Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0646 09:22:03
EUR 34.7298 09:22:03
USD 32.5983 09:22:03
ALTIN ONS $2383.1100 09:22:03

Konu: Çekirge_58 kardeşimin çalışmasıdır. Ytd.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Helal olsun hocam mum isindan vermekle birşey eksilmez birbirimizden ışık almaya calisiyoruz iste

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Mahmut33 ()

Teşekkürler evet siteye Bayadır girmiyordum sizin gorusleriniza analizleriniz dikkatimi çekti hersek nasip altin ve gümüş için ayrı ayrı su an gözüken destek neresidir bilgi verirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Cekirge_58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Öğlen bana yazmışsınız. Bu yorumlara şapka çıkar diye. 2 gündür izah ettik gelecek olanı detaylı anlattık. Alım yapmanıza sizin adınıza ğzüldüm. Hayırlısı olsun

Kel_Mahmut33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Mahmut33 ()

Sorun yok sayın hocam satmadım diye düşünürüm 3k 6.55 bmcikilani 6.35 ten geri almıştım beklemeye devam yeni gördüm sizi takipteyim görüşleriniz önemli alim satım işi herkesin kendi takdiridir

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Yorumu okuyup alım yaptıysanız üzülürüm.

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Eyvallah dostum
Emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam bilmukabele, asıl ben teşekkür ederim. Biz de sizi takipteyiz her zaman yorum atmak olmuyor bazen ama paylaşımlarınızı ve bilgilerinizi fikirlerinizi takip etmeye çalışıyorum kendi adıma.
Ben de emek veren emekleri dikkatle inceleyen herkese çok teşekkürlerimi sunarım bu vesile ile.

1BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Ustam bende sessizden okuyor ve beğenilerimi yapıyorum. İşin rast gele saygılar benden...

3BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Altın. in sitesinde hiçbir karşılık beklemeden cömertçe emek veren ve ömrünün sınırlı vaktini bizler için sınırsızca harcayan çok değerli bir hocamdan böyle bir mesaj almak benim için büyük bir onurdur, bilmukabele, bende sizin paylaşımlarınızı sessizce ve takdirle okuyor beğeni hakkımı kullanıyorum iyi ki varsınız sağ olun var olun kendinize iyi bakın Allah (c. c. ) emanet olun, Allahu Teâla size ve tüm sevdiklerinize sağlıklı, hayırlı, mutlu, huzurlu, bol kazançlı uzun ömürler versin selamlarım, sevgilerim ve saygılarımla sayın @66vip hocam.

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Sağolun. Ben de sizin paylaşımlarınızı takip etmeye çalışıyorum. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Değerli Üstad'ım @66vip uzun zamandır sizi tanır ve yakinen takip ederim. Bir çok defa dile getirdim. Duruşunuz, samimiyetiniz, iyi niyetli çaba ve gayretlerinizden çok istifade ettim. Siteye ilk girdiğimde direk neler yazmışsınız diye profilinize bakar yorumlarınızı zevkle okurdum.
Ben de yeriniz ayrıdır ve emeğiniz çoktur. Varolasın değerli ÜSTADIM @66vip.

14BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Elıne emegıne saglık çekırge guzel ve yerınde tespıtler ve harıka analızler, sitede cok takıp edılmeyen ama yorumları takdır edılesı cok arkadasımız var, ama yıldz meselesınden kaynaklı cok dıkka cekmıyor olabılır,
@siyahbeyazım @drtunahan @horozcu @Tekmami @Lab_Tek_44 @USTAMM @BossVurguncu ve su an hatırlayamadıgım arkadaslarada da emeklerınden dolayı tesekkur ederım.
@Selma5377 @DolarTLEuroTL ve bır cok arkadasımızıda unutmayalım tabı, ısımlerını yazamadıgım arkadaslarım haklarını helal etsınler sessızce okuyor ve begenılerımı verıyor aynı zamanda takdırle ızlıyorum.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Mahmut33 ()

Cok teşekkürler bereketli kazançlar dilerim her zaman parçalı işlem yapmalıyız belki az kazanırız ama zarar etme ihtimalimiz düşer terste kalmama umidi ile inşallah

OkanNako için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Anladim Mahmut bey
Bereketli olsun
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Mahmut33 ()

Evet ben 6.35 ten çok küçük bir parça alim yaptim ama duruma göre çıkış da yapabilirim dolar da ons da sıkıntı dolar direnci aşamiyor gümüş ons destegi zorluyor takip edeceğim duruma göre 1 parca çıkış ta yapabilirim

OkanNako için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Teşekkürler arkadaşım:) güzel söyledin hep öğrenci kalmak insanı diri tutar zaten benim bı lafım var
(OLDUM DEDİĞİN AN BİTTİĞİN ANDIR)
sende öyle kal:)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Amin, cumlemize.

Vlkyasan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Mahmut bey sen alim yaptin mi
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

kaptan47 ()

Elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Mahmut33 ()

Çok teşekkürler böyle bir yorum a şapka çıkarılmalı emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Selam saygilar sevindim bereketli kazanclar olsun

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet hocam, siteden uzak durma kararı aldı, bayağıdır da gelmiyor. Ama sağlığı sıhhati iyi şükür. :))

Vlkyasan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Yasemin hanim merhaba
Gumustuccari abimiz vardi uzun zamandir yok merak ettim. Bilginiz varmi acaba

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:)) Ben öğrenciyim daha, hepte öğrenci kalacağım sanırım... istemem, kendime yetecek kadarı kafi, hem sizlerin yanında ne haddime güzel insan, sevgiyle kal:))

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Olsun sende tecrübeli sın artık öğreniyorsun da üstelik üstad yakışır sanada üstad çok zaten piyasada öyle ulaşılması zor bir şey değil yani:)

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Yaldız olsa ne olur olmasa ne olur ablam ? Benim zaten yıldız ablam var o bana yeter.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bunlar senin emeğin... ben sadece yaldız alana kadar omuz atıyorum... sen sağol güzel insan...

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Komutanım varolasın.

emre0072 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Ablam varolsın, emeğin hakkın bende çok. Hızır ablam benim.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Allah razı olsun, ablalık vazifesi...

emre0072 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum