Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 00:53:17
EUR 34.9234 00:53:17
USD 32.5478 00:53:17
ALTIN ONS $2337.9850 00:53:17

Konu: 2 Saatlikte Al, Günlükte Sat Diyor Terslik mi Var?

Bugün en çok gelen sorulardan bir tanesi,
2 saatlikte al sinyali varken, günlükte sat sinyali de vardı. Bu nasıl olabilir?
Grafikte, zaman dilimi günlük olarak ayar ladığınızda bunu itfaiye hortumu olarak düşünün. Zaman dilimi 2 saatlik olanı da bahçe hortumu olarak düşünün. Bahçe hortumu itfaiye hortumunun içinde iniş çıkışlar yaparken, itfaiye hortumu ise kendince iniş çıkışlar yapıyor. Bu esnada itfaiye hortumu iniş yaparken onun içinde bahçe hortumu ise kendince çıkış yapıyor olabilir.

Grafiklerde belki biraz daha net anlaşılabilir.
Burada GÜNLÜK ZAMAN DİLİMLİ (İtfaiye Hortumu) İNDİKATÖRLERİ görmektesiniz.

Burada da 2 SAATLİK ZAMAN DİLİMLİ(Bahçe Hortumu) İNDİKATÖRLERİ görmektesiniz.

_SONUÇ_:
Önümüzdeki haftaya kadar olası 6,02 düşüşüne kadar oluşacak olası küçük iniş ve çıkışlarda 2 saatlik indikatör sinyallerine bakarak al ve sat yaparak ortalama düşürme ya da gr artırmaya çaba sarfedeceğiz.

Ortalama düşürme ya da gr.artırma kısa pozisyon al ve satları kesinlikle çok risklidir. Ayrıntılı bilgi için bkz. profil mesajım.

Bol kazançlar dilerim.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Manavgat007 ()

Teşekkürler

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usd_1 ()

Öyle yazıyor onaylandı diye

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Senatodan teşvikler onay çıktı diye okudum. Doğru mu acaba

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Estağfurullah hayırlı geceler

_MuratTANER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mr_Formasyon ()

Murat bey, şuan bitttcooo lar açık. Teşvik haberi geldi ama yükseliş yok ve neredeyse tamamına yakını düşüşte. Önceki yeşvik haberinde hepsi coşmuştu ama bu sefer düşüşteler. Elimde bir miktar para var gümüş alacaktım ama bu durumu görünce korktum açıkcası. Sanki olumsuz gibi. Sizce durum nedir?

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Hayırlı geceler bol kazançlar.

Onsveys45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Sizden onay aldığını görmek memnuniyet verici. Tşk.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Tşk ederim. Bol kazançlar dilerim.

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Kısa vade birkac hafta ile biray orta vade biray ile üc ay uzun vade buradan bir yila uzanan zaman dilimi bana gore

Manavgat007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manavgat007 ()

Merhaba kardeşim. Kısa vade ve orta vade derken zaman dilimi kaça tekammül eder. Örnek kısa vade 3 ay uzun vade 1 yıl gibi

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Vayy tmm dostum
; ))

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hep bu pandemı yuzunden ıste parklar bahceler hep kapandı bunaldı bebeler evde :))

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Verirken cesareti gösterdiği gibi, konu ile ilgili olarak konuşup tartışıp açıklayıp cesaret gösterse diyeceğim ama öyle birisi yok ki.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

o ds lıke marıfetını saglayan yıl dızları ego tatmını ıcın degılde keske bılgılı oldugu ıcın verseler bu kısılere :)))

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Fırsatlar ülkesindeyiz, yap otur sonra izin al mantığı:)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Alt komşu bak biri beğenmemiş yorumu, üstüne alınmış yalduzlu. :) Düzeltmeyeyim kalsın.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

kacak ınsaat yaparken ıyıydı ama :)))

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dostum bırak şu alt komşumu @RESSST i. Geçen sene benim beşonlarımı kırdı , temele dinamit yerleştirirken yakaladım. 333 ve 295 davası

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Elinize, emeğinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

kımseye kendımızı begendırmek gıbı bı derdımız yokkı zaten kendısıne baksın herkes once :)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Dostum güldurdün beni bu slagonla bizi ciddiye almazlar ; ))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

İyiyim sağol sen nasılsın. Bu seneninki de Burjuva yuva yapmış söğüt dalına yavrusunu Emperyalizm kapmış gordunmu olurmu bu nasil :)))

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Dostum nasilsin ve ogünleri hatirliyormusun hani bir cisim yaklaşiyor muhabbetimizi geen sene mart ayinda ; )) simdide yine ikimiz tam tersi ölan bir slagon bulmaliyoz birkac hafta sonrasi icin acaba nasil bir slagon olmali bu sen anladin dostum ne demek istedogimi
; ))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

gercekten bunu soruyorlarmı yanı. 2 h ıle 24 h arasındakı zaman dılımını kavrayamayanlar mı var hala :)) ilkokul 1/2 sınıf konuları bunlar yahu sorsan bılgı cagındayız akıllı tel ın en ıyısını ısterız ama aradakı farkı kavrayamıyoruz guzel kafalar bunlar gercektende :)))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Elinize sağlık hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Onsveys45 ()

İyi geceler hocam

1BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Teşekkür ederim. Bol kazanlar dilerim.

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

teşekkür ederim. Bol kazançlar dilerim.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık sayın hocam gerçektende tam olarak böyle oldu yerinde tespit kutluyorum saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tebrik ediyorum sn murat taner aynı hareketi 25 şubattada yaptı ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum