Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 06:45:29
EUR 34.9839 06:45:29
USD 32.2051 06:45:29
ALTIN ONS $2414.8350 06:45:29

Grafiği gönderen: Bünyaminy

rötatif ytd

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

O konuda size katiliyorum tepkisiz kaldiginda bolinger bandi sıkıştıgında ya aşagıya yada yukarı sert hareketler oluyor. Sert hareketleri insallah yukari yapar diyelim o zaman :)

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

73.1 sınırdı lakin şu anda dünyada onca yatırım danışmanı bence başka bir durumdan etkilendiler ve ona göre gard alıyorlar diyebilirim tepkisiz duraganlık trendleri degiştirir ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

100 gunluk rasyo ortalamasi ve 73 den 62 ye bi canak yapip ordan duzeltme yapar diye dusunuyorum ve 50 haftalik ortalama 100 haftalik ortalamanin altina indi 200haftalikla da nerdeyse kesisti. Bunlardan dolayi birazcik olumluyum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

26.27 trendi kırıldıktan sonra 73.1 rasyo niçin saglam kalsın ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen öyle dostum. Her bir şeyi güzel ayarlıyorlar ucu ucuna getiriyorlar enternasyonel ekonomik düzen...

0BeğenmedimŞikayet

İBRAMÇAVUŞ ()

Hocam hayırlı aksamlar

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sadece akıl oyunları dostum teknigi haberleri ekonomik konjektürü ona göre uyduruyorlar ve hep senaryoları tıkır tıkır işliyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

73 bekledigim bi duzeltmeydi zaten o gelirse sasirmam da 78 de gelmesin bunyamin hocam :) kendimi ona hazirlamadim hic. Rsi dipte o yuzden ben burdan 78 i beklemiyorum. birde us10y ile dxy yukselisi tamamladi gibi onlar bu hafta duzeltme yapar 1 2 hafta emtialar rahatlar. Ordan da 78 olabilir buna hazirlikliyim :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teknik eyvallah ama diğer senaryoları ayrıca değerlendirim ben genellikle. Bu ara fazlaca teknik çalışma yaptım ama ekstra kurgu ve senaryolar çeşitli araştırmaların yansımasıyla da harmanlama yapmaya çalışırım hep grafik analizlerimde. Bakalım h. sonu teşvik diye paket diye millete malı verip tepeden daha derin dip falan mı yapacaklar yahut yukarı cidden gelecek mi bazen seyretmek de gerekli. Daha 21 Mart Gündönümü falan var ufukta onun etkisi de ayrıca alternatif olarak potada...
ABD 10 yıllıkları dahi aşırı manipülatif bir araç oldu bugünlerde. Korkuyu verdiler bakalım gerçek mi yoksa oyun mu kalacak. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn boss dostu. kurgu ve senaryolar biz teknikle boguşurken kurgu ve senaryoları atlıyoruz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

73.1 veya 78 rasyo olabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

pilargetor ()

Teşekkür ederim hocam...

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Sayın Bünyamin kapanış la ilgili İnşaAllah olumlu veya olumsuz haberdar ederseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ağzına sağlık çok yerinde değerlendirmeler sevgili dostum

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yaparlar :) ben olsam bende yaparim.

O zaman diyorsunuz ki altin 2 ileri 1 geri sonra 1 ileri 2 geri ayni yerlerde durur.

Gumus de 2 geri 1 ileri 2 geri 1 ileri rasyoyu yukari tasir.

Dogru mu anlamisim. Bunu dun altin mi alsam gumus mu derken dusundum ama risksiz heyacanli olmuyor diye gumus aldim :)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tamam altın kırdı dip yaptı ve bu rasyoyla gümüşünüz var gümüşü altına parite yaparmısınız 80 rasyodan aldıgınız gümüşle ytd

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

İnşaALLAH Bünyamin Hocam dediğiniz gibi kimsenin kazancı heba olmasın malına sağlığına zarar gelmesin

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende normalde rasyo 67.7 yi kirarsa 73 gelir dedim bakalim bi igne atti kircak mi kirmayacak mi izlemedeyim ama 73 ustu suan icin rasyo da yok gibi cunku 85 den gelen dusus un en tepesi 73 ler. o da gumus 23.2 lerde altin ons da 1672 de olursa altin yukarda kalirsa 23.6 da durur gibi. O zamanda 27.1 den 23.6 ya dusmus gumus un en azindan 25 25.5 lara tepkisi olur diye dusunuyorum. Burdan alan adam tekrardan zarar kes yapsa bile kaybi olmaz gibi. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Dpgru anlamışsınız ytd

Gümüşçü_59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn ahmet hocam işin esprisi şu anda bıcak sırtındaki grafigin riski gibi diger risk analizi tedirginligi 30 ları konuşurken dedikki bakın burda bıçak sırtı gimball deyiz geldik 25 e şimdi spegin kaldı iki senaryosu ve inanın adamlar para kazanmayı hesapladımı acımazlar isterimki bizden kimselere zarar gelmesin ytd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Yani bu dip farklimi hareket etti. Kapanista belli olur mu hocam yukari donup dönmediğî

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Estağfurullah Bünyamin Hocam sizin öngörüleriniz sağlam analizleriniz güvenilir risk var diyorsan insanların iyiliği için illaki

Alımlara ara verdim Hocam önce aldıklarımız şu an zararda bekleriz artık nasip be Hocam
Sağolasın ikazlar için

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Daha önceki dip yapışlarda ilk iki saate 1 dolrlık tepki yapıyordu ve bunu rasyo ile yapıyordu şu anda 61.8 i kırıyor sonrası 100 ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Cok haklisiniz 24.8 den donerse ve 27.06 yi gecemezse benim hedef 22 ler. Ama benim bi calismamda da burdan 23.6 ya gelirse ordan 26 tepkisi ordan asagisi cok uzak orayi soylemiyim :)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn los anarquesta ika tane senaryo var ya 24.6 dan döner 27 ye gider yada aşagı gider bıcak sırtı grafikten anlamışsınızdır ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam bende ayni seyi dusunuyorum. Bende cok tedirginim aslinda ama şimdi şöyle de bi durum var. Piyasa insanlari dususe o kadar cok inandirdi ki artik insanlar bu tepki bu tepki diyecek alamayacak bi bakacagiz nisan 20 mayis 20 de 2160 gelmis :) hava ne kadar olumluysa o kadar korkarim hava ne kadar olumsuzsa o zaman korkmam demekki yukselis baslayacak.

1775 cok onemli altin icin oraya illaki tepki verecek orayi gecemezse o zaman ben sizden daha cok korkarim hocam. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Belli bir müddet gümüş alımına girmeyecegim diyebilirim sn losanaquesta 5 dolar düşmüş gümüş altın 100 dolar düşmüş ve tepki verir gibi yapıp alt destegi yokluyor her seferinde ve bu beni biraz tedirgin etti altın sıkıntılı ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dun bende son tepe 26.4 den 25.05 e dustugunde en azindan 0.7 tepki verir diye aldim dedim dusus bitmezse gece satarim sabah kaldigim yerden devam ederim. Hic bekledigim gibi olmadi ama bugun bekledigim gibi oldu. Dusus bitti gibi birsey ama bakalim yinede. Tepkiyi nereye kadar vercek asil mesele orda. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sizle alakası yok sn losanarquesta terzi kendi sökügünü dikemezmiş benim hesap o dünkü alışta 50 cent tepki gelmeyince olan oldu bugün düşecegi dünkü rötatiften belliydi bilerek lades dedim spekin hesabına yazdık geri alırız yön güney bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam kusura bakmayin sizin zarar benim yuzumden normalde dun donus yapmisti ama ben alinca geri dustu :) bende 1 aydir almadim aldigim gun tepki bile vermedi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum