Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 12:08:12
EUR 34.8238 12:08:12
USD 32.3379 12:08:12
ALTIN ONS $2301.8900 12:08:12

Konu: <@kıncı> DoLar & Gram alım yaklaşıyor..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
dolar ve gramda son bir düşüş sonrası artık toparlanma olmasını bekliyorum
DoLarda kırılan siyah düşe trend çizgisine tekrar dokunum yükseliş onayı almasını beklerim

Gram tarafında son bir dip daha yapmasını beklerim fakat onsdaki beklentim olan 1680 civarında gelmesini bekledigim teşvik haberi ile ons tarafına desdek olabilir, gramda 400 civarından kademeli olarak 360/370 bandınada gelicekmiş gibi yayılan alımlar orta uzun vade için güzel kazançlar saglıyabilir YTD..

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Captainnnn ()

Nefis dedimya üstadım hep en dibini arar hep en tepeyi arar

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

393 görüldü, fazla durma hemen tepki geldi ordan

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Helal valla hocam )) 400 altı gelmediği için demiştim.. faizler artarmi ayın 19. da sizce

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zoru severim imkasız biraz zaman alır :) neden zor görünüyor ki ektra bir durum mu oldu trend hala aynı bana göre

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nisanci06 ()

Peki bir yilfa ne kadar olabilir hayalinizce

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Hocam. siz gram aldınız mı. 400 altı zor gbimi görünüyor artık

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zaman için bir şey diyemem ama hayalimde rakam gelmeden satmam diyeyim :) onunda gelmesi 1/2 yıl arası ancak olur heralde

HaLLac` için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HaLLac` ()

Kardeşim sen bir Alsa sende bizde rahatlıcaz:)Sen Alsan çıkacak zaten bu gram:D 1 ile 3 sene arası satmam demiştin sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Faiz boyleyken dolarin cikmasini cok istemem sahsen hem faiz hem dolar kotu olur isin sonu

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bagımlılık gibi bir şey yapıyor bende biraz ara vermeye çalışıyorum ara ara bakıyorum yoksa işden gücden elimizi çekiyorum buraları takip ederken

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

200 günlük agırlıklı ortalama 7,50
50 haftalık agırlıklı ortalama 7,45 bunların üstünde 2 hafta kapanırsa fikrim degişir şuan tam arafdayız bugün önemli düşen kanalın tam üst bandına yapıştı fiyat kırılırsa her düşüş alım frsatı olur..

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HaLLac` ()

Bende buraya bakmaktan boşlamiştim biraz:) Simdi dükkana gelenler çok beğeniyor, Buraya pek bakmamak gerek:S

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben 400 altını işaret ederken şart koyuyorum 410 altında haftalık kapanışlar olursa diye , yapılması gereken çok basit böl paranı 3 parçaya 400 civarından al 1 kademe düşüş devam ederse 2. kademeyi ordan al baktım 400/410 bandından yukarı döndük 430 kırılında ordan ekleme yap böyle bir strateji yapmak çok zor olmamalı iyice dipden tek hamlede almak için ugraşmak niye ki..

Captainnnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Usta nasilsin dolar icin halami fikrin ayni 7 50 sat yapilirmi biraz direnci gecemedigi xaman

0BeğenmedimŞikayet

Captainnnn ()

Almasına alırlar da 400 altını işaret ederseniz devamlı oralardan alamazlar çünkü nefsi ordan almak ister

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah kardeşim halletim çok şükür dün bütün gün ugraşdım dükkanı boşlamışım biraz onu anladım :)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

400 civarından bir parça alım yapabilrdin aslında maliyetin baya yüksekliş 1 parçada 400 altına düşerse ordan yapabilirsin 400/410 bölgesi kuvetli desdek oranın altında 37x ler daha kuvetli diye defalarca yazdım iyice dibi aramaya gerek yok aslında maliyetinden 100 lira aşaıdaki bir altını almakdan korkmamak gerek

dünyaye için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HaLLac` ()

Akıncı hocam hoşgeldin, Dizdinmi rafları kardeşim:)

0BeğenmedimŞikayet

dünyaye ()

yani nerede parça alalım nerede parça satalım. ben 545ten 507 ye düştü daha da düşmez diye aldım zarar ettim. bundan sonra nezaman alalım da daha fazla zarar etmeyelim diye sordum. hangi parametrelere bakacağız bunu söylerseniz sevinirim teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dolara baglı şuan için 7,50 yukarı geçip kalıcı olursa 400 ler dip oluyor artık deriz. onsunda aşagıya fazla gidecek yeride kalmadı gibi MB kararı önemli birde powelın konuşması tahvil işine müdahale gelirse doların önüde set çekilir bir süre daha

Kral6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

Gram için 400 altı artık zor gibi görünüyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

393 den altın satılmaz kardeşim kademeli alım yapılır..

0BeğenmedimŞikayet

dünyaye ()

teşekkürler 430 olursa yukarıya çıkacak alalım, 393 olursa dahada düşecek bir parça satalım mı demek?

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yukarıda 430 aşagıda 393

0BeğenmedimŞikayet

HaLLac` ()

Dolar çıkmasa idi tam Akıncı hocam in dediği rakamlar gelmiş oluyordu dün ile bugün, ama yine gelemez diye bir şey yok, Yukarıda gidebilir belki

Glun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dünyaye ()

hocam kırılımın yukarıya mı yoksa aşağı yönlü olduğunu nasıl anlarız? kaçı geçerse yukarı kaça düşerse aşağı yönlü kırılım başlar

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yükselişe geçti diyemeyizde yataya baglıyor gibi bir durum var kırılımı yönünü görmek gerek 405/415 arasında dinleniyor bu hafta

Glun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

olabilir tabiki ama normalde böyle kırılımlar sonrasında onay için geri gelmeler olur çapraz dolar tl olunca işler degişebiliyor dünyanın en tehlikeli çaprazlarından birisidir abuk sabuk aşırılık içeren hareketleriyle..

Kullanıcı_adı_kalmamış için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kullanıcı_adı_kalmamış ()

Akıncı bey retest etmeden de yürüyebilir. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Glun ()

@Akıncı bey gram altın için yükseliş trendine geçti diyebilir miyiz yoksa tekrar bi 400 altına inmesini bekliyor musunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum