Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0858 07:20:46
EUR 35.0541 07:20:46
USD 32.2629 07:20:46
ALTIN ONS $2377.6550 07:20:46

Konu: Günlük ve 4 saatlikte düşecek sinyali 6,25 altına

Arada sırada 6,4 - 6,5 civarına ani çıkışlar yapsa da indikatörlerde bir kaç gün düşüş olabileceğine dair sinyal geliyor.

Elinde hiç gümüş olmayanlar 6,3x 'ten %5 parça alabilir (içindeki hissi susturmak için ama tavsiye edilmez yine de)

Elinde gümüş olmasına rağmen 7 TL 'ler için hazırlık olsun diye gümüş katmak isteyenler ise 6,25 ve altı hedefleri beklemeli YTD

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Hocam analizlerin hala aynımı. ? alım için 6.20 ve 6.15 e alım emri verdim? bi değişiklik yapacakmıyız?

_MuratTANER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

düşüş bitti demek için erken , düşmeyecek diyenler zaten ancak kabullendi düştüğünüü, 27.100 bandında dolar kuru uygun olduğun için ilk alımlarımı yaptım TL ile , dolar kurunda hafta ya artiş beklentim olduğu için ilk alım hedefim 6.10 gelemyebilir kaygısı da başlamadı değili , en azından 28.300 bandından sattıklarımı geri aldım , hala %35 nakitteyim

kimyagerme için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

- >6,27

Bu hafta bu kur ile kapanacağa benziyor. Önümüzdeki hafta görüşmek üzere.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık ustam teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

20 parça nedir ya :)))

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Aynen 20ye böldüm 2 parça aldım artık alımları öyle yapıyorum daha önce ağzım yandı:)

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Alt yorumda alım parçalarını en az 20 parça yapın demiştim. O yazılar görünmemiş olabilir.

Alım sinyalleri diğer mesajlarıma bakabilirsiniz. YTD

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

- >6,26

Düşüşü bugün gün kapanışına kadar izlemeliyiz. Ondan sonra 4 saatlik ve günlük indikatörlerin çizgilerine bakmalıyız.

Şimdilik Pazartesi günü de düşüşün devam etmesi kuvvetle muhtemel görünüyor.

5,5 olur mu?
Şu anki grafiklerde çok zor.

6,10x az bir ihtimal

6,15x orta ihtimal

6,20x kuvvetli ihtimal

YTD

kimyagerme için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

İki kuruş alım olunca para kalmaz dostum nereye gidecek belli değil değilmi?

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

- >6,26

saatlik indikatörlerde burası ilk çukur noktası olarak gösterildi.
Parça alım yapılabilir. YTD

Sonra her 2 kuruş düştüğünde bir parça alınabilir. YTD

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Bu mesajınıza göre pazartesi salı devam edecek gibi düşüş?
Diğer taraftan @drtunahan unahan hocamizin dediği ile örtüşüyor bu durum. Ayrıca 2-3 günlük dusus çok tepki ceksede @Egecan59 nin 5.50 hedefini bulması demek. ! ? Ne dersiniz murat bey @_MuratTANER

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Duymak istedigimiz sagolun hocam eksik olmayin

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Hocam nerelerdesiniz ses verin:)ne yapalım:)bekleyelimmi. Nerden fulleyecez

3BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

- >6,23

6,22 'e geldiğinde parça alım yapılabilir.

ve her 2 kuruş düştüğünde bir parça daha alınabilir.

Maksimum gideceği yer 6,17 olarak görünüyor şimdilik.

Full girmekten kaçının her zaman elinizde bir miktar TL bırakmaya dikkat edin. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Hocam alım için sabırla bekleyeyimmi?10 kg alacak kadar bakiyem var ne yapayım tavsiyen nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Kral_ekonomi ()

Dolar bu seviyeden gümüş almak içimden gelmiyor

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

6,25 ve altı diyelim.

Deniz82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dlkd ()

düşer mi 6.20 lere keşke düşse

Deniz82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz82 ()

6.24 u mu gösteriyor

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Onsların işi çok zor belki tl bazlı da doların ani tepkileri tekniği bozabilir ama indikatörler dediğinizi göstermiş zaten. Sizde harika yorumlamışsınız.

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Evet. (En az)

Şimşekkk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Eyv hocam. Yani benden bi iatepin olursa elimden geleni yaparım. mutlu olurum.6.35 den aldığımı 3-5 gün gerekirse 1-2 hafta bekleyip 7 yi görmeden satmıyorum değilmi

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Teşekkür ederim ustam. Sizin de onayınızla şimdi daha kuvvetlendi.

Cekirge_58 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Evet yıldızım var. Ama profilden kapattım. Yıldız bize göre değil. Az bir yanıltmaya bile sebep olmanın telafisini yıldızlar karşılayamaz.

Şimşekkk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Emeğine sağlık dostum. Alkışlıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Eyv hocam beklemedeyiz. hocam senin yıldız alman için yada like falan dyolar burda senin yararına ne yapabilirsek yapalım hocam. Ben pek anlamadığım için soruyorum

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok doğru tamamen katılıyorum emeğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum