Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0781 15:31:18
EUR 34.8083 15:31:18
USD 32.2651 15:31:18
ALTIN ONS $2316.3250 15:31:18

Grafiği gönderen: Aynur1

⭐⭐Aynur1 ()
Gümüş
ons Altın ve dolar tl

gıram gümüş pivot rakam 6.42 e gelmek üzere. 6.42 üste kalmasi 6.54 lere yol açabilir, .. 6.25 e çekilse bile 6.25 yukariharaketler için başlangiç.

dolar tl 7.47 uste kaldikça 7.93 ler beklenebilir.

ons altın her geçen gün 2o12 ile ayni hareket sergilyor. iyice bakin işaretledim zaman belli değil ama 1877 de 1540 da görülebilir. o yüzden alim kaçiranlar üzülmesin. satmak istyenler kendi karari . 5.85 ile 7.05 geniş 6.06 ile 6.54 dar bant arasi gümüş gıram .

gelcek hafta 10 yıllıklar ıhalesi var bu yıne ani düşüş çikişlara sebep olabilir. ytd

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

2 ay öncekı şu ons altın gırafiğimde tepkı yuksrlişin 1877 ye kadar olabileceğını belirtmiştim. saticili ve karar bölgesidir. trendin kırılmsı yükselmesi için 1921 3 iş günü kapatabilmelı. gıram altında 530 önemsiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

dolar günlük pivot rakam 7.26.
günlük 9 ema 7.498
bu ıkı rakam üste kaldıkça 7.93 beklentim suruyor. ve 7.626 ye dikked edelim. burda tutunmasi yukarı istegi artirir. ytd

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

Bekleme süreniZi göz önüne alıp risk getirinizi kendiniz olusturun

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Bu konuda tecrübeli iseniz ilk hangi işlemleri yapmamız gerekiyorsa yardımcı olursanız sevinirim

Çerkeşli18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Ademcan merhaba gardaş şimdi elimizde dolar var şimdi alınırmı

Ademcan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çerkeşli18 ()

Alım satım yaptım ve her iki yönlü kesinti oluyor ve miktar olarak fazla kesinti oluyor. Dikkatimi çekeno

DolarTLEuroTL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çerkeşli18 ()

Geçen dolar 7.30- 7.40 aralığındaydı. Elimdeki dolarları değerlendirmek için parite 0.83 ve 0.85 aldıklarımı 0.88-0.89 dan sattım. Sadece elimdeki Dolar miktarını artırdım. Ayrıca gümüş o zaman 6.45-50 aralığındaydı. Şu anda o seviyelerde bile değil.

Silvertraider için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DolarTLEuroTL ()

Yanlış biliyorsunuz

Tl hile nasıl işlem yapılıyorsa dolarla gümüş alıp satmakta aynı

@Ademcan tl ye dönmeden yapiyor

Çerkeşli18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvertraider ()

Ben de tam olarak bilmiyorum acikcasi.
Iki tarafli kesinti oldugunu da simdi ogrendim hatta.

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çerkeşli18 ()

Tam düşündüğünüz gibi olmuyor. Mesela gümüş dolar paritesi pazartesi 0.81 idi; fakat dolar 7.70-7.78 arasında idi. Şimdi dolar paritesi 0.83; lakin dolar 7.62. gerisini siz hesaplayın. Ayrıca dolar ile al- sat yaparken iki yönlü kesinti oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Kuveyt Türk katılım kullanıyorum dolarla alım satımı ne yapmam gerekiyor aşama aşama yazabilirmisiniz rica etsem ben yapamadım birde riskleri varmı

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Günaydın dolar sizce ne olure

0BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

Dolar ile işlem diyerek sürekli vurguladığımız şey bu işte.

Tebrik ederim, sistemi çözmüşsünüz.

2BeğenmedimŞikayet

Silvertraider ()

Hocam aslında bu gümüşü tl den bağımsız almak lazım. Haksız mıyım?
Böyle kurdan karın bir kısmı eriyor hep.
Hem alım fırsatı da vermiyor. Ama elde dolar olsa ons 25 e mi düştü al, bakma kaç tl ye denk geliyor diye.

Kral_ekonomi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_ekonomi ()

Rica ederim bizimkisi çok önemli 200 baz puan faiz artışı bekleniyor oda doları 20-30 kuruş aşağı çeker tabi gümüşüde avrupa çok baskı yapıyor artır diye bu ekonomiylede artacak gibi duruyor

0BeğenmedimŞikayet

Silvertraider ()

teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Silvertraider ()

teşekkürler.

Kral_ekonomi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kral_ekonomi ()

16-17 Mart Fed toplantısı var 18 marttada bizim merkez bankası toplantısı var

2BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

perşanba akşam fed. 18 de mb var

0BeğenmedimŞikayet

Silvertraider ()

haftaya fed ve mb hangi günler acaba biliyor musunuz

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

gelcek hafta diye bilyorum.

Kırşehirli4040 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kırşehirli4040 ()

Tahvil ihalesi bu gün müydü

2BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

dalgalanma olabilir. fed olduğu gün her sefer düşüyor. ihale de 10 yıllıklara alım gelirse dolar artr 10 yıllık yıne artar ons düşer. rasyo altın lehine şu an gıram olarak yine 6.16 6.42 arasi seyredebilir. bir bilebilsek ...

Özlemm34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Demirkol02 ()

Belki olur

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

7.47 olacakti.

karakaya34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

Haftaya yükseliş mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

karakaya34 ()

Hocam 6 47 mi 7.47 mi

-1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

dolar 6.47 altıya inmedikçe beklemek gerek 1877 e doğru şu an tepkı bıtsın belkı gelir zaman lazim. tehlike geçmiş değil gelcek hafta çok şey var fed. mb kararı

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

6.07 yukmu çift yıldızlı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum