Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 03:52:22
EUR 34.8924 03:52:22
USD 32.5258 03:52:22
ALTIN ONS $2331.4300 03:52:22

Grafiği gönderen: Dersu_UZALA

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

3461of ()

750 liyi geçmez dolar

Dersu_UZALA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mmmgold ()

7.70 görünce eldeki gramlari çıkalım o zaman bumudur

0BeğenmedimŞikayet

Dersu_UZALA ()

Dolar için şunu da ilave etmekte fayda var.

Ekteki grafiği iyi değerlendiriniz.

Dolar 7,77XX görse bile 6,44XX görmek isteyecektir.

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Hocanız da bende kendimizi ifade edecek fikir beyan edecek durumdayız karşılıklı düşüncelerimizi söyledik konu kapandi size hiçç luzum yoktu bilmem kaç saat sonra.. anlıyorum tl de kalmış caniniz sıkılmış olabilir bende yarı tl deyim bekleyin..
2 kişinin konusuna müdahil olmayin..

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

@CEYLO beğenmiyor isen okuma takip etme takip edenlere saygı gösteriniz sizin yazılarınıza kimse müdahil olamaz hocamada siz müdahil olamazsınız saygı lütfen

CEYLO için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Sizde boyle tavsiyelerde bulunun bizim için çok iyi by..

0BeğenmedimŞikayet

Efsaneee06 ()

Süper ya nerden buluyorsunuz bu lafları gülmekten oldum :))

mr_demir için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

HaLLac` ()

haklisiniz o konuda:)

$$dolarzede$$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Philosophe ()

Papatya kırmızı çizgimizdir. lütfen. :)

mr_demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

engelle gitsin ustat bende burda boş sohbet geyik yapanları surekli engelliyorum gormuyorum bir tek papatyayı engellemiyorum numune bırakıyorum onu bir tane karşıt iyidir :)))

0BeğenmedimŞikayet

HaLLac` ()

onu bende gördüm orda 380 mi bir rakam verdi aylık kapanişlarda gelebilir dedi ben pek analiz anlamam

3BeğenmedimŞikayet

Dersu_UZALA ()

@zynpclk078 isimli üyenin tavsiyesine uyun bence :)

Engelleyin beni gitsin:)

Zaten listenizde 2-3-4 yıldızlı 17 bin takipçisi olan çok bilgili:) üstatlar var:)
siz onları takip etmeye devam ediniz:)

Bahtınız açık olsun!

-1BeğenmedimŞikayet

HaLLac` ()

Abi iyi bir analist olabilir belki çok iyi bir akademisyen, lakin kimseyi aşağılayamaya Hakkı yok!

1BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Haklisin sinirimi bozuyorlar 390 lardan gram 6 dan gümüş 6.90 dan usd alamadı millet birde burakamlarda satis yapanlar oldu yazık gerçekten hadi versinler milletin zararini

zynpclk078 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Bunun gibi var birkaçtane. Akıncı kuyumcu şimdi ortada yoklar. Düşecek gelecek diye diye millete aldırmadılar. Şimdide gelip boş boş yapmaya devam ediyorlar. Kardeş engelle gitsin.

1BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Sizde fikirlerinizi bilgilerinizi gözden gecirin düşüstede yükselişte de düşüş veriyorsunuz alacak olanada satacak olana da korku veriyorsunuz!

1BeğenmedimŞikayet

Tefik ()

Her nekadar siteye nadiren girsemde paylaşımlarınızı bakıyorum. Sitedeki kere nazaran tam ters istikamette yazılarınız var. Gerçekle de zaman içinde örtüşüyor. Benim anlamadığım şu; siz bu uzun vadeli gerçeğe gidebilecek bilgileri nereden ediniyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

ALTINVURUŞ38 ()

Seni Gördüğüm İyi Oldu Önümüzdeki 1-2 hafta içinde altının akıbeti tam olarak ne olur birde senin tahminlerini Alalım

1BeğenmedimŞikayet

Dersu_UZALA ()

Bilgi sahibi olmadığınız konuda fikir sahibi olmayınız.
Alttaki tarihlerin hiç bir önemi yok. En son nokta 2024 gösteriyor diye 2024 olmaz.
Şekilde sadece Elliot Wave A, B, C çizildi. Diğer dalgalar gösterilmedi. Daha öncekilere de sizin gibi yazanlar oldu.
Konu hakkında bilgi sahibi olmak için

Size tavsiyem biraz okumanız.

1BeğenmedimŞikayet

Sey3142 ()

Ancak dış etkenlerden ziyade bizim iç dinamiklerimiz doları yukarı taşımazmı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum