Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 18:01:32
EUR 34.6628 18:01:32
USD 32.3589 18:01:32
ALTIN ONS $2305.2500 18:01:32

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Grafiğimizin güncel görüntüsü. Son halini heycanla bekliyorum..

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞhaneli29 ()

Üstad 26.20 altında kapanış satışları derinleştirir mi , bu rakam bi aralar çok önemliydi?

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

14 marttan sonra düşüncenizi sorsam erken mi cvp için dersiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

pakapaka ()

Hocam tekrar 26.46 gorucek mi bugün şimdiden teşekkür ederim saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Üstad 26.46 dan sonra aşağı gelecek anlıyorum doğru değil mi :) elim de az gümüş var 6.29 da 26.4xx te sattım çünkü ... emeğine sağlık gülmeleriniz ailece daim olsun inş

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Eline sağlık Selçuk Hocam
Verdigin rakamlar ve tablo saat gibi işliyor istifade ediyoruz taktir tebrik ve dua ediyoruz sağolasın varolasın
Selâmetle kalın

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Güldürdünüz ben akşam akşam soyadaşım :) Çizime sevğimi kattım diyelim :) Rica ederim.

Şuan bize Lazım olan 26,46 üzerine yerleşmesi. Son turu 26,46 üzerinde tamamlayacağız. Hayırlısı bakalım.

İstanbul_un_babası için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Üstad bravoo... çizimi pergellemi yaptınız kuyumcu terazisi mi bilmiyorum ama cukk.. ! Al satta emeğiniz bilgi desteğiniz var tşk ler

9BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hakkım varsa helal olsun saolun sizlerinde emeğine sağlık.

27,40 beklentimi soranlar olmuş genele cevaben ;

Londra piyasası Rövanşı bitirmiyor 25,92 Kanal dibi demiştik ve iğneyi 2. kez 25,83 e kadar attı. Takriben 14 mart a kadar bu zikzaklar devam edecek. Bu bağlamda beklentim devam etmekte. Rabbim şaşırtmasın . iyi akşamlar

kznlr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kznlr ()

@selcukcelik hocam helal olsun emeklerinize , tablonuzu takip ediyorum 26usd gel 27usd git o verdiğiniz bilgiler çok değerli, hakkınızı helal edin

kznlr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kznlr ()

selçuk hocam helal olsun emeklerinize , tablonuzu takip ediyorum 26usd gel 27usd git o verdiğiniz bilgiler çok değerli, hakkınızı helal edin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

27.70-28.0 olacaktı yanlış yazmışım.
Açıkçası ben de öyle düşünüyorum
Hedefi gelir belki de sonrası işte biraz çetrefilli olacak sanırım yine.
21 Mart yaklaşıyor bir taraftan
İnşallah hayırlısı üstadım

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Saolun hocam sizinde emeğinize sağlık.
Buralardan bi panik havası estirirler ( 26,65 )
Lakin ben hedefine ulaşacağını düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eline emeğine sağlık Selçuk Çelik hocam.
1S. 'deki alçalan kama da kırıldı 28 ufukta göründü gibi
Ben de bi 26.70-28 bandı gelir gibi düşünüyorum ama belirttiğiniz direnci ve bazı başka dirençleri aşarsa tabi. ytd

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Al- sat tavsiyesinde bulunamıyorum. Hedef rakamlar belli. Ona göre bir seviye ayarlarsınız.

narmanlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

narmanlı ()

Hocam nerden satalım alttan almak için

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum