, her ne kadar full gümüşte de olsam, ben rasyonun
düşeceği ihtimali üzerindeyim. belki 68.000 yapabilir ama sonrası?

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

iki parça gümüşüm var ben altın yüklü alım yaptım 1687 ons ta uzun vade bekliyeceğim
gümüş alımı kolluyorum

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Gümüş yok o zaman sizde:) rasyonun yukarı dönmesi daha olumlu oluyor , doğru mu anladım.

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Solda fincan ve sağda kulp oluşumu mu diyorsunuz.

Krem_eren için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymen_yilmaz ()

Peki bu formasyin tamamlanir ve hedefine ulasak ise
Altin daha iyi degerlenecek diyebilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Krem_eren ()

Bence ters fincan kulp var usta.. calisacagini dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Hocam soruya soruyla karşılık oluyor ama kusuruma bakmayın ben sizin düşünce ve yorumunuzu merak ettim

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

emeğinize sağlık ... burdan şu noktaya dikkat etmenizi rica ediyorum.. geçen seneki 12 marta başlayan fincan ortalama 14 nisanda tamamlanmış 14 nisandan başlayan kulp 4 mayıs gibi yarılamış ve 12 mayıs kulp tamamlanmış gibi ordan yükselen trend ile bağdaştırarak tarih tekkerrür edebilir diye alttaki grafiği tercih ediyorum tabi bozulmazsa ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

İnan bende ikilem içindeyim gönlümüz düşüş yönünde ama yukarı cekebilirler ...

1BeğenmedimŞikayet

YUNEM ()

soldaki kulp fincanı bencede iptal

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Senin düşünce ne dostum.

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Emeğine sağlık onur hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum