Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 15:02:40
EUR 34.7839 15:02:40
USD 32.2611 15:02:40
ALTIN ONS $2318.6700 15:02:40

Grafiği gönderen: Bünyaminy

tepkide satarım ytd

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediemist ()

Eee .. Simdide dusecek diye insanlara korku pompalıyorsun .. zararkes öneriyorsun .. panik yaptırïyorsun .
Gumuscusun , varsa bilgin gukus sayfasinda gümüşle ilgili dusuncelerini paylas

Ali_Fırat_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cetin36 ()

bünyamin bey bu tepki yükselişi gece asyadamı yapar yoksa gündüzde yaparmı nezaman satmak gerekir

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı Huzurlu geceler Selâmetle kalın Mehmet Hocam

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet sağ olsun değerli bilgi ve değerlendirmelerini bizimle paylaşıyor...
Hayırlı geceler

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Mehmet Hocam @Bünyaminy Hocamı buz dağına benzetirim hep
yüzeyde görünenden daha fazlası derinliklerinde gizli

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Güzel tespitler syn Bünyamin
Ve bu bilgileri bizimle paylaştığınız için kendi adıma teşekkür ederim
Hayırlı geceler bereketli kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Kişiselimi okuyup hızla prafilimden uzaklaş beğenmedime tıklayan şahıs!

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Tsk ler abi

5BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn melankolik emtia piyasası jeton veya borsa gibi degildir teşvik bu sefer ekonomik genişleme ile yani fedin para basması ile verilmeyecek tahvil satışıyla topladan paradan verilecek bunu hesaplıyanlar şöyle hesapladı altından çıkılan para tahvile gelecek ve altın onsta büyük konsolidasyon olacak ve oluştu bu boşlugu ayılarla doldurup faiz açıgını kapatacaklar şimdi şunu söyleyebilirim aşagıdan toplama yapıp onsları yukarı taşıyacaklar ve bu yukarı taşıma etkisini martın ortasında görecegiz altın ve gümüşte sorunuzun cevabı bende bu muhtemelki yarın gümüşte alıp satmak için pozisyon açaçagım anlamı belki bşraz tepki verdiginde elimdeki parçayı satıp biraz daha düştügünde yeniden gümüş alacagım bol kazançlar ytd

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Ayılar esir almaz sn sadece seyir kambur kalmıyalım ben bogalarla ne zaman hareket ettimse veya tuzaklarına göre hesap yaptımsa hep zarar ettim ayılarla birlikte alınan hiç bir şeyden zarar etmedim ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn okan nako onu anca ekranlar açıkken hesaplayabilirim şimdi ne söylesem yalan olur aşagı kesti veya yukarı kesti diye anlık paylaşıyorum zaten parça alırken tepki için aldım baktık düşecek veya nerde duracak yazarım ytd

OkanNako için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Bikez boğa süstü, ayı pençesi boğa boynuzu kadar acıtmaz şahsi kanaatim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Emin misiniz teşvik ne kadar fiyatlamaz da düşüş mu bekliyorsunuz bünyamin bey?

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Abi son olarak kac onsa kadar dusebilir abi
Tsk ler
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Evet sn okannako tahminim pazartesi tepkiden sonra elegi bir daha salıycaklar ytd

OkanNako için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Muhtemel olabilir 374 haftalık çevrimin ilk sürgüsündeyiz muhtemeldirki ayıların ucuz altın ve gümüş toplama zamanları ellerinde onsları düşürebilecek miktarda altın gümüş var ve hepsini düşükten alacak kadar nakit güçleri var bu pozisyonda ya long işlem açılıp ekrandan uzak durulur yada çok dikkatli bir şekilde şhort işlemlerle ayılarla birlikte hareket edilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Bunyamin abi pazartesi gece 2 acilis icin degilmi abi
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Rasyo da etkileyeceğinden ben de tepki bekliyordum. Benim sell durumum da tam tepkilik şuan o yüzden kovalıyorum, altan alma şansı doğabilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn sadece seyir. Cuma gecesi 30 dk up gösterdi beklentim bu kurda 6.5xx di rsi yönleri hesaplandıgında şimdi 15 dk up veriyor kısa kalabilir pl manipülatif altın ons endeksli baktıgımda şahsın kısa kalacagını anlarsam ki şu anda bende görünen tepkinin kısa kalacagı bunun sebebide altın onsun ve rasyonun durumu olur 26.83 geçerse 27.24 ve 27.37 nşa da kısa tepki kalacagını anladıgımda yazarım ytd

1BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

6,45 - 6,55 arası mı tepki gelebilir hocam hesaplara göre

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Beni onure ettigin için ben tşkr ederim sn ali fırat can

0BeğenmedimŞikayet

Çermik ()

Kardeş USD miktarı azaldı.. hep derim USD artırmak olmalı..
Zararın bir kısmını çıkardığına sevindim..

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Fırat_can ()

Sorma sevgili Abem dolar satirdilar insanlara 6.90 dan 6.50 gelecek diye diye sonuç ortada sizide tebrik ederim gerçekten dedikleriniz hepsi çıktı onslar teşfik öncesi bir oyuna benziyor sanki hocam gram olarak kötü durumda değiliz çok şükür dolar desteği var .. inşallah düzelir umut ediyoruz

Çermik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çermik ()

Zaten medyanın baskısı, USD 6,66 ya gelir yaygarası insanlara panik yaptırdı..
Kur nereye inerse insin döner 7,70 mutlaka görür dedik..
Düştükçe aldım.. geri çıkışta nerede alttan aldıklarımi çıktım kısmen..
Onslar çok kötü yalnız.. umarım onlar da döner

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Fırat_can ()

Bereketli olur inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Fırat_can ()

Panik satış kaybetirir .. Allah razı olsun güzel insan öğretti bana panik yapmamayı sabırla beklemeyi zararımin 15 bin lirasini hemen hemen kurtardım .. sayın bünyamin kardeşimin sayesinde ne mutlu ona çok sağol güzel insan ..

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tşkr dostum

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Hayırlı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Parça aldım dostum

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Gümüş mü aldın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum