Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:57:43
EUR 34.7748 03:57:43
USD 32.4684 03:57:43
ALTIN ONS $2337.9850 03:57:43

Konu: Buyur saati bile yazıyor kimmiş yalancı gör

Tekmami ()
Gümüş

Alpaslan_6155

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

O sizin güzel yüreğiniz sayın hocam 2 yıldır dışarıdan üye olmadan takip esiyordum daha önceden hesap açmadım ilk hesabım çok güzel bir site keyif duyuyorum sizin gibi değerli üyelerle kısa sohbetlerde bulunma fırsatı buluyoruz sizin gibiyim kimseyle problemim olmaz polemiğe girmem bir beklentim olmaz elimden geldiğince katkıda bulunabiliyorsam ne mutlu sizler kadar olmasada saygılar

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Estağfurullah çok teşekkür ederim sayın @Invincible_lion: genelde hep güzel ve pozitif mesajlar yazıyorsunuz çok güzel, burada sizin daha önce üyeliğiniz var mıydı ? Sizi sanki daha önceden tanıyor olabilirim, eğer öyle ise tanıdığım sevdiğim üyelerdenseniz tekrar geldiğiniz için mutlu olurum , hayırlı akşamlar bol kazançlar dilerim size.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Normal biri değil abi üzerimden pirim yapmaya çalışıyor ama nafile beni koca site tanır bilir nasıl biri olduğumu.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Hos geldiniz nasılsınız sayın ustam arada görüyoruz sizleri saygılar

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Sayın @Alparslan_6155 kardeşim: sn. @Tekmami 'nin sayfaya attığı grafiklerdeki fiyatların birisi vergi dahil, diğeri vergi hariç fiyatı olabilir, aradaki farkta vergiden kaynaklı olabilir.

Not: Lütfen birbirinizi yok yere kırmayın ve üzmeyin, herkese hayırlı akşamlar dilerim...

Alparslan_6155 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Göktuğ_batin ()

Terste kalmaz satar 7den

Ucurumcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gsammar ()

Kardeş alişinmi yoksa satişinmi 6.43

Cihani için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Bende gaza gelerek yapmadım bu işlemi : )
Nasiplencez kardeşim merak etme YTD

Cihani için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihani ()

Dayı ben de senin gazına geldim, 6,43 te yapıştırdım :)))

Tekmami için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Kalmam kalmam

Ucurumcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmert_ ()

Abiciğim özür dilerim bu alım yaptığınız banka mı borsa mı?

0BeğenmedimŞikayet

Ucurumcu ()

Ne yapıyor birader sen millet ne derse desin bırak hayrını gör inşallah terste kalmazsin

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Böyleleri Allah bizden uzak etsin abi

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Minimal ()

Arkadasim bir oncekinde vergiler dahildir. Ayrica adamin kazancinin yada zararinin size ne faydasi war ki polemik yapiyorsunuz. aldiysa aldi sattiysa satti kime ne

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Amin kardeşim

Mem_Mem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

:))) sabır dostum bitmez bunlar

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Sana içimden çok güzel bir kelime söyledim bilesin git işine

1BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

helal dostum böyle cesur kişilere ihtiyacımız var

bol kazanlar hepimize

1BeğenmedimŞikayet

yunnusemre ()

Adam daha ne atsın birazdan TC ve şifre işte:)

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Hala yalanlıyor rakamlar tutmuyormuş diyor : ))

Zeybekefe09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Termal03 ()

Ben dahil Ne olduğu belli olmayan insanlara kendini ispat etmene gerek yok kardeşim neden üzüyorsun kendini kale alma yeter

0BeğenmedimŞikayet

Mem_Mem ()

Bereketini gor kardes ins istedigin sevyeden satarsin..

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Allah ıslah etsin seni

0BeğenmedimŞikayet

Zeybekefe09 ()

Helalin var çalgın mami rezil ettin adamı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum