Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 06:54:51
EUR 34.7748 06:54:51
USD 32.4684 06:54:51
ALTIN ONS $2337.9850 06:54:51

Konu: Filmin tekrarını beklerken Tekrar bitmiş olabilir

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

yatırım tavsiyesi değildir arada gözüme çarpan benzerlikleri atarım böyle
sabah akşam bir şeylere benzetenlere tek kelime yazmam onlar benim benzetmelerime dayanamaz ama
sen 2011 e benzettin diye ben benzetmek zorunda değilim ben 2015 2018 e benzetirken senin aynı fikirde olmamanın normal olduğu gibi
şimdi ben böyle benzettim sen ister benzet ister benzetme

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Hâlâ başım dönüyor:))

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Elimizdekilere sahip çıkalım o zaman))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

abla hepsi dirençlere vurdu kırmadan bişey demek yersiz

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Ablam hepsi uçuşa geçti nereye kadar yükselir bir tahminin varmı

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

hoş gördük ablam çok şükür biraz maziye baktım :)

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hoşgeldin kardeşim nasılsın iyisindir inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

3 ay önce attığımızda pek rağbet görmemişti oysa normalleşme nedeni ile normal
çekim demişiz kardeşim o dönem disklike verenlere bir selam vermeden edemedim :)

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bybonusss ()

Sağol abim sennde mubarek olsun

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sen daha ne dedıgını anlamamıssın tekrar bak o uyduruk grafıkcıge. aynı yesıl mum bılmem ne kırmızı mum aynısı olucak demeye getırıyor sen hala ne anlattıgını anlamamıssın gelmıs bana lafı guzaf yapıyorsun. ee bılıyormussunya dıgerlerı gıbı ne bılgı alısverısı ıstıyorsun demın ovuyordun kendını. sanıyorsunuzkı paylasılan herseye agam pasam denılecek alkıs tufan gıdecek kendı ellerınızle kendınızı yakıyorsunuz buna stokholm sendromu denıyor kendı celladına asık olmak gıbı bırsey bu.

Sharp_tongued için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Ee sen uyduruk olmayan at görelim diyorum yok gel iki bilgi alışverisi yapalim mum fomo dışında ona da yok anca eleştri hakaret boyutunda başkalarının üzerine basarak yükselmeye calisma kendi ayaklarinin ustunde dur bence oluşan mum formasyonu aynı deseydi yanliş derdim zaten ben kimseye lafımı sakınmam merak etme sen

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

guzel aferın sana sen bızı byn profılı gorunce egılıp bukulenlerden sandın herhalde. banane senın profılınden sanane bızım tartısmamızdan ıste trıbun seyırcısı dedıgım kıtle boyle avukatlık derdıne dusebılıyor. madem bılıyorsun sen sorsaydın ulu ustadınıza neyın benzetmesı bu dıye. yazma su uyduruk grafıkcık altında bana bırsey.

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Peki öyle diyorsan öyle olsun senin tek mesajını hatirlıyorum kiskanclik vs ile ilgili başka hatırlamıyorum sanirim karistirdin

Yılmaz3535 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

1800 lü yıllarda kullanılmaya başlamis bunlar kendileri bugün bulmuş gibi bilmişlik yapıyorlar işte bir şey öğrenen bilge diye sayfa da dolanıyor dersu da bir death cross öğenmiş sabah akşam uzala

asi_laz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz3535 ()

Neyse bosver luzümsusca yazdım

0BeğenmedimŞikayet

asi_laz ()

Voo vay canına ünlü mum umuz gene şovunu yapti

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Ben şükür mumları biliyorum başka bir şey varsa dedim ama belli yok mesajlarıma biraz bakarsan borsa yorumlarında mumlar hakkında neler yazdığimı görürsün tek bilen siz değilsiniz yani

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

anla ıste daha 2 mum ogretememısız karsımızdakıne gerısını sen hesapla. o kadar ısteklı olsan zaten sımdıye kadar kendınde ogrenıordın kıme ne gerek var?

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Ne demiştin hatırlamadım arkadasım kim anlamadım açarmısın biraz

Yılmaz3535 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Bir mum iki fomo ögrenmişsin başka bildiğin varsa paylaş nasiplenelim olmaz mı üç mesajın ikisi mum biri fomo piyasa hakkinda da biraz ön görü alalım üstadı bulmuşken

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz3535 ()

Yaa geçen ben sana birsey demiştim. Hatırladınmı yok öyle değil demiştin. gördünmü arkadasını

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

neyse sız fomo ya devam edın uyduruk bır grafıkcıke yorum yapıp prım verecek degılım.

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Valla az önce füze gibi yapıştırdi bütün mum formasyonlarını ben gördüm :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

senın gıbı o kadar cok varkı 2 kelıme 1 grafık paylasınca cok bıldım sanan demekkı arada atlamısız buda 2. cısı demekkı. he pasam hee sen kes yapıstır trıbune devam et sen dedın dıye dejavu yapacak pıyasalar kendı kendıne alkıs tempo tutacak bırılerı vardır ıllakı . bı dusmedınız mılletın yakasından ıkı mum rengını benzetıp pıyasa yaptıgını sanıyorsun . neyse cok vakıt harcadım senınle fıkrınde yok savunacak altyapında. sen oynamaya devam et.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

ilk defa mı bak bakalım aşağıda ki yorum kimin uslubunu düzelt ağa paşa içme miçme fazla ileri gitme

RESSST (1 hafta önce) Cevap yaz
kendı kendıne totem yapmıssın ıyı guzelde dost bak hemen yukardakı mola bolgesındede yesıl mum yapmıs ama dırenemeyıp dırek boyu kadar yıne salmıs asagıya. sekıl benzetmekten zıyade mumların dılını mı cozsek acaba :)))

https://yorum. altin.in/konu/25507215- bu- kadari- tesaduf- mu-2018- mi-2011- mi/2

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

tamam bilmiyorum dedim büyüksün kralsın dedim derdin ne senin benimle alıp veremediğin var belli eskilerden iyileşmeyen bir şey mi var sende bıraktığım
bak grafiğin altında okusaydın yazıyor ister benzet ister benzetme diye sen benzetmediysen yoluna devam et

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sen bılıyormussunya ıste. daha ne olsun fıkrını bıle savunamıyorsun dedımya sen benzetmeye devam et benzetmıssın zaten pıyasada senın dedıgıne uyacak ıyıkı sen varmıssın yoksa nereye gıdecegını sasırmıs olucaktı . laf ebelıgıne karnım tok benım.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

he üstat he siz büyüksünüz siz bu işi en iyi bilen siniz siz kralsınız
kimse bilmiyor bu işi siz ne deseniz o oluyor piyasada iyi ki varsınız

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Huhuuu füze atılmıs marubozu gibi okkalı mum füzesi :))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

staddaymıs gıbı grafık paylasırsan trıbunler kendılıgınden dolmaya dunden razı zaten merak etme. ansalardı bu FOMO ya taaa en basından yanı 540 ları gorduklerınde kapılmazlardı. neyse sen benzetmeye devam et renklı renksız ayır nasılsa talıplısı cok cıkar burdan :))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

teşekkür ederim iyi ki söyledin ben anlamıyorum mumdan fitilden fazla bir siz bir kaç kişisiniz burda mum bilen yutan ayı , sabah yıldızı , mezartaşı , doji çekiç bilen keşke bize de öğretseniz öğrensek marubozu mumu nasıl olur bilsek asılı adamı görebilsek , sahi tribün nerde burda stadtamıyız biletli seyirci mi var

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum