Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 05:43:44
EUR 34.7867 05:43:44
USD 32.2806 05:43:44
ALTIN ONS $2311.2400 05:43:44

Konu: megafon formasyonu , Yön?

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili dostlarım 4 saatlik gümüş ons grafiğinde enteresan bir durum söz konusu , oluşan formasyon için OBO , TOBO diyen dostlarım olmuş , nacizane ben de fikrimi söyliyeyim dedim , onların görüşlerine elbette saygı duyuyorum , ben de bu formasyonu MEGAFON FORMASYONU OLARAK yorumladım. Bu formasyonda iki yönlü kırınımm da mümkün , kırdığı yönde üçgenin geniş kenarının %60 kadarı fiyata tesir eder. Takip edecegiz , benim öngörüm düşüş yönünde olması şeklinde , MACD sat pozisyonu vermiş , yine de illa o yönde olacak diyemem , elbette gönül yukarı doğru kırılmasını ister , herzamanki gibi doğrusunu nALLAH cc bilir , biz kullara da bekleyim görmek düşer , saygı ve hürmetlerim ile

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Manavgat007 ()

Selamın aleyküm hocam. Yarın ki gümüş fiyat görüşün hala yön tahminin aşşağı mıdır ? Alım için beklemedeyiz

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Glun ()

Yani düşüşe geçecek mi hocam pek anlamıyorum acemiyim :(

0BeğenmedimŞikayet

Wikwiki ()

Abi yine gerceklesti tahmininiz persembe cuma yukselis olabilir demistiniz sonrasinda dusus demistiniz dusus ile ilgili dusunceniz aynimidir

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Hocam gümüs icin şu anda ne düşunüyorsunuz. Satsak mi

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Altının grafiği dünden de kötü

Glun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Glun ()

@drtunahan bey gram altın ile ilgili düşünceniz nedir yükselişe geçti gibi ama sizce tepki yükselişi mi?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

az asagıda paylasmıstım onayını. ytd.

Mgulmez için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mgulmez ()

Onayını aldı mı hocam bu formasyon hedefler belli oldu mu aceba şimdiden tşkrler

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Glun ()

@drtunahan bey bu düşüş bekliyorsunuz demek mi oluyor? Bu durumda altını bozup gümüşe geçmeyi düşünüyorum aslında ama altın ons düşse bile dolar artıyor ve gram altın fiyatını bu şekilde yukseltebilirler mi

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Güzel çalışma, elinize saglık

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

buda gorselın devamı olsun. tabıkı ytd

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Saat 5:30-6:30 hareketlerin yoğun olduğu saat dilimleri , çok nadir satışı 9:3? -10:00 da yaptıklarına şahit olduk

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Çin piyasasını saat kaç aralığın da takip edebiliriz tuna bey

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Evet haklısınız , ÇİN piyasasıı açılışına ve sabaha doğru tavırlarına dikkat edilmeli , bazen direk satışla başlıyorlar bazen önce alım sonra sert satış yapıyorlar

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Değerli bilgileriniz için teşekkürlerimi sunuyorum sayın hocam.. Emeğinize sağlık..
Yanlış anlamadiysam çin satışının takip edilmesi yönünde fikriniz var ...
Full TL deyim bende treni kaçırmak istemiyorum yeni ay öncesi bu beni çok üzer.

0BeğenmedimŞikayet

HUHUKÇU ()

Hocam merhabalar, dolunay ve yeniay dediğiniz zamanlar tam olarak hangi tarihe tekabül ediyor?

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Hocam traderler yarın hızlıca 29 üstüne atabileceğini söylüyor lar

0BeğenmedimŞikayet

Üzen ()

Peki hocam yarın tekrar istişare yapmak isterim sizinle

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Bu akşam son yukselısıydı dıyebılır mıyız ozaman

0BeğenmedimŞikayet

semayt ()

Doktor bey, iyi geceler, bitcoinde acemiliğimden zarar ettim, tabi birden bire 400.000'lerden manipüle yapılıp 10 dakika da indirilmesi durumunda hazırlıksız yakalandım. Şimdi burdan 5,6 binlik gümüş alsam bide sabaha ordan gol yemeyelim. Rica etsem bir fikir verebilir misiniz? Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Hiçbir tahmin değişikliği yok dolunayda dip yeniayda tepe beklentisi var,

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Gancılar düşüş beklıyordu onlarda tahmınlerını degıstırmeye başladı şaka gıbı

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

DR. hocam bu formasyonu en son b- t- c'de gördüğümde 18.000 dolardı:)))

Bir dahada bakmadım o yüzden:)))

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Bu gece tahminim ASYA alıcılı olsa da ÇiN önce alım yaparak piyasayı üst direnci kadar taşıyıp sonra satışa dönmesi şeklinde, Böcekseverler bakalım ne yapacak , Dolar bazında 32 dolar gelirse sitede herkes sevineceği için kurban keseceğim şükür babında diye paylaşım da yapmıştım , o yüzden düşüş olsa da hedefin çok hızla yukarı olacağı öngörüsü de burada birkez daha paylaşayım da dostlarımıza yanlış mesaj vermemiş olalım

Üzen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Üzen ()

Peki hocam beklemedeyim o zaman teşekkür ederim cevaplar için.

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Acele etmeyin gümüşte piyasa yapıcılarından birisi işlemlerini Hongkong piyasalarında yani ÇİN piyasaları açıkken yapıyor , bundan önceki bir ralli beklentisine geri dönüş rakamı TL bazında 6.74 tahmin ederek sat emri vermiştim 6.72 den dönmüş onu takip eden süreçte 5.90 dan alımlar yapmıştık

0BeğenmedimŞikayet

Üzen ()

Acaba burdan girsem mi hocam? Yoksa yarını bekleyeyim mi sorumluluk bana ait?

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

O rakamlardan çıktıktan sonra dolara euroya geçtığımı de paylaştım , fiyat artışı gibi görünürse de dolar bazında fiyat artmadı zaten 28.100 dolar fiyatta satmıştık, sın parçayı

0BeğenmedimŞikayet

Üzen ()

Hocam cuma düşüş beklentiniz hala devam ediyor mu? Nokta atışlarınıza şahit olduğum için 6.35 den çıkış yaptım sabah cuma alttan toplarım ümidiyle.

0BeğenmedimŞikayet

_silverfish ()

Vallahi dua ederim :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum