Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:57:35
EUR 34.7748 11:57:35
USD 32.4684 11:57:35
ALTIN ONS $2337.9850 11:57:35

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Soran arkadaşlar için

Cuma silver eft kapanış ve güncel 7 mart pazar görsel değeri

Cuma Gümüş Ons kapanış

Her ikisinin arasında ortalama 2 usd kadar fark vardır

Şuan Silver eft agresif hareketler yapmaktadır. Kar satışı gelerek Gümüş Ons değerini ortalama tekrar 25,90 seviyesine çekti. Her halukarda gaplı açılış gelecek ...

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Teşekkür ederim

Deniz82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GENCLİ128746 ()

Sa hocam bu dediklerinizden dolayı kesin gaplı açılış yapar mı? Yoksa sizin böyle bir beklentiniz mi var?

0BeğenmedimŞikayet

Mannakca ()

Hocam gaplı acılış dediğiniz gün pazartesi gün İCİNDE mi gelir yoksa piyasaya acılır acılmazmı gelir
Birde gaplı açılış ne demek

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Belki buraya yansır bilemiyorum. Sanallar evet aman aman yükselmedi. B. t. c. iyi sayılır yine de ortalama, diğerlerine göre. Us 10 yıllıklar da yüksek ama bakalım, dolar iyi durumda. Tekniğe göre önemli seviyelerde izlemede olacağım zaten lakin teşvik her zaman terse bıraktı aylardır algı ve umut pompaladı durdu. Malum derginin bir paylaşımı hep aklımdadır, slot makinesi vardır ve çeşitli olumsuzluklar vardır makine de altında jeton kısmında "çalıştırmak için Teşvik Paketi atın" yazısı... Duruma göre değerlendirme yapacağız artık. ytd

Ocak49 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Ocak49 ()

kır- ipito piyasası teşvikten olumlu etkilenmedi. Sen de ilgilenirsin kır- iptolarla o açıdan dedim. teşvirik onları da olumlu etkilemesi gerekmez mi?

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Isim ne kardes

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim neden öyle dediniz bilemedim ama sağ olun. Tanıdığım biri misiniz acaba. Lakin dedim ya ben temkin ve tetikte olacağım teşvik var ise ben yokum diyorum her zaman çıkarabildiği kadar çıkarsın sonra risk görürsem bye bye

0BeğenmedimŞikayet

Deniz82 ()

25.90×7.55÷31.10=6.28...

Bandura için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim hayırlısı nasip kısmet bakalım artık :)

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ocak49 ()

Dostum dikkat et. Sen güzel yürekli adamsın.

1BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Teşekkür ederim sağ olasın.

serser34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tşk ederim cvp verdiginiz için. Takip edecegiz bakalım bu hafta neler olacak:)

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

6287 cıkması lazım sende yap oğrenmıs olursun ok

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hiç bir fikrim yok esasen bildiğim senatoya sunuldu onay aldığını da buradan öğreniyorum. Farketmez belki de senatodan geçince ama yine de temkin iyidir

Berat_ım_Yatırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kim_7_Kedimi ()

Temsilciler meclisinden geldi zaten

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Kardes 7.55 le 25.90 carp 31.10 böl ok

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani tüm grafik çalışmalarımda var esasen. Normal şartlarda beklediğim 28.20-80 bandına kadar yükseliş eğer doğru ilerlerse.
Lakin ilk etapta 27.75 önemli bulduğum rakam oradan dönüş ve düşen kamayı test edip tekrar yükseliş olursa üst seviyeler. Lakin hep derim duruma göre izleyeceğim yine. Bir pazar günü her defa ilginç haberler olduğunda hafta açıldıktan sonra çok ilginç hareketler oluyor kısa sürede. Çarşamba gününe kadar özellikle dikkatli izleyeceğim. Güzel giderse eyvallah bu üst rakamlar gelirse gelir ama gelmesi değil kalması önemli olan. Onu da anca geldiğinde durum değerlendirmesi yapmak daha yerinde olur. Şimdiden konuşmalar farazi olacaktır. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Usta yaptığınız çalışmayı takipteyim.25.90 ons şuanki 7.55 dolar kuruyla kaç TL ye tekabül eder? Hesaplamayı bilmiyorum. şimdiden teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Berat_ım_Yatırım ()

Simsi sadece senato onayladi demi.

Daha temsilciler meclisi

Sonra da biden onaylayacak...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir pazar günü tuhaf haberler çıktığında zaten hafta açılınca çok ilginç şeyler oluyor. Max çarşambaya kadar izlerim bakalım neler olacak :)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi senin düşüncen nedir burdan toparlarsa nerede satmak gerekir gidişata bakmak gerekirmi yada şuraya kadar tepki sonra döner tekrar dediginiz rakam varmı?

0BeğenmedimŞikayet

Berat_ım_Yatırım ()

Gece gaplı acarsa satacam :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bende her zaman vardır hem emtia hem TL ama bu haberin çıkardığı yerden pozisyon azaltabilirim duruma göre. Zaten yarın Asya alım günü bu kadar düşmüşken de alırlar bence ama, durumu dikkatle takip etmek gerekir 1 gün içinde çıkarıp 1 gün içinde düşüş bile olabiliyor böyle zamanlarda. Algı devam :)

0BeğenmedimŞikayet

Berat_ım_Yatırım ()

Bu defa etki etsin diyorum ama unudum gene yok :) emtiadasin demi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen :) yeterince düştü zaten bu haberler yüzüne. Şimdi çıkarsınlar bakalım çıktığı yere kadar ondan sonra güle güle

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel spekülasyon manipülasyon aracı oldu aylardır. Etsin bakalım nereye kadar ederse oradan bana bye bye :)

1BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi tesvik kelimesi nezaman geçse elimizde gümüşle kaldik:)Bende yokum:)

0BeğenmedimŞikayet

Berat_ım_Yatırım ()

2 trilyon üstu. Bu defa etki eder galiba :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşvik mi... Teşvik varsa ben yokum :)

0BeğenmedimŞikayet

Berat_ım_Yatırım ()

Gelsin gelsin. Tesvik biraz da etki etsin.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum