Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 05:44:54
EUR 34.7867 05:44:54
USD 32.2805 05:44:54
ALTIN ONS $2310.8850 05:44:54

Grafiği gönderen: Dilekli45__

Kuvveyttürk candır

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Bizim süper 5 kuruş bitik durumdayız

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş21 ()

Bende öyle düşünüyorum. 200 üzeri kafi diyordu temsilci sonra ne oldu ise A1 A2 sınıflar varmış 500 yakın miktar dedi özel kur için. O anda saygınlığını kaybetti temsilci zaten nezdimde. Israr etmedim ben daha.

Kral_ekonomi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eren_Hercai ()

Bankanız size özel kur belirleyip hesabınıza tanımlıyor

Zegoo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_ekonomi ()

Bendede var 3.6 kuruş

Eren_Hercai için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zegoo ()

Ozel kur nedir bilgi verirmisin

0BeğenmedimŞikayet

Kim_7_Kedimi ()

3 kategori var sen 3 lategoridesindir

0BeğenmedimŞikayet

Eren_Hercai ()

Bende de özel kur var ama dandili dastana çok bir fark yok

0BeğenmedimŞikayet

mfmehmet45 ()

Bu oran kaç paralık nakitiniz için

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş21 ()

Gümüşte 3.60 bazen 3.70 ile işlem yapıyorum. Böyle tablo görünce arkadaşlar için mutlu oluyorum lakin kendi adıma üzülüyorum tabii. Bankaya fiziki altın teslim ettim. Ayrıca poss cihazı işlemlerim var o sebeple değiştirmeyi düşünmüyorum. Bakıcaz sorunlar çözmek içindir elbette. Öğrenmemiz görmemiz gerekenler vardır.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrecanxvs ()

Nasıl yapıyorlar

0BeğenmedimŞikayet

gürcü8813 ()

Nee kadar para için bu kur

0BeğenmedimŞikayet

Kral_ekonomi ()

Hesaba göre diyorlar ama şubede tanıdık varsa para yada bakmiyor sanırım bu iş

0BeğenmedimŞikayet

Ergunxxx ()

evet kardeş kademeli

0BeğenmedimŞikayet

Eren_Hercai ()

Kuveytturk de özel kur kademe kademi mı acaba herkese farklı mi

0BeğenmedimŞikayet

Kral_ekonomi ()

Hesapta ne kadar bakiye var

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Benimde öyle yapmadı inat mı inat. ne yapıcaz kardeşim anlamadım ben bu işi türkiyede ki tüm kuveytlerde hesap açıp hesapmı kapıcaz iyi birine denk gelene kadar.

Gümüş21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş21 ()

Ahh kime ne söz verdik de tutmadık ki bize de böyle inat bi temsilci denk geldi. Şube değiştiricem bakalım müsait bi zamanda. Sağolun.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Herkez aynı şeyi söylüyorsa doğrudur kaç kişiden duydum hepsi müşteri temsilcisinin elinde diyor

1BeğenmedimŞikayet

Dilekli45__ ()

Tabi yansıyor

Çerkeşli18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dilekli45__ ()

Aynen iki yıl kadar oldu ancak bankadaki müşteri temsilcisin iyi olacak iş onda bitiyor

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş21 ()

Bu tablo gerçek mi? Ahh Dilekli çok mu uzun süredir kuveyttesiniz. Ben her dediklerini yaptım lakin bu miktarları asla kabul etmiyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Çerkeşli18 ()

Trade Plusa da yansıyor değil mi benimki yansıyor da

0BeğenmedimŞikayet

selcuk0650 ()

Çok iyi kur bizde yok son çabalarla 3'27

0BeğenmedimŞikayet

alierdiii ()

Af buyur da ne kadar bakiyeye o makaslar(gözü olanın gözü çıksın meraktan)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum