Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0896 10:20:57
EUR 35.1295 10:20:57
USD 32.2170 10:20:57
ALTIN ONS $2388.4550 10:20:57

Konu: Çekirge_58 kardeşimin çalışmalarıdır. Ytd.

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

hoşbulduk paşam nasılsın sende benim için kıymetlisin dost

Cekirge_58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Güzel insan, benim için kıymetlisin. Hoş gelmişsin.

ATSIZ25 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

engeli kaldırdım toplu engellemede araya gitmiştir :)
@dejavue_1905

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@ATSIZ25 değerli dostum, elçiye zeval olmaz. @dejavue_1905 arkadaşımız sizin tarafınızdan engellendiğini iletmiş. Alt yorumu okumanızı rica ediyorum.

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Değerli hocam atsız hocamız engel atmış bana galiba , aramızda bir dialog geçmemişti sebebini merak ettim . Rica etsem belirli bir sebebi varsa söyleyebilir mi ... Yanlis anlama olmuş olabilir mi

11BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Bak güzel hemşehrim, sana akılcı yorumlar yapan kendilerini uzun zamandır tanıdığım, duruşlarını karakterlerini ve yorumlarını beğendiğim kişileri yazayım. Bu arkadaşları yakından takip edin. Gördüklerini iyi niyetle yazarlar, insanların kazanmasını isterler. İsmini yazdığım arkadaşları da yakından takip edin. Yorumlarına itibar edin.
@66vip , @Aytaç_fb41 , @ATSIZ25 , @62Dersim , @_MuratTANER , @selcukcelik , @USTAMM , @ALONE_EAGLE , @BossVurguncu birkaç arkadaş daha var ama aklıma gelmedi. Bu arkadaşları da takibe alın. Yorumlardan etkilenmemek için yorum ayarlarınızdan takip ettiklerimin mesajları diye değitirin. Sadece bu arkadaşların yorumları düşer sizde delilsiz, tekniksiz ve temelsiz yorumları görmemiş ve etkilenmemiş olursunuz.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Hemşerim inan uyuyamıyorum moral im çok bozuk. Yorumlardan çok etkileniyorum İnşallah sizlerin sayesinde kurtulurum.

4BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Değerli Hemşehrim, elimden gelen yardımı yapmaya gayret ederim. Gümüşte fırsatlar bitmez. Öncelikle şükretmek lazım. Sağlığımız en büyük servetimiz. Başımıza gelen her işte hayır olduğunu bilmek ve durumlar ne olursa olsun şükretmek lazım. Moral ve motivasyonumuzun iyi olması psikolojimiz açısından önemlidir. En önemlisi sabırlı olup beklemek ve full işlemlerden sakınmak lazım. Full alım satım yapmayan yatırımcı zarar etmez bunu bilmek lazım.
Sana moral olması açısından bir kaç veriyi paylaşıyorum. Gümüşte fırsatlar bitmez.
Elimizde daha önceki hareketlere baktığımızda

24 Subat: 3,7407 (Tepe)
18 Mart: 2,4285 (Dip)

7 Agustos: 6,9644 (Tepe)
12 Agustos: 5,4570 (Dip)

1 Eylul: 6,8412 (Tepe)
24 Eylul: 5,3652 (Dip)

6 Kasim: 7,1273 (Tepe)
19 Kasim: 5,4x (Dip)

1Şubat: 6,98 (Tepe)
4 Şubat: 5,84 (dip)

Sabırla bekle. Zarardayım diye hırsla hareket etme. Hırs insanı batırır.

0BeğenmedimŞikayet

Fil ()

Arkadaşım çok atlamamakta fayda var.6:00 ve altı gelirse al ve bekle 6,50 ve üstü gelince sat. Emir ver ve ekranları takip etme

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Değerli hemşerim benim durumumu size anlatayım. Benim 50 Kg gümüşle başladım şimdi ise elimde olan parayla 30 Kg zor alabilirim. Neden eridi derseniz hep yükseklerden aldım düşdü. Ben alınca düşdü, satınca ise çıkdı bir şanssızlık gidiyor. Birde sitedeki yorumlardan çok etkilendim. Aşağılara düşen dediklerinde zarar kes yaptım aşağıdan alıp ortalamayı düşüreyim derken hep zarar ettim. Hemşerim durum bu sizin yardılarınızı bekliyorum. Herşey için teşekkürler gardaş

0BeğenmedimŞikayet

Mete_mete ()

Helal olsun sana hocam Allah razı olsun ne güzel bir düşünce bu

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Me güzel bi yorum. Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin. Allah razı olsun insallah

5BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Üstadım yıldız olsa da olmasa da önemli değil. Tek derdimiz anlık verileri sitedeki ülkemin insanı ile paylaşmak. Elin conisi kazanacağına benim güzel yurdumun insanları kazansın. Benim insanım kazancından sadaka, fitre, zekat ve hayır verir. Elin conisi ise mazlumların elindekilerini alır.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Yıldızıniz her daim parlasın, teşekkürler herşey için kıymetli insan ...

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Değerli kardeşim bunun bir değeri olmaz, takip edilir destek dirençler. Kısa al satçılar desteğe bakar kıramazsa oradan parça alır dirençten satar. Gümüşün alım fiyatı herkese göre değişir. Soruyu şöyle sormuş olalım.

Gümüş nerden alınır? nerden satılır?

1. Destek ve dirençler takip edilir. Alım için desteğe gelmesi beklenir ve mum kapanışları takip edilir. Eğer desteği kırarsa alınmaz ve alt desteğe gitmesi takip edilir. Alt desteği de kırarsa bir alt destek takip edilir. Destekleri kıramayıp mum kapanışları yapana kadar alınmaz ve desteğin üstünde mum kapanışları geldiğinde alım yapılır.

2. Gümüşün hangi desteğe ineceği belli değil o zaman ne yapmalı?
Elimizdeki parayı meblağına göre 5-10 parçaya ayırmalı ve her alt desteği ziyarette parça parça toplanmalı ve ortalama düşürülmeli.

3. Nasıl satılmalı? Destekten alınan gümüşler dirençlere geldiğinde kırıp kırmadığı takip edilmeli. Direnci kırarsa satılmamalı bir üst dirence gitmesi beklenmeli. Eğer kar marjınız iyi ise her dirence uğradığında elinizdeki gümüşün miktarına göre 5-10 paraya bölüp her direnci ziyaretinde bir parça satılmalı ve kar alınmalı. Eğer direnci kıramayıp çekilme yaparsa alttan gram arttırarak toplanmalı.

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Her zaman başım üstüne, sen benim gururumsun, Allah ilmini arttırsın.

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Can hemşerim sizin yaptınız daha iyi ise bende öğrenip yapabilirmiyim.

4BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Benim hesabımın yıldızı olmasa da benim yıldız ablam var. Sağolasın ablam. Sayende grafikleri site ile buluşturuyoruz ve yorumlarımız görselle destekleniyor.

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Hocam kactan almaya baslanir gumüs

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Can dostum candan dostum, rabbim kazancınıza Halil İbrahim bereketi versin inşallah.

YeniHoca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@RG58 değerli hemşehrim, ben gümüşten dolara, dolardan gümüşe geçişler yaptığım için benim hesabım senin hesabını tutmayabilir. Dolar kurundaki dalgalanmalar gramtl ile alım satım yapacaklar için büyük faktör durumunda şu koşullarda. Bir çok veri takibi yaptığımdan ve tl ile alım satım yapmadığım için gramtl fiatları ile ilgili çalışma yapmıyorum. @_MuratTANER üstadım, bir çok indikatörü aynı anda kullanıp aldığı anlık sinyalleri sitedekilere iletmektedir. Üstadımın yorumlarını beğenerek okuyorum. Veri takibini benden gramtl fiyatını da üstadımdan takip edebilirsin.

0BeğenmedimŞikayet

YeniHoca ()

Selamün Aleyküm @Cekirge_58 hocam,
Tüm bilgileri önümüze sermişsiniz. Bize karar vermek kalmış.
Emeklerine sağlık...
Bereketli günler olsun...

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Hocam aynen dediğiniz gibi, yarı tl 'deyim, yarı gümüşteyim. Beklemedeyiz inşallah. Güzel öneri ve paylaşımlarınız için çok tşk ederiz değerli hocam.

2BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

VİX değerinde de geri çekilmeler vardır. Şuan top ortada gibi durmaktadır. Muhtemelen ABD açılışı ile yön tayini yapılacaktır diye düşünüyorum. Her iki senaryonun da gerçekleşme ihtimali vardır. İkisine de hazırlıklı olmak lazım.

_MuratTANER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler hemşerim Tl bekliyorum

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Emeğine yüreğine sağlık Cekirgecim:)

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

- >6,35
Veriler için teşekkürler ustam. Olumsuz senaryo gerçekleşecekmiş gibi geliyor bana. Ama size aynen katılıyorum. Piyasayı iyi takip ederek pozisyonu ona göre almamız gerekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@Cekirge_58 hocam emeğinize yorumlarınıza sağlık, saygılarımı sunarım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum