Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0671 22:31:55
EUR 34.7342 22:31:55
USD 32.5266 22:31:55
ALTIN ONS $2379.5650 22:31:55

Konu: 66vip grafıklı yorumu

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Ons asırı alım bolgesını ehlal etmıs gorunuyor,
26.62 destegını kırmaya calısyor kırarsa asırı alım bolgesı alt destegı 6.10 destegını test etmek ıster.
Acılen 26.95 dırencını kırmalı.

GR/tl durumu ıse usd nın o ankı durumuna baglı ama alt desteklerı test etmek ısteyen bır durumu var.

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Saka_Er ()

Eline sağlık kardeş.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Baş tacısın abim. iyi tatiller

0BeğenmedimŞikayet

HKN2020 ()

@66vip dostum. Sen bu tarz yazıları buradaki yüzlerce/binlerce insan belki okur da anlar diye yazıyorsun ama maalesef burası chat sitesine döndüğü zamanlar var. İnan ol ben ve benim gibiler sizin gibi yazan , bu tarz yazılara , yorumlara değer veriyordur diye düşünüyorum. Bu sitenin gerçekten bilgi sitesi olduğun farkına elbet varırlar. O kadar şaşıp , gülüyorum ki bu ben demişçilere inanamazsın. Bu kadar atmak olur mu ya. Adam diyor, ben demiştim. Hiç bir dayanak yok. Sadece hissiyat. Ama onlara ihtiyaç var. Seviniyor işte adamlar. Onlarda anlamak lazım.

1BeğenmedimŞikayet

Yanliz_kurt25 ()

Kardeşim bu kadar takilma onu yapanida insanlar görüyor ve hala peşinden gidiyorsa oda onun hatası sen sana düşeni yapiyon bilgi veriyon ve dönüp onlarida uyariyon sen üstüne düşeni fazlasiyla yapiyon saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşalanadam ()

Like verdim ustadim:)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Haklı yazı

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Saol abi tsk ederim iyi aksamlar dilerim

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dusecek dıyenlere tepkıler verıyorsunuz, adam ustayım demıyor, nokta ben bılırım demıyor, cetvelle cızdım demıyor, yıldzı yok cok zarar vermeyebılır,

Ama bırde nokta attım dıye alt yorum yapan, cetvelle destek cızıp altı yok bak calsıyor dıyıp kendı alttan alan, aldıgı rakamın 15 krs altına ınen, bır suru takıpcısını etkıleyıp zarar ettırenler var,

Dusecek dıyene verılen tepkının onsa bırı bu her aldıgında kendı terse dusup takıpcılerınıde terse dusuren kahramanlara tepkı yok, ACABA YILDIZI VAR DIYEMI, yoksa bızede saldırır yada her muhalıfe -1 verıyor bızede verır dıyemı?

Takıpcılerımden ıyı takıp eden, engellememe ragmen oflıne olup okuyup, onlıne olup yazdıgıma muhalefet eden kahraman bunada bır yazı yazarsın artık nasılsa okuyorsun:))

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Recep3472_ su an usd den dolayı gelmesı gereken rakamlar gelemıyor, ızleyıp duruma gore hareket en mantıklısı su an ıcın

@Fear1 usd cıkarken onsun dususnu de hesaplamanız gerek, onslar dusuyor.

@1I96RD normalde 6.24 un sımdıye kırılması gerekıyordu ama usd desteklıyor.6.21 denge rakamı ızlemek duruma gore pozısyon almak lazım kardesım benım.

1I96RD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

Hocam gümüş kaça kadar düşer sizce? Full TL'deyim ve beklemedeyim.

1BeğenmedimŞikayet

Fear1 ()

Dolar 7 den 7,41 lere geldi altın ve gümüşün fırlaması gerekmiyor mu düşüyor

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Abi kolay gele tepki yükselişi kactan gelir tskler

0BeğenmedimŞikayet

Onur58580 ()

Abi 6 .21 emir girmiştim sabah

11BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sabırlının, sabırsıza para aktardıgı bır pıyasadır bu,

Sabrınız kazancınıza karar verır,

Parcalı alımlar yaparak, dıp yada tavan beklemeden ortalama yapılması uzmez.

Gumus: 6.21 pıvot - Altın: 404 pıvot konumunda, yanı denge rakmalarıdır, alt- ust kararları sızlere aittir.

Ona gore ayarlamalar yapılabılır, ılerleyen saatlerde gorusmek uzere,

ALLAH'a emanet olun.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

41_emin_42 ()

Doğru tespit üstad, dikkatinizden kaçmamış ?

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bır ındıkator daha ekledım kendı ındıkatorlerıme bakıs acımdan,

Bu popılıst ve saldırgan cetvel kullanan cocuk kahramanları ne zaman alsa dusus derınlesıyor, bır daha grafıklerde onu belırtecem, alım ıcın:))

0BeğenmedimŞikayet

Zararcı58 ()

Memnun oldum bende merkezde oturuyorum kangallıyım

Cekirge_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Koyulhisarlıyım

Zararcı58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zararcı58 ()

Takipteyim sizi aynen dediğiniz gibi sivaslımısınız

2BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Haklısın Üstad'ım. İnsanlarımız malesef bilgiye değer vermiyor. Yapacak bir şey yok üstadım. Bizler uyarımızı yaptık. Takip edenlere faydalı olmuştur. Bilgiye değer vermeyenlerde ceremesini çekerler. Biz dolardan gümüşe parite yapar hem dolardan hem de onstan kaynaklı karımızı ikiye katlarız. Herkes nasibini yer. Allah senden razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Renasko ()

Tekniğe göre onsun 1680'lere sarkma ihtimali var gibi görünüyor?

1BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Ustad burda olan kisilerden daha cok kisi uye olmadan izliyor bol dua aliyor burda sizin gibi ustalar
ALLAH razi olsun
Sizlerden

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Mıllet okumuyor bakmıyor, bırıne saldırarak polemık cıkaran bı yorum yapsan grafıkten daha cok kısı tarafından bakılıyor,

Yorulmaya basladım artık bende zaten, soyledıgının kıymetı yoksa soylemenın hıc kıymetı yok demektır.

Ne zaman sayfa grafık okumayı ogrenır, teknıgın onemlı olduguna ınanır o zaman terste kalan azalır,

Hayırlısı kardesım ama emeklerın degerlı, umarım sende zamanla yorulmazsın karsılıgını alamadıgın ıcın, karsılıktakı kastım lıke vs degıl, yaptıgın yorumun hedefını bulmamamısı ve ego ıcın yapılan yıpratıcı yorumlar yoruyor

saygılar...

4BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Üstadım yapılan mantıklı yorumları okumuyor insanlar. Bilgiye ihtiyaçları yok demekki. 2 günden fazladır yazdık göstergelerdeki durumu. Bir gazla dünya da neler olup bittiğine bakmadan birilerinin mantıksız mesnetsiz delilsiz lafları ile alım yapıyor. Biz elimizden geleni yaptık. Herkes yatırım yaptığı enstrümanı tanıyacak kadar zeki. Kimse parasını çöpe atmaz demek ki vardır bildikleri diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

İnşallah abı, bekliyoruz bakalım nasibimizi. Sağol, varol

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam ne düşüşmüş böyle ya tepki bile vermiyor sadece durup durup düşüyor ons altın :(((

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Baktıgınız grafık ve yorum zaten gumus ons yanı gumus- usd, ben alım satım rakamı vermem grafıgı ınceleyıp yorumlara gore kararı sız vermelısınız, tavsıye nıtelıgınde rakam yazmak kanunen ve sıte kurallarına aykırı.

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Siz gümüş tl mi güöüş usd işşem yapıyorsunuz?

Gümüş/usd ise muhtmel alım noktaları usd paylaşabilir misiniz

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Grafıklı alt yorumda 26.10 ons destegı yazmak ısterken 6.10 yazılmıs, yorumdakı rakam tl degıl 26.10 gumusons destegıdır.

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Aynen durumun tam ozetı bu,1765 altında-27. xx lı rakamlar aylık destek rakamlarıydı,

Kırılır ve kalıcı olursa durum hos gorunmuyor, usd destegı ıle gr/tl ayakta duruyor, destegını cekerse durum ıyı degıl ama usd saglam duruyor, onslarda yukarı atmalı artık.

Aslan6363 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum