Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 09:09:46
EUR 34.7339 09:09:46
USD 32.5072 09:09:46
ALTIN ONS $2392.1450 09:09:46

Konu: Çekirge_58 kardeşimin son çalışmasıdır. Ytd.

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Konuşmalarda dahasıda vardı zaten Hocam. Grafikte belirtmeyince olmuyor mu :))
Saygılar

Cekirge_58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Üstadom bu formasyonlar sizin dediğiniz değere gelmeden yapılan çizimler. Formasyonun hedefi gelmiş ve geçmiş. Çizdiğimiz fmler daha ons hareketlerini yapmadan önceki çizimler. Çizimlerin atıldığı tarih 2 gün önce. 2 gün önceden çizilmiş ve buralara gideceği öngörülmüş. Formasyon oluştuktan sonra çizsem dediğiniz doğru. 2 gün önceden oaralara ulaşacağını tesbit etmişiz.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam dostum guzel . yanlız 26.15 kadar indi haberin olsun . hesaplara dikkat :)

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@M_yıldız buna bakın :)))

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Not: Ben de sizden çok şey öğrendim/öğreniyorum/ öpreneceğim. Farklı bakış açıları benim gelişimim için çok katkı sağlıyor. Benim gelişimim için katkılarınız değerli. Teşekkürler katkılarınız için Üstad'ım

Doğaaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Emeğinize sağlık üstadım. Öğrenecek derya denizde, damlalar var. Yol uzun. Her bilgiye saygı duyarım ve sizden ne öğrenebilirsem faydamadır :)
Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Ahahaha evet sabah aceleyle yazmıştım. Teknik önemli elbette ama değerler verirken hedefler verirken temel verilere mutlaka bakmalıyız. Temel her zaman tekniği bozar. Bu sebeple büyük hedefler yazmak milleti ancak yanlışa sevk eder. Temelsiz teknik çöp olur.

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Alt yorumları hatırladınız mı hocam. Burada direkten dönderdiniz beni. Yoksa formasyona uyup duvara toslayacaktım :))

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Mahmut33 ()

Hocam tebriklerimi sunuyorum helal olsun bir grafik bu kadar mı nokta atışı olur helal olsun sıkı takipteyim emeğinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Tedbiri, hatırlatanın yüreğine sağlık Hocam :))

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@Doğaaa hocam hatırlar mısın 1 hafta evvel uzun bir iğne atmıştı gümüş ons ve gece stopları patlatmışlardı. Acaba bu günler için miydi? İzlemek lazım, tedbir lazım, az riskli işlemler açmak lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Amin cümle ümmeti Muhammedin üzerine olsun cumanın feyzi ve bereketi

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Emeğinize sağlık Mamaç Hocam.
Sabırsızlıkla bekliyor olacam.
Cumanın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşAllah

4BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Değerli hocam
vix düşmezse
Petrol tahvilleri satış yemeye devam ederse ki (gümüşle pozitif korelasyonu var)
dxy değer kazanmaya devam ederse
us10 yıllıklar bu artışla yoluna devam ederse
altın 1761 in altında kapanışlar yaparsa
26,40 lar uzak bir hedef değil sanki

Çizmiş olduğumuz (dxy, rasyo, petrol, us10yıllıklar ve dolar için elliot sayımı) grafikler hepsi hedefine ulaşmış. Şuan bilgisayar başında değilim cuma namazından sonra ancak grafiklere bakma fırsatım olur. O zaman verilere göre değerlendirmemi siz değerli dostlarımla paylaşırız.

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

4 saatlikle gartley mevcut sanırım hocam. Kısa bi bilgi alsak sizden. 27.50 ve 28.30 hedefler mi geri :))

2BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Üçüncü hedefe de dokunmuş hat- trick yapmış formasyonlar :))) 26,80 den sonra 26,40 gelir mi? Sadece formasyonlar değil( dxy, rasyo, us10yıllıklar, petrol tahvilleri ) tüm çizimler hedefe gitmiş :))

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

@Cekirge_58 Hocam. 2. Hexef yetmemiş üçü yapmaya yeltenmiş.

Günaydın, Cumanın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşAllah.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Alt yorumdaki grafikte formasyonların hedeflerini belirttim. İlk iki hedef geldi Üçüncü hedefin geleceğini de gümüşü etkileyen enstrümanlara göre tahmin edebilirim. @Morgana grafiğe bakınız

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Üstadım şuan dolar yüksek ve ama ons düştü. Siz tl de beklediğiniz için alım yapamadınız. Ben dolarla size yazılan destek direnç rakamları varya mesela şuan 1ons gümüş = 31,1 gramı = 27,268 dolar ödeyerek alıyorum.
saat 11 de 31,1 gramı 28,11 dolara alırken şimdi alım yapacak olsam 27,2268 dolara alıyorum yani. alacak olsam 31,1 gramından 1dolar karım var.

Ag3451 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ag3451 ()

Dolar alip. ordan gümüş alinca nasil oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Profilime girerseniz gün içindeki tüm yorumları ve değerlendirmeleri bulabilirsiniz hemde tüm detayları ile

Ag3451 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Balzamir28 ()

Şimdi gördüm Güzel çalışma teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Ag3451 ()

Bir anlatsana nasil oluyoro

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@Balzamir28 alt yorumdaki grafiğe bakınız

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

şimdi sırada çalışırsa bu formasyonun 26,80 hedefi var. Takibe devam

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

EyvAllah üstadım.
Emek verenden ve emeğini bizlerle paylaşanlardan da Allah razı olsun.
Saygılar güzel yüreğinize.

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

26,80 ler için veriler sinyal veriyor. Önemli olan Çinli yatırımcıların bu verileri nasıl değerlendireceğidir. Heralde şu veriler ışığında (vix, dxy, us10yıllıklar, petrol hisse satışları, rasyo) neler olacağını kestirmek zor değil. Dolarda da eliot sayımız 5. dalga da tamamlandı diye düşünüyorum. Kapanışta tüm verileri tekrar gözden geçirip yorum yapacağım.

Çok Teşekkür Ederim Sayın Hocam,
Biz sadece eldeki verileri yazdık.

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Ve tebrikler Üstadım emeklerine sağlık. 2. Hedefte geliyor sanırım :))
Gitmişken 26.80 de görmek istermi acaba ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

bereketli oldu elhamdülillah ablam.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

O da nerede olduğunu şaşırdı dur bi farketsin, bayağıdır görmüyordu TL bazında, biraz tadına varsin, gelir bizim yakaya:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum